هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

خدمات زبان تخصصی ایرنتکامما به استراتژی یکپارچه ارتقاء پرفورمنس علمی محققان و ساخت برندهای قوی در عرصه کسب و کار اعتقاد داریم.

bulb 63

خدمات زبان تخصصی علمی

طی ۲۳ سال، یکی از مهمترین خدمات ما ارائه خدمات زبان تخصصی شامل ترجمه مقاله علمی فارسی به انگلیسی، پارافریز و ویرایش نیتیو مقالات به جامعه دانشگاهیان و موسسات تحقیقاتی، مراکز چاپ و نشر تخصصی همراه با ضمانت کیفیت مادام العمر بوده است.

سرویس های مقالات ISI
note code

خدمات زبان فنی صنعتی و تجاری

پیمانکاری خدمات ترجمه فنی مهندسی مدارک فنی کارخانه و پروسس، طراحی و چاپ بروشور و مانوال چندزبانه و هندبوک برای ماشین آلات و محصولات ساخت داخل همراه با ترجمه متون حقوقی و بازرگانی پروژه های انتقال تکنولوژی به ۱۱ زبان بین المللی

خدمات ترجمه فنی
radar

تولید محتوا تجاری و صنعتی

خدمات تولید محتوای سایت، ویدئو و تیزر صنعتی و تجاری؛ دیجیتال مارکتینگ به زبانهای بین المللی فرصتی برای معرفی برند کسب و کارها در بازارهای جهانی. خدمات ترجمه فیلمنامه فارسی به انگلیسی ما ضامن درخشش آثار سینمایی در جشنواره های بین المللی.

تولید محتوا تخصصی

فرآیند توسعه ماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی هر استراتژی بازاریابی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفت انگیزی ایجاد کنید، بطوریکه توجه مشتریان بالقوه شما را جلب و آنها را به محصولات و خدمات شرکت شما علاقه مند کند.

۲٫ هدف گیری

مشتریان خصوصی و شرکتی را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها برقرار کرده و رزومه کسب و کار خود را برایشان ارسال کنید تا به ارتباط با شما مشتاق شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان توانمند ما در هر مرحله آماده اند تا پورتفولیو (portfolio) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان به آنها خدمت می کنیم. بیشتر بداتید

خدمات زبان تخصصی ایرنتکام ایرنتکام ، پیشرو در ارائه خدمات زبان تخصصی

در اسفند ماه ۱۳۸۰ که این موسسه آغاز به کار کرد، ما فقط خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی ارائه می دادیم. اکنون پس از ۲۳ سال، خدمات زبان تخصصصی در این شبکه به ۱۱ زبان بین المللی ارائه می شود.

ما معتقد بودیم و هستیم که این خدمات در صورتی که توسط مرکزی دانش بنیان و با تجربه عملی در زمینه های گوناگون صنعتی و تحقیقاتی ارائه شود راهگشای کسب و کار تجاری و ارتقاء علمی پژوهشگران و شتاب دهنده بسیاری ابداعات و پیشرفتهای علمی و فناوری خواهد بود.

بنابر این ضرورت و نیاز به خدمات زبان تخصصی به معنای واقعی یعنی پاسخگویی همه جانبه نیازهای مشتریان به زبانهای اصلی بین المللی ما را برآن داشت تا با ارائه سرویس های نوین خدمات زبان تخصصی همچون ترجمه تخصصی، ترجمه فنی، پارافریز مقالات تخصصی، ویرایش نیتیو و خدمات تکمیلی همچون مشابهت سنجی مقالات تخصصی و تنظیم فرمت مقاله طبق فورمت ژورنال، دامنه خدمات خود را گسترش دهیم.

خدمات تولید محتوای صنعتی و تجاری به زبانهای بین المللی، ترجمه فیلمنامه و رمان فارسی به انگلیسی و ترجمه حقوقی ایرنتکام با کیفیت بی همتا ارائه می شود.

ما می توانیم ترجمه متون حقوقی شرکتها و سازمانها و متون تخصصی رشته حقوق از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و سایر زبانهای بین المللی را با کیفیت بالا ارائه دهیم. ما بخاطر انجام بهینه خدمات زبان تخصصی با کیفیتی منحصر به فرد به خود می بالیم.

ایرنتکام نسبت به ارائه ترکیبی از خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های جدید و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. 

ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی  که در سایت های خدمات صنعت ترجمه ایران رواج دارد خلاف علم و اخلاق است.

از جستجو برای یافتن یک موسسه زبان تخصصی قابل اعتماد خسته اید؟ ایرنتکام به جستجوی شما پایان می دهد:
سفارش آسان و مقرون به صرفه خدمات زبان تخصصی با کیفیت ممتاز و بی همتای ایرنتکام

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.