هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

خدمات تکمیلی مقالات ISIخدمات تکمیلی مقالات تخصصی ISI

bulb 63

مشابهت سنجی مقاله

پیش از آنکه مقاله شما توسط داوران مجلات علمی و کنفرانس های تخصصی مردود (reject) شود، ابتدا میزان سیمیلاریتی مقالات انگلیسی خود را با استفاده از سرویس بررسی مشابهت مقاله با نرم افرار ما چک کنید!

بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار
note code

فرمت بندی مقاله

موسسه ایرنتکام برای فرمت بندی مقاله های ISI تخصصی طبق فورمت ژورنال مورد نظر در اسرع وفت آمادگی دارد. کافیست با ما تماس بگیرید و یا پس از ثبت نام در سایت، فایل ورد مقاله را از حساب کاربری خود بارگذاری کنید.

فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال
radar

سابمیت مقاله

با استفاده از خدمات سابمیت مقاله ایرنتکام، می توانید همه کارهای انتخاب مجله مناسب، فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال، نوشتن کاور لتر، ارسال و درخواست چاپ مقاله و کلیه پیگیری ها و رفع ایرادات داوران را به ما بسپارید.

سابمیت مقاله

ثبت سفارش

دیگر خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

فرآیند توسعه و تقویت پرفرمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید را جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید مشتاق کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول خدمات تکمیلی مقالات ISI

توضیحات

لطفا به قسمت سوالات متداول خدمات فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال به آدرس زیر مراجعه کنید:

فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال های علمی و تخصصی

ایرنتکام (تاسیس: ۱۳۸۰) به عنوان نخستین موسسه خدمات زبان تخصصی در ایران نسبت به ارائه ترکیبی از خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های جدید با قیمت های مناسب و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات خود معتقد است.

در باره خدمات تکمیلی مقالات ISI هنوز هم سوالی دارید؟. از ما بپرسید

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.