هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

قابل توجه شرکتهای دانش بنیان، صنعتی و تولیدی

برای رشد کسب و کار خود آماده اید؟

از خدمات تولید محتوای ویدئویی و مولتی مدیا به زبانهای بین المللی تا ترجمه سایت های تخصصی و بومی سازی مدارک فنی همچون کاتالوگ، بروشور و مانوآل محصولات شما در بازارهای جهانی

خدمات ترجمه فنی از اقسام ترجمه تخصصی است که هم ترجمه داکیومنت های فنی کارخانه را در بر می گیرد و هم شامل ترجمه مقالات فنی مهندسی دانشگاهی مانند ترجمه مقاله برق ، ترجمه مقاله مکانیک ، ترجمه مقاله صنایع و غیره می شود. خدمات ترجمه فنی ویژه صنایع و پروژه های عمرانی حاصل سالها تجربه عملی ما در عرصه صنعت و سازندگی می باشد که برای طرح های انتقال تکنولوژی با سرویس دهی مطلوب به گروه های صنعتی و عمرانی، مهندسین مشاور، موسسات تحقیقاتی و بنگاه های چاپ و نشر متون تخصصی ارائه می دهیم. ترجمه فنی تخصص ویژه شبکه ایرنتکام است.

 • ترجمه فارسی به انگلیسی گزارشات فنی طرح های عمرانی راه، سد، پل، تونل، خطوط لوله و ریلی، خطوط نیرو، مخابراتی و دیتا
 • ترجمه فنی به انگلیسی برای داکیومنت های تکنیکال کارخانه، ماشین آلات، پروسس های تولیدی و استانداردهای فنی
 • ترجمه مناقصه بین المللی فارسی به انگلیسی، قراردادنویسی طرح های توسعه میادین نفت و گاز
 • ترجمه فنی، طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و مانوال، تولید محتوا به زبان انگلیسی و سایر زبانهای بین المللی
با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۵۷۸۱۸۴
۰ +
سال سابقه فعالیت
۰ +
مشتریان راضی
۰ +
شرکتهایی که نتیجه دلخواه گرفته اند

برخی از خدمات ترجمه فنی و صنعتی که ما ارائه می دهیم:

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول در باره خدمات ترجمه فنی

محدودیت موضوعی وجود ندارد. ترجمه هر نوع سند فنی اعم از مدارک فنی کارخانه و ماشین آلات و نیز طرح های عمرانی و سازه از فارسی به انگلیسی و سایر زبانها و از زبانهای بین المللی به فارسی توسط موسسه ایرنتکام امکانپذیر است.

بله. نفرات تیم مترجمان فنی ایرنتکام زبده، متبحر و مجرب با تحصیلات آدمیک در رشته های گوناگون فنی- مهندسی و سابقه کار عملی در سایت های کارخانجات و پروژه های عمرانی می باشند.

خدمات ترجمه فنی شامل ترجمه متن اصلی سفارش به فارسی یا انگلیسی و سایر زبانهای بین الملی می باشد. همچنین امکان بازسازی صفحه بندی و طراحی جلد طبق فرمت سند اصلی نیز وجود دارد که در هنگام سفارش می توانید این گزینه را نیز انتخاب نمایید. هزینه های مربوطه در ردیف جداگانه ای در فاکتور خدمات قید خواهد شد.     

برای آگاهی از هزینه خدمات ترجمه فنی و صنعتی، لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

هزینه های طراحی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوک بسته به نرخ های طراحی، صفحه بندی، طراحی جلد در هنگام سفارش قطعی محاسبه و در قرارداد ترجمه ذیل بند خدمات طراحی قید می شود.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره خدمات ترجمه فنی هنوز هم سوالی دارید؟ از ما بپرسید

  درخواست پاسخ دادن

  استراتژی برند یک لیست آرزو نیست. این یک نقشه راه است که راه را به سوی نسخه بهتری از نام تجاری شما هدایت می کند، راهنمای موفقیت آمیز برندسازی شرکت شما.

  و ما درباره شما نمی دانیم، اما فکر می کنیم زمان شروع سفر فرا رسیده است. زیرا وقتی می دانید که نام تجاری شما می تواند بسیار بیشتر باشد، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

  اگر آماده هستید نام تجاری خود را به هر چیزی که قرار بود تبدیل کنید، ما اینجا هستیم تا آن را محقق کنیم. یک صندلی بکشید، تماس بگیرید، و بیایید تغییر نام تجاری شما را شروع کنیم.

  توجه: طبق خط مشی رازداری شما، جزئیات شما کاملاً محرمانه نگه داشته شده است.


  چه خدمتی از دست ما ساخته است؟

  با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

  همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

  برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.