هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

بررسی مشابهت مقاله با نرم افزارضرورت بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار قبل از سابمیت مقالات علمی

بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار باید با استفاده از یک نرم افزار مشابهت سنج انجام شود.

آیتنتیکیت (iThenticate) یک سرویس حرفه ای برای بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار و پیشگیری از سرقت ادبی است.

در واقع این نرم افزار برای اصالت سنجی آثار علمی دانشجویان و تیم های تحقیقاتی در بسیاری دانشگاه ها، و نیز توسط ناشران محتوای علمی و مجلات تخصصی در سراسر جهان قبل از انتشار آنها استفاده می‌شود.  

نرم  افزار iThenticate از طریق مقایسه‌ مقاله با بیش از ۵۰ میلیارد صفحه وب و ۱۳۰ میلیون رکورد موجود در پایگاه داده خود، مرکب از ۴۰ میلیون اثر از ۵۹۰ ناشر علمی، کار بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار را انجام می دهد.

بررسی میزان سیمیلاریتی قبل از سابمیت مقاله از ریجکت شدن آن توسط مجلات و کنفرانس های علمی پیشگیری می کند!

خبر خوب اینکه موسسه ایرنتکام تسهیلات بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار را برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و سایر دانش پژوهان فراهم آورده و ارائه می کند.

پیش از آنکه مقاله شما توسط داوران مجلات علمی و کنفرانس های تخصصی مردود (reject) شود، ابتدا میزان سیمیلاریتی مقالات انگلیسی خود را با استفاده از سرویس بررسی مشابهت مقاله با نرم افرار ما چک کنید!

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

مقاله شما یک سرو گردن بالاتر از رقبا می ایستد، با سرویس ترجمه مقاله ایرنتکام! بیشتر بدانید.

فرآیند توسعه و تقویت پرفرمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام در آن را دارید جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید مشتاق کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی شرکت ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداول سوالات متداول خدمات بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار

توضیحات

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به ارائه خدمات تکمیلی مقالات ISI، فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال، سابمیت مقاله و پیگیری مراحل داوری تا چاپ مقالات علمی انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. اعتقاد به کیفیت در این موسسه یک اصل خدشه ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه مقاله ، پارافریر ، بازنویسی مقاله و ویرایش مقاله انگلیسی را درجه بندی کیفیتی (طلایی، نقره ای، برنزی) نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات با پلان های طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که بابت خدمات می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم.

لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار بیشتر بدانید.

  درخواست پاسخ دادن

  استراتژی برند یک لیست آرزو نیست. این یک نقشه راه است که راه را به سوی نسخه بهتری از نام تجاری شما هدایت می کند، راهنمای موفقیت آمیز برندسازی شرکت شما.

  و ما درباره شما نمی دانیم، اما فکر می کنیم زمان شروع سفر فرا رسیده است. زیرا وقتی می دانید که نام تجاری شما می تواند بسیار بیشتر باشد، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

  اگر آماده هستید نام تجاری خود را به هر چیزی که قرار بود تبدیل کنید، ما اینجا هستیم تا آن را محقق کنیم. یک صندلی بکشید، تماس بگیرید، و بیایید تغییر نام تجاری شما را شروع کنیم.

  توجه: طبق خط مشی رازداری شما، جزئیات شما کاملاً محرمانه نگه داشته شده است.


  چه خدمتی از دست ما ساخته است؟

  با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

  همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

  برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.