ترجمه کاتالوگ و بروشور | نگارش مانوال به زبانهای بین المللی

برای ترجمه کاتالوگ و بروشور و مانوال های فنی خود به موسسه ای با پشتوانه ۱۸ ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است. شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی ایران (تاسیس: ۱۳۸۰)

نگارش متن انگلیسی کتابچه راهنمای فنی

ترجمه کاتالوگ و بروشور و مانوال به زبانهای بین المللی، یک ضرورت واقعی برای تبلیغ صحیح محصولات و خدمات در بازارهای جهانی است. با توجه به گستره وسیع محصولات و پوشش دهی کاتالوگ ها و کتابچه های راهنمای فنی به موقعیت های متنوع بازار، اینگونه مدارک و مستندات فنی نیازمند زبانی روشن و واضح اند تا ضمن استفاده از اصطلاحات خاص هر بازار، کلیه اطلاعات لازم محصولات و خدمات مانند قابلیت کاربردپذیری، ویژگی ها و مزایا، سوالات و پاسخ ها، روش های رفع اشکالات و غیره را در اختیار مشتری احتمالی قرار دهند. برای آنکه اطلاعات دقیق به مشتری نهایی برسد و به بهبود تجربه کاربر کمک کند، ترجمه کاتالوگ و بروشور و نگارش کتابچه راهنمای فنی به انگلیسی باید به عنوان مقوله ای بسیار استراتژیک در یک شرکت در نظر گرفته شود، زیرا می تواند به طور مثبت یا منفی بر فروش یک محصول خاص و رضایت مشتری تاثیر بگذارد. بنابراین مدارک فنی دستگاه ها در حقیقت گواهی هویت آنها و جزئی جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روند.

ترجمه بروشور، کاتالوگ و همچنین نگارش مانوال و هندبوک به انگلیسی برای تولیدات ساخت داخل از اهمیت زیادی برخودار است و بایستی با نهایت دقت و کیفیت انجام شود. طراحی زیبا و جذاب کاتالوگ چند زبانه هنگامی کامل می گردد که با یک ترجمه فنی مهندسی صحیح همراه باشد. 

ترجمه کاتالوگ و بروشور ، نگارش فنی مانوال به ۱۱ زبان 

ترجمه کاتالوگ و بروشور، نگارش فنی دستورالعمل های نصب، راه اندازی و تعمیرات و نگهداری (مانوال) به انگلیسی و ۱۱ زبان بین المللی و چاپ کاتالوگ، بروشور و  مانوال چندزبانه برای محصولات و خدمات شرکتهای صنعتی، تولیدی و تجاری تخصص ماست.

همچنین برای طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و مانوال چند زبانه با تضمین کیفیت با ما مشورت کنید. ما برای برآورده کردن نیازهای شما راه حل های جامعی داریم. تجارب طولانی ما در این زمینه این امکان را به ما می دهد تا خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور و سایر مدارک فنی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی را با بهترین کیفیت به شرکت شرکت شما ارائه دهیم.

لینک کوتاه: http://tinyurl.com/y3j55oru

https://www.irnetcom.com/catalog-translation

ترجمه کاتالوگ و بروشور
phone

09907383500

تلفن پشتیبانی ۲۴ ساعته

ارجمه فصلنامه

ترجمه کتاب، بولتن و فصلنامه فنی مهندسی فارسی به انگلیسی

ترجمه کتاب، بولتن و فصلنامه فنی مهندسی و تخصصی فارسی به انگلیسی

ترحمه مناقصه به انگلیسی

ترجمه مناقصه ، مزایده و قرارداد فارسی به انگلیسی

ترجمه مناقصه و مزایده بین المللی فارسی به انگلیسی، ترجمه قراردادها و معاهدات

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور، نگارش فنی مانوال چند زبانه

ترجمه انواع مدارک فنی کارخانه، دستورالعمل های نصب، راه اندازی و نگهداری

ترجمه استاندار فنی

ترجمه استانداردهای فنی و صنعتی

ترجمه استانداردها، پتنت ها، دستورالعمل های خط مشی کیفیت و انواع ایزو

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور، مانوال چند زبانه

طراحی و چاپ انواع مدارک فنی، کاتالوگ، بروشور، مانوال ماشین آلات و ابزار

ترجمه مدارک فنی پروژه های صنعتی

ترجمه مدارک فنی پروژه های انتقال تکنولوژی و پروسس ها

ترجمه دستورالعمل های نصب و راه اندازی خطوط تولیدی، ماشین آلات و کالیبراسیون دستگاه ها

سفارش انواع خدمات زبان تخصصی ایرنتکام

مقالات مرتبط: ترجمه کاتالوگ و بروشور

فهرست