هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

تولید محتوا به زبان های بین المللیمی خواهید در دنیای دیجیتال و در اقصی جهان دنیا مطرح شوید؟ اینجا یک شانس منحصربفرد دارید!

خدمات تولید محتوا و بومی سازی محصولات شرکتها از طریق بازاریابی دیجیتال و نگارش سناریو  تیزر های تبلیغاتی محصولات و خدمات به زبان انگلیسی ارائه می گردد. هدف از این سرویس تولید ارائه ای (presentation) با کیفیت مطلوب فنی در اشل بازارهای بین المللی و در عین حال با قیمت مقرون به صرفه برای پاسخگویی نیازهای شرکتهای تولیدی، صنعتی و تجاری ایرانی می باشد.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت کسب و کار به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

فرآیند توسعه فروش تمرکز بر ۳ عنصر کلیدی هر استراتژی بازاریابی موفق

crosshair

1. خلاق

تبلیغات شگفت انگیزی ایجاد کنید و آن را در هر منطقه از جهان بومی سازی کنید تا مشتریان احتمالی ملت ها را به آنچه ارائه می دهید علاقه مند کند.

۲٫ هدف گیری

مشتریان خود را به صورت آنلاین پیدا کنید، آنها را به وب سایت خود هدایت کنید و سپس آنها را با تبلیغات هدفمند مجدد به خوبی طراحی شده بازگردانید.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان فناوری ما هر مرحله از دارایی های اجتماعی شما را بهینه می کنند تا اطمینان حاصل کنند که حداکثر بازگشت سرمایه را بدست می آورید.

ما با بهترین راه حل های بازاریابی به بهترین منافع مشتریان خود خدمت می کنیم. بیشتر بدایید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول خدمات تولید محتوا و بازاریابی دیجیتال

توضیحات

پاسخ ما به سوالات متداول. از ما سؤال بپرسید

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.