• رضا سلطانی - سفارش تنظیم فورمت مقاله برطبق مجله شما ثبت شد. به زودی توسط اپراتور بررسی خواهد شد - ( ۱۵ اسف ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲:۱۶ )
 • mansour baziar - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹:۰۶ )
 • Omid Niknam - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲۲ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰:۰۱ )
 • محمد مصطفوی - سفارش ترجمه تخصصی در حال انجام می باشد. - ( ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰:۲۴ )
 • مجتبی حمید - سفارش پارافریز انگلیسی شما با موفقیت انجام شده است. میتوانید آن را دریافت کنید. - ( ۱۱ اسف ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷:۵۹ )
 • باران دیبا - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲ اسف ۱۳۹۶ ۱۵:۲۱:۴۰ )
 • منا فنایی - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲۲ بهم ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱:۳۳ )
 • محمد مصطفوی - سفارش ترجمه تخصصی در حال انجام می باشد. - ( ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲:۰۷ )
 • محمد مصطفوی - سفارش ترجمه تخصصی در حال انجام می باشد. - ( ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱:۲۵ )
 • حدیث رضایی - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۹ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۲۴:۵۹ )
 • اطلاعات تماس
  021-44425713
 • پست الکترونیک
  support@irnetcom.com

شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام : در باره ما

در باره شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام

شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام به منظور کمک به هدف گسترش اطلاع رسانی صحیح، دقیق، به موقع و غنی در راستای توسعه صنعتی کشور با نام رسمی شبکه اطلاع‌رسانی داده‌های دانش فنی ایران با آدرس: www.IRNETCOM.com توسط مدیریت شبکه در سال ۱۳۸۰ راه اندازی و معرفی گردید.

شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام : اهداف

شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام میکوشد تا نقش یک دروازه ارتباطی را میان دنیای فن‌آوری از یکسو و شرکت‌های صنعتی،‌ موسسات تجاری، سازمان‌ها و موسسات تحقیقاتی ایرانی ایفا کند. دروازه‌ای که آنها را به افق‌های جدیدی از دنیای فن‌آوری و دانش نوین رهنمون شود، آنها را از نیازهای یکدیگر مطلع کند و تجارب آنها را در صورت توافقشان به یکدیگر نماید.

بنابراین سایت”ایرنتکام” تلاش می‌کند:

با راه‌اندازی و توسعه یک مرکز ترجمه تخصصی و حرفه ای واقعا کارآمد از لحاظ فنی و قابلیت پوشش دهی به ۱۱ زبان اصلی بین‌المللی نیاز به بهره‌وری از متون تکنولوژیک حقوقی‌، تجاری، علمی و آموزشی صنایع و موسسات تحقیقاتی کشور را بر طرف نماید.

امکانات لازم را برای تهیه و آماده‌سازی اطلاعات در زمینه‌های دانش فنی پروسس‌های صنعتی و تولیدی، ماشین‌آلات و مواد اولیه، استاندارهای بین‌المللی، روش‌های بهبود کیفیت، پتنت‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی انجام شده در شرکت‌های مختلف از سراسر جهان فراهم نماید.

با راه اندازی دایرکتوری صنایع و شرکت های ایرانی امکانات لازم را برای معرفی فعالیت‌‌های شرکت‌ها و متخصصین ایرانی فراهم و بروزرسانی نماید. در این زمینه ایجاد یک ترمینال اینترنتی مرکب از تمام شرکت‌های صنعتی و موسسات تحقیقاتی ایرانی به نحویکه جستجوی کلاینت‌های حقیقی و حقوقی در سطح بین‌المللی به ترمینال مذکور ختم شود از اهداف اصلی شبکه ایرنتکام می‌باشد.

سیستم‌های انتشاراتی و چند رسانه‌ای را به منظور برآورده نمودن نیازهای ذیل تامین نماید:

در یک نگاه خدمات Irnetcom.com عبارتند از:

۱– خدمات ترجمه فنی-تخصصی

خدمات ترجمه تخصصی با کیفیت بالا و بدون محدودیت موضوعی به مشترکین سرویس ترجمه اعتباری و سایر متقاضیانی که مشترک سرویس های اعتباری نیستند. این خدمات عبارتند از :

انعقاد قرار دادهای ترجمه متون فنی– تخصصی برای پروژه های صنعتی و اسناد حقوقی و  مالی مربوطه، مانوال ها و نقشه های پروژه های نصب و راه اندازی ، تعمیرات و نگهداری  و نیز ترجمه استانداردهای بین المللی، کتب فنی چاپی، الکترونیک (e-book) ، سایت های تخصصی اینترنتی و فیلم های آموزشی زبان اصلی و همکاری با موسسات تحقیقاتی، دانشگاه ها ، بنگاه های چاپ و نشر کتب فنی– تخصصی و موسسات پیاده کننده سیستم های نت ، ایزو جهت ترجمه انواع متون تخصصی از زبانهای انگلیسی، آلمانی، ایتالیائی، اسپانیائی، فرانسه و روسی و عربی به صورت اعتباری ، یا کنترات پروژه ای. این خدمات هم اکنون برای شرکتهائی که مایل به استفاده از تسهیلات آنلاین سایت می باشند انجام شده و مراحل ارسال متن و دریافت ترجمه آن از سیستم حساب کاربری صورت می گیرد. استفاده از خدمات آنلاین ترجمه با دریافت نام کاربری و کلمه عبور (پسورد) امکانپذیر است. همچنین بسته به انتخاب مشتری، امکانات استفاده از سایر وسایل ارتباطی مانند پست الکترونیک ، فاکس یا پیک نیز فراهم بوده و نیازی به مراجعه حضوری متقاضی جهت ارسال ودریافت متن ترجمه شده نیست.

۲- خدمات تحقیق و توسعه

تهیه و آماده‌سازی اطلاعات درباره:

 • دانش فنی پروسس‌های صنعتی و تولیدی
 • ماشین‌آلات و مواد اولیه
 • تهیه و ترجمه استانداردهای بین‌المللی، پتنت‌ها
 • روش‌‌های بهبود کیفیت تولید
 • تهیه اشتراک مجلات و بولتن ‌های فنی تخصصی و علمی

هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم خارج از کشور می توانند به سایت انگلیسی زبان شبکه ترجمه تخصصی ایرنتکام به آدرس ISIpapers.com مراجعه نمایند.