هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

می خواهید مقاله ISI رشته الکترونیک خود را چاپ کنید؟

قبل از آن باید آن را به انگلیسی تخصصی ترجمه کنید. درست آمدید. موسسه ایرنتکام همینجاست.

ترجمه مقاله ISI الکترونیک
که در: خدمات،مقالات آموزشی

ترجمه مقاله ISI الکترونیک

ترجمه مقاله ISI الکترونیک با رشته مهندسی الکترونیک (Electronics engineering) مربوط به اجزای غیر خطی و فعال الکتریکی (مانند نیمه هادی ها، ترانزیستور، دیود و مدارات یکپارچه) در مدارهای الکترونیک سروکار دارد.

خدمات ترجمه مقاله ISI الکترونیک به انگلیسی
IrNetCom
خدمات ترجمه مقاله ISI الکترونیک به انگلیسی در موسسه ایرنتکام شامل ترجمه مقالات تحقیاتی رشته مهندسی الکترونیک از فارسی به انگلیسی جهت اخذ پذیرش چاپ در ژورنال های تخصصی می باشد. برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI با کیفیت نیتیو، از لطفا فرم ثبت سفارش را پر و ارسال کنید.
Thursday, August 31, 2017

ترجمه تخصصی الکترونیک زمینه هایی همچون حوزه ترجمه مقاله ISI الکترونیک و همچنین ترجمه کاتالوگ، بروشور و مانوال دستگاه های الکترونیک آنالوگ، دیجیتال، لوازم الکترونیکی مصرفی و سایر تجهیزات الکترونیک را در بر می گیرد. مهندسی الکترونیک از طریق پیاده سازی برنامه های کاربردی و الگوریتم های توسعه یافته با بسیاری از زمینه ها مانند مهندسی رادیو، ارتباطات راه دور، پردازش سیگنال، مهندسی کامپیوتر، مهندسی ابزار دقیق، مدارات فرمان برق قدرت و رباتیک رابطه مستقیم دارد.

ارتباط مهندسی الکترونیک با مهندسی برق

مهندسی الکترونیک (Electronics engineering) یکی از زیر رشته های دانشگاهی مهندسی برق است. در حالیکه اخذ یک مدرک تحصیلی دانشگاهی با عنوان مهندسی الکترونیک از برخی دانشگاه ها امکان پذیر است، اما دانشگاه های دیگر آن را با عنوان “مهندسی برق” نام گذاری می کنند.

رشته مهندسی برق هنوز هم در دنیای آکادمیک رشته ای شامل مهندسی الکترونیک شناخته می شود. با این حال، برخی بر این باورند که اصطلاح “مهندس برق” باید برای کسانی محفوظ باشد که در برق قدرت و مهندسی ولتاژ بالا تخصص دارند، در حالی که بر طبق نظر دیگران، برق قدرت و “مهندسی توزیع انرژی الکتریکی” فقط زیر مجموعه های مهندسی برق هستند (و در واقع اصطلاح “مهندسی قدرت Power engineering” نیز در همین صنعت استفاده می شود).

به همین منوال، در سال های اخیر شاهد رشد دوره ها و مقاطع جدید دانشگاهی جداگانه مانند «مهندسی اطلاعات» ، «مهندسی سیستم ها» و «مهندسی سیستم های ارتباطی» هستیم که اغلب نام گروه های آموزشی با عناوین مشابه به دنبال آنها می آید، و معمولا نه تحت عنوان زیر شاخه های مهندسی الکترونیک ، بلکه زیر مجموعه مهندسی برق در نظر گرفته می شوند.

ترجمه کاتالوگ الکترونیک ، ضرورت مبرم بازاریابی و فروش دستگاه ها و لوازم الکترونیک

ترجمه کاتالوگ الکترونیک فارسی به انگلیسی نیز همانند ترجمه مقاله ISI الکترونیک تنها باید توسط مترجمی با اشراف کافی و آشنا به هر دو زمینه مهندسی الکترونیک و برق انجام شود.

کاتالوگ ها اغلب راهنمای مصرف کنندگان برای استفاده از دستگاه های الکترونیک هستند و عدم صحت انتقال مفاهیم در ترجمه کاتالوگ الکترونیک علاوه بر تحمیل ضرر و زیان مالی بر شرکت سازنده، می تواند موجب وارد آمدن ضرر و زیان مالی و صدمات جانی خریداران دستگاه های الکترونیک گردد.

به عنوان یک مثال ساده، اگر در ترجمه کاتالوگ یک تجهیز یا دستگاه الکترونیکی، بجای استفاده از آداپتور جریان مستقیم DC با ولتاژ و جریان معین، به اشتباه آداپتور جریان متناوب AC درج شده باشد معلوم است که به محض وصل کردن دستگاه خریداری شده به ولتاژ متناوب، حداقل خسارت وارده سوختن دستگاه خریداری شده خواهد بود، حال آنکه امکان وارد آمدن خسارات بیشتری نیز به خریدار وجود دارد.

ترجمه مقاله ISI الکترونیک در موسسه ایرنتکام

سایت ترجمه ایرنتکام بعنوان بنیانگذار اولین مرکز ترجمه تخصصی در ایران، ضمن ارائه خدمات با قیمت مناسب، کیفیت یکتای ترجمه مقاله ISI الکترونبک فارسی به انگلیسی و خدمات زیر مجموعه آن را تضمین می کنیم و کلیه خدمات از ضمانت مادام العمر برخوردارند. پشتیبانی بی همتای سایت موسسه ایرنتکام همواره بصورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته در کنار شماست.

“برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI الکترونیک و یا ترجمه کاتالوگ، بروشور و مانوال دستگاه ها، تجهیزات و قطعات الکترونیکی از فارسی به انگلیسی و بالعکس، هم اکنون می توانید فایل های مورد نظر خود را با ثبت سفارش ترجمه برای ما ارسال کنید.”

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه خدمتی از دست ما ساخته است؟

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.