هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

خدمات فرمت بندی مقاله طبق فورمت مجلات تخصصی فرمت بندی مقاله طبق فورمت مجله

 فرمت بندی مقاله، قالب شکلیِ مقاله شماست. 

فرمت بندی مقاله یکی از دغدغه های بسیاری دانشجویان و محققان پس از نگارش مقاله به انگلیسی یا ترجمه تخصصی مقاله از فارسی به انگلیسی، و نحوه آماده سازی آن مطابق با دستورالعمل های راهنمای نویسندگان مجله است.

مقاله هایی که با الزامات فرمت بندی مجله مورد نظر مطابقت ندارند، به ویژه از نظر اطلاعات صفحه عنوان ( title page) ، ساختار چکیده و سبک ارجاعات و اسنادات، اغلب بدون بررسی توسط داوران به نویسنده مردود اعلام شده و به نویسنده مسترد می شود.

دانشجویان و پژوهشگران گرامی که در پی انتشار مقاله ای با ساختار دقیق و منطبق با ژورنال علمی- تخصصی مورد نظرشان، و ازجمله مجلات ISI و ISC هستند اما تنظیم فرمت مقاله با دستورالعمل های صفحه نویسندگان مجله برایشان گنگ و دشوار است،

موسسه ایرنتکام به راحتی در دسترس است تا فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال مورد نظر را برایتان در اسرع وفت انجام دهد. کافیست با ما تماس بگیرید و یا پس از ثبت نام در سایت، فایل ورد مقاله را بارگذاری کنید.

دیگر جایی برای دغدغه و اضطراب نیست!

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

پذیرش چاپ مقاله خود را تضمین کنید با سرویس ویرایش نیتیو ایرنتکام!. بیشتر بدانید

فرآیند توسعه و تقویت پرفرمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام در آن را دارید جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید مشتاق کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی شرکت ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداول فرمت بندی مقالات علمیسوالات متداول فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال

توضیحات

 فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال از مراحل نهایی آماده سازی و ارسال مقالات برای ژورنال های تخصصی بین المللی ISI (منتشره توسط Springer، Elsevier  و غیره) می باشد.

سردبیر یک مجله علمی – تخصصی بعد از دریافت یک مقاله که به منظور چاپ در مجله سابمیت شده است، معمولا قبل از هر چیز مقاله را از نظر مطابقت فرمت بندی آن با “دستورالعمل های نویسندگان” (Author guidelines) بررسی می کند و در صورت مغایرت، مقاله را برای اصلاح فرمت بندی به نویسنده عودت می دهد، که این خود موجب تلف شدن وقت زیادی می شود. در صورتی که فرمت مقاله با رعایت ضوابط فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال انجام شده باشد، سردبیر آن را در اختیار سرو ویراستار قرار می دهد تا با یک بررسی کلی، مناسب بودن یا نبودن موضوع مقاله برای چاپ در شماره های بعدی مجله را اعلام نماید.

مقاله هایی که با الزامات فرمت بندی ژورنال مطابقت ندارند، به ویژه با از نظر اطلاعات صفحه عنوان ( title page) ، ساختار چکیده و سبک ارجاعات و اسنادات، و همچنین  ساختار بدنه مقاله مانند نوع و اندازه فونت ها، چیدمان پاراگرافها تا نحوه ارائه جدول ها، تصاویر، نمودارها و فرمول ها و هر چیزی که به تنظیم فرمت شکلی مقاله مربوط می شود اغلب بدون بررسی توسط داوران به نویسنده مسترد می شود، و این به طور بالقوه هفته ها وقت می گیرد تا مقاله مجددا برای مجله سابمیت شود.

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به ارائه خدمات تکمیلی مقالات ISI مانند فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال، بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار، سابمیت مقاله و پیگیری مراحل داوری تا چاپ مقالات علمی در مجلات تخصصی بین المللی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی می باشد.

لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال بیشتر بدانید

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.