هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

بازنویسی کامل مقاله ISIسرویس رفع مشابهت بالای ۵۰ - ۹۰%

بازنویسی مقاله ISI

ویژه بازنویسی مقاله ISI و کاهش سیمیلاریتی مقاله تا ۱۰%

بازنویسی مقاله ISI یک سرویس ویژه برای رفع مشابهت مقالات با بیش از ۵۰ تا ۹۵% مشابهت است که توسط موسسه ایرنتکام ارائه می شود. توضیح آنکه پارافریز و بازنویسی هر دو به یک معنا هستند و در ماهیت تفاوتی با هم ندارند. اما موسسه ایرنتکام از این دو واژه برای دو سرویس متفاوت ولی مرتبط با هم استفاده می کند:

  • پارافریز مقاله: در صورتی که مشابهت مقاله تا میزان حداکثر ۵۰% باشد تنها برای بخش هایی از مقاله انگلیسی که توسط نرم افزار مشخص شده دارای مشابهت (similarity) هستند انجام می شود.
  • بازنویسی کامل مقاله: اگر مشابهت مقاله بالاتر از ۵۰% تا ۹۵% باشد، در این صورت مقاله مذکور نیازمند بازنویسی کامل است تا از سوی ژورنال های علمی برای چاپ پذیرفته شده و یا در کنفرانس ها و سمینارهای تخصصی بین المللی قابلیت ارائه داشته باشد.

بنابر این در ابتدا بررسی مشابهت مقابله با نرم افزار ضرورت دارد. نویسنده اغلب گزارش میزان مشابهت توسط نرم افزار را در اختیار دارد و یا انجام بررسی مشابهت (similarity check) را به موسسه سفارش می دهد و پس از مشخص شدن میزان مشابهت، یکی از دو سرویس فوق الذکر برای مقاله اجرا می شود: پارافریز مقاله برای رفع پلجریسم قسمت هایی که مشابهت آنها کمتر از ۵۰% است، و یا بازنویسی مقاله ISI به منظور رفع سرقت ادبی مقالاتی که میزان مشابهت آنها بیش از ۵۵% تا ۹۵% است.

مانند سایر خدمات زیر مجموعه صنعت ترجمه، موسسه ایرنتکام در زمینه بازنویسی مقاله ISI پیشتاز و اولین بوده است. موسسه ایرنتکام (تاسیس: ۱۳۸۰) نخستین بار در سال ۱۳۹۳ خدمات پارافریز مقاله انگلیسی و سپس بازنویسی مقاله ISI بطور کامل را در ایران ارائه کرد. با استفاده از این سرویس ، یک مقاله یا متن انگلیسی بطور کامل از ابتدا تا انتها پارافریز شده و  ویرایش نیتیو می شود.

موسسه ایرنتکام قادر به ارائه بالاترین کیفیت ها برای بازنویسی مقاله ISI و پارافریز متن انگلیسی مقالات علمی و تحقیقاتی به زبان انگلیسی می باشد. همچنین خدمات کنترل سرقت ادبی مقاله (پلجریسم) و تعیین میزان مشابهت توسط نرم افزار در این موسسه ارائه می شود. اطمینان داشته باشید که کلیه خدمات با طراز بالایی از کیفیت و امانت داری انجام خواهد شد.

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به پارافریز و بازنویسی متن مقالات انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. اعتقاد به کیفیت در این موسسه یک اصل خدشه ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه مقاله ، پارافریر ، بازنویسی مقاله و ویرایش مقاله انگلیسی را درجه بندی نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات با پلان های طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که بابت خدمات می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم.

“برای انجام بازنویسی کامل مقاله و متون انگلیسی خود، از جمله بازنویسی مقاله isi به موسسه ای با پشتوانه ۲۳ ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است.”

دیگر خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

فرآیند توسعه و تقویت پرفرمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید را جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید مشتاق کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول خدمات تکمیلی مقالات ISI

توضیحات

لطفا به قسمت سوالات متداول خدمات فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال به آدرس زیر مراجعه کنید:

فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال های علمی و تخصصی

ایرنتکام (تاسیس: ۱۳۸۰) به عنوان نخستین موسسه خدمات زبان تخصصی در ایران نسبت به ارائه ترکیبی از خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های جدید با قیمت های مناسب و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات خود معتقد است.

در باره خدمات تکمیلی مقالات ISI هنوز هم سوالی دارید؟. از ما بپرسید

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.