هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

پارافریز مقالهسرویسی برای رفع مشابهت مقاله و به دست آوردن قلب داوران مجلات تخصصی!

پارافریز مقاله اغلب یک ضرورت اجتناب ناپذیر پیش از ارسال آن برای مجلات علمی – تخصصی است.

هر مقاله علمی که توسط محققی نوشته می شود کم و بیش بامقالات محققان دیگر مشابهت  (similarity)دارد.

اگر این مشابهت از حد مشخصی بیشتر باشد شاعبه سرقت علمی توسط نویسنده که سرقت ادبی یا پِلجریسم نیز گفته می شود را پدید می آورد.

در این حالت مجلات علمی از پذیرش مقاله برای چاپ خود داری می کنند. در اینجاست که انجام پارافریز مقاله ضرورت می یابد.

بنابراین نویسندگان باید از سرویس رفع سرقت ادبی مقاله که توسط یک موسسه زبان تخصصی صلاحیت دار ارائه می شود استفاده و میزان مشابهت مقاله خود را حتی الامکان تا کمترین حد ممکن کاهش دهند.

در پاره ای موارد ارائه گواهی ویرایش صادره توسط موسسه مذکور نیز باید به همراه مقاله پارافریز و ویرایش شده برای مجله مورد نظر ارسال شود.

پارافریز مقاله در موسسه ایرنتکام از مردود شدن (ریجکت) مقاله توسط مجلات علمی جهت چاپ به علت مشابهت (سیمیلاریتی) بالا جلوگیری می کند.
هم اکنون سفارش دهید!

برخی از خدمات زبان تخصصی آکادمیک ایرنتکام عبارتند از:

یک سرو گردن بالاتر از رقبا بایستید، با سرویس پارافریز مقاله ایرنتکام! بیشتر بیدانید

فرآیند توسعه و تقویت پرفورمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید را جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید علاقه مند کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی شرکت ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان به آنها خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

پارافریز و بازنویسی مقاله پارافریز مقاله عبارتست از بازنویسی متن یک مقاله به منظور رفع مشابهت محتوای آن با مقالات پژوهشگران دیگر

پارافریز مقاله زمانی مورد نیاز است که مقاله علمی ارسال شده توسط محقق برای مجله به علت مشابهت (similarity) بالا توسط مجله برای چاپ پذیرفته نمی شود. 

البته اکثر مجلات و ژورنالهای تخصصی مسزان مشابهت مقاله را به نویسنده آن اعلام نمی کنند و تنها به ارسال ایمیلی مبنی بر عدم پذیرش آن برای چاپ به علت مشابهت زیاد با مقالات دیگران اکتفا می کنند.

در این حالت، نویسنده مقاله ابتدا باید با استفاده از خدمات بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار، میزان مشابهت مقاله خود را مشخص کند.

یک پژوهشگر خبره، این مشابهت سنجی با استفاده از نرم افزار آیتنتیکیت (iThehnticate) را قبل از ارسال مقاله خود برای مجله مورد نظر، یعنی قبل از سابمیت کردن آن، انجام می دهد

و در صورتی که مقاله اش با مقالات دیگران مشابهت زیادی داشته باشد، ابتدا آن را پارافریز کرده

و سپس مجددا با استفاده از همان نرم افزار یک بار دیگر گزارش مشابهت سنجی می گیرد تا از کاهش میزان مشابهت مقاله خود تا حداقل قابل قبول مجلات (بین ۸ -۱۲ درصد) اطمینان یابد.    

علت امتناع مجلات و ژورنالهای تخصصی و بخصوص مجلات ISI از چاپ مقاله با مشابهت بالا جلوگیری از گسترش یافتن سرقت ادبی (plagiarism) در تحقیقات علمی است، به نحوی که کسی در جریان تحقیقات علمی خود قادر به کپی برداری از مقالات دیگران نباشد.

بطور کلی پارافریز با اهداف زیر انجام می شود:

 • رفع مشابهت مقاله با مقالات نوبسندگان دیگر و اجتناب از سرقت ادبی
 • توضیح یا خلاصه کردن یک مطلب پیچیده به کمک واژگان هم خانواده و جمله پردازی جدید برای فهم بهتر مطلب به زبانی ساده تر

میزان مشابهت مقاله با مقالات دیگر توسط نرم افزارهای تشخیص مشابهت مانند آیتنتیکیت (Ithenticate) بر حسب درصد انجام می شود. این نرم افزار مقاله انگلیسی را با پایگاه داده عظیم خود که مرکب از کلیه مقالات منتشر شده در اینترنت است مقایسه کرده و کلیه موارد مشابه مانند نام نویسند گان، سال انتشار و عنوان مقاله و رسانه یا مجله منتشر کننده را به تفکیک درصد مشابهت در هر رسانه مشخص می کند.

فرض کنید می خواهید اطلاعاتی را از یک منبع دیگر (مانند کتاب، مقاله، مجله یا وب سایت) به مقاله خود اضافه کنید. سه راه برای این کار وجود دارد:

۱) خلاصه‌نویسی

همان‌طور که از نامش پیداست، مفهوم کلی متن مورد نظر را بطور خلاصه در مقاله می آوریم که این کار هم می تواند با استفاده از جملات و کلمات متن مبدا انجام شود و یا با استفاده از کلمات و جملات دیگر.

اما خلاصه نویسی معادل پارافریز مقاله نیست. در کار خلاصه نویسی، هنگام ارجاع دادن و استناد به متن اصلی باید از عبارت «نقل به مضمون» استفاده کنیم.

۲) نقل مستقیم

یعنی با استفاده از نقل قول مستقیم، عینا مطالب متن اصلی را در مقاله خود بیاورید و سپس ارجاع یا استناد آن را در پانوشت همان صفحه یا در انتهای مقاله ذکر کنید.

۳) انجام پارافریز

اما در پارافریز مقاله باید سعی کنید اطلاعات را از منبع اصلی با استفاده از کلمات خودتان بازنویسی (rewording) کنید و به مقاله خود انتقال دهید. به این روش سوم، روش کردن  (paraphrasing) گفته می شود. این روش اگر به طور صحیح و با ذکر منابع استفاده شده انجام شود بهترین راه های کاهش مشابهت مقاله با متون و مقالات منتشر شده توسط نویسندگان دیگر است.

حال چند لحظه ای به تمایز مشخص بین استفاده از نقل قول و پارافریز کردن مقاله بپردازیم:

نقل قول: نقل قول آن است که عبارت را عینا از منبع اصلی در مقاله خود وارد کنید. مطالب نقل شده در مقاله شما باید با استفاده از علائم نقل قول (” “) و یا در صورتی که طولانی باشد، با نقل آن در اول سطر با ایجاد تورفتگی (indention) ذکر شود. علاوه بر علائم نقل قول یا تورفتگی، تمام جملات نقل قول شده باید در پانوشت یا پایان نوشت با ذکر استناد در متن به منبع اصلی ارجاع داده شود.

پارافریز مقاله: عبارتست از وارد کردن ایده ها یا اطلاعات از یک منبع اصلی در مقاله خود، با اصلاح این ایده ها و اطلاعات با کلماتی ازذهن خودتان که به این کار paraphrasing مقاله و متن انگلیسی گفته می شود.

کلید موفقیت این روش، حداقل استفاده از کلمات متن اصلی – بدون تغییر دادن معنا و مفاهیمی که قصد انتقال آن را دارید – و سپس ذکر استناد و ارجاع به سند اصلی بازنویسی شده می باشد. بدون استناد صریح، پارافریز مقاله و متونی که شما انجام داده اید به احتمال زیاد به عنوان سرقت ادبی تعبیر می شود.

دو نمونه ساده از متون پارافریز شده

در پارافریز جمله های انگلیسی می توان از واژگان مترادف کلمات استفاده کرد. به مثال های زیر توجه کنید.

Ex.1) It is sometimes difficult to select a suitable place to learn English.

حال بازنویسی این جمله :

It can be hard to choose an appropriate place to study English.

Ex.2) To improve your English، you should learn new words.

بازنویسی این جمله :

to have a better command of English، new words should be learned.

اما به خاطر داشته باشید: استفاده پارافریز مقاله صرفا جابجایی کلمات یا استفاده از معادل های آنها نیست!

خدمات رفع مشابهت مقاله در موسسه ایرنتکام در دو سطح انجام می شود:

 • پارافریز مقاله: در صورتی که مشابهت مقاله به میزان حداکثر ۵۰% باشد تنها برای بخش هایی از مقاله انگلیسی که توسط نرم افزار مشخص شده دارای مشابهت (similarity) هستند انجام می شود.
 • بازنویسی کامل مقاله: اگر مشابهت مقاله بالاتر از ۵۰% باشد، در این صورت مقاله مذکور نیازمند بازنویسی کامل است تا از سوی ژورنال های علمی برای چاپ پذیرفته شده و یا در کنفرانس ها و سمینارهای تخصصی بین المللی قابلیت ارائه داشته باشد.

بنابر این در ابتدا بررسی مشابهت مقابله با نرم افزار ضرورت دارد. نویسنده اغلب گزارش میزان مشابهت توسط نرم افزار را در اختیار دارد و یا انجام یررسی مشابهت (similarity check) را به موسسه سفارش می دهد و پس از مشخص شدن میزان مشابهت، یکی از دو سرویس فوق الذکر برای مقاله اجرا می شود: پارافریز مقاله برای رفع پلجریسم قسمت های مشابهت دار؛ و یا بازنویسی کامل مقاله به منظور رفع سرقت ادبی مقاله.

پارافریز مقاله باید تا حد قابل قبول توسط مجلات علمی و ژورنال های تخصصی که قصد چاپ مقاله در آنها را داریم انجام شود که میزان میانگین آن بر حسب پژوهش های انجام شده از ۸ تا ۱۲ درصد مشابهت می باشد. البته در موارد محدودی کاهش سیمیلاریتی به کمتر از حد میانگین نیز وجود دارد. نکته مهم آن است که محتوای علمی و اصطلاحات تخصصی مقاله تغییر نکند.  

فردی که پارافریز مقاله  انگلیسی را انجام می دهد، علاوه بر تسلط بر رشته مقاله و تسلط کامل بر زبان مقصد یعنی زبان انگلیسی که در بالا اشاره شد، باید ذهنیت منظم و منسجمی داشته باشد تا بتواند همگنی و یکپارچگی (consistency) مقاله را حفظ کند. تسلط بر دایره وسیع واژگانی (vocabulary) علاوه بر آشنایی کامل با اصطلاحات علمی موضوع مقاله از اهمیتی تعیین کننده در کیفیت پارافریز مقاله برخوردار است.

پارافریز و بازنویسی مقاله در موسسه ایرنتکام

مانند سایر خدمات زیر مجموعه صنعت ترجمه، موسسه ایرنتکام در این زمینه نیز پیشتاز و اولین بوده است. موسسه ایرنتکام (تاسیس: ۱۳۸۰) نخستین بار در سال ۱۳۹۳ خدمات پارافریز مقاله انگلیسی و سپس بازنویسی مقاله isi بطور کامل را در ایران ارائه کرد. با استفاده از این سرویس ، یک مقاله یا متن انگلیسی بطور کامل از ابتدا تا انتها paraphrase شده و نگارش می شود.

موسسه ایرنتکام قادر به ارائه بالاترین کیفیت ها برای بازنویسی  و پارافریز متن انگلیسی مقالات علمی و تحقیقاتی به زبان انگلیسی می باشد. همچنین خدمات کنترل سرقت ادبی مقاله (پلجریسم) و تعیین میزان مشابهت توسط نرم افزار در این موسسه ارائه می شود. این خدمات برای متقاضیانی که بازنویسی مقاله isi و رفع سرقت ادبی مقاله (رفع پلجریسم مقاله) خود را به ما سفارش دهند با تخفیف ویژه انجام می شود. اطمینان داشته باشید که این خدمات با طراز بالایی از کیفیت و امانت داری انجام خواهد شد.

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به بازنویسی مقاله و ریوردینگ متن مقالات انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. اعتقاد به کیفیت در این موسسه یک اصل خدشه ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه مقاله ، پارافریر ، بازنویسی مقاله و ویرایش مقاله انگلیسی را درجه بندی نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات با پلان های طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که بابت خدمات می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم.

برای انجام بازنویسی مقاله و متون انگلیسی خود، از جمله بازنویسی مقاله isi به موسسه ای با پشتوانه ۱۸ ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است.”

ابتدا برای تعیین میزان مشابهت مقاله یک گزارش توسط نرم افزارگرفته می شود که میزان مشابهت مقاله را مشخص می کند. سپس بر حسب اینکه میزان مشابهت آن کمتر یا بیشتر از ۵۰ درصد باشد پیشفاکتور پارافریز مقاله یا بازنویسی کامل مقاله صادر شده و همراه با گزارش مشابهتی که گرفته شده برای مشتری ارسال می شود. زمان تحویل مقاله پارافریز شده در پیشفاکتور قید می گردد.

سپس مشتری از طریق فروشگاه ایرنتکام نسبت به خرید و پرداخت بهای اعلام شده در پیشفاکتور اقدام می کند که نتیجه آن در حساب کاربری وی درج و اجرای پارافریز مقاله مشتری شروع می شود.

پس از انجام کار پارافریز مقاله، یک بار دیگر گزارش مشابهت توسط نرم افزار توسط موسسه گرفته می شود و در صورتی که گزارش مذکور نشان دهد که مشابهت مقاله تا حد قابل قبول کاهش یافته است، مقاله پارافریز شده برای مشتری ارسال می شود و در حساب کاربری وی نیز برای دانلود در دسترس خواهد بود.

در صورتی که میزان مشابهت مقاله پس از پارافریز هنوز هم تا حد قابل قبول مجللا علمی (۸ تا ۱۲ درصد) کاهش نیافته باشد، مراتب به مشتری اطلاع داده شده و بار دیگر نسبت به پارافریز مقاله اقدام می شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

بله. پس از انجام خدمات پارافریز مقاله یا بازنویسی مقاله، هنگام تحویل کار، گزارش میزان مشابهت کاهش یافته نیز برای مشتری ارسال می شود.

در صورتی که مجله ای که مقاله را برای آن ارسال کرده اید از شما گواهی ویرایش مقاله توسط یک موسسه صلاحیت دار را درخواست کرده باشد، بله این گواهی پس از انجام خدمات پارافریز یا ویرایش نیتیو برای شما صادر و به ایمیل شما ارسال می گردد.    

لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز مقاله و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره خدمات پارافریز مقاله ISI هنوز هم سوالی دارید؟ از ما بپرسید

  درخواست پاسخ دادن

  استراتژی برند یک لیست آرزو نیست. این یک نقشه راه است که راه را به سوی نسخه بهتری از نام تجاری شما هدایت می کند، راهنمای موفقیت آمیز برندسازی شرکت شما.

  و ما درباره شما نمی دانیم، اما فکر می کنیم زمان شروع سفر فرا رسیده است. زیرا وقتی می دانید که نام تجاری شما می تواند بسیار بیشتر باشد، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

  اگر آماده هستید نام تجاری خود را به هر چیزی که قرار بود تبدیل کنید، ما اینجا هستیم تا آن را محقق کنیم. یک صندلی بکشید، تماس بگیرید، و بیایید تغییر نام تجاری شما را شروع کنیم.

  توجه: طبق خط مشی رازداری شما، جزئیات شما کاملاً محرمانه نگه داشته شده است.


  چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

  آیا باید ایده های خود را برای یک پروژه یا کمپین دیجیتالی آینده مطرح کنید؟ به دنبال متحول کردن کسب و کار خود با اجرای بازاریابی دیجیتال بالقوه کامل هستید؟

  برای هرگونه سوال شغلی، لطفاً از صفحه مشاغل ما اینجا دیدن کنید.
   
   چه خدماتی می توانیم به شما ارائه دهیم؟