ترجمه کاتالوگ و بروشور | نگارش مانوال چندزبانه به زبانهای بین المللی

ترجمه کاتالوگ و بروشور، نگارش فنی کتابچه راهنمای کاربر (مانوال)

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه کاتالوگ و بروشور | نگارش مانوال چندزبانه به زبانهای بین المللی

ترجمه کاتالوگ و بروشور ، نگارش متن انگلیسی کتابچه راهنمای فنی

ترجمه کاتالوگ و بروشور و مانوال به زبانهای بین المللی، یک ضرورت واقعی برای تبلیغ صحیح محصولات و خدمات در بازارهای جهانی است. با توجه به گستره وسیع محصولات و پوشش دهی کاتالوگ ها و کتابچه های راهنمای فنی به موقعیت های متنوع بازار، اینگونه مدارک و مستندات فنی نیازمند زبانی روشن و واضح اند تا ضمن استفاده از اصطلاحات خاص هر بازار، کلیه اطلاعات لازم محصولات و خدمات مانند قابلیت کاربردپذیری، ویژگی ها و مزایا، سوالات و پاسخ ها، روش های رفع اشکالات و غیره را در اختیار مشتری احتمالی قرار دهند. برای آنکه اطلاعات دقیق به مشتری نهایی برسد و به بهبود تجربه کاربر کمک کند، ترجمه کاتالوگ و بروشور و نگارش کتابچه راهنمای فنی به انگلیسی باید به عنوان مقوله ای بسیار استراتژیک در یک شرکت در نظر گرفته شود، زیرا می تواند به طور مثبت یا منفی بر فروش یک محصول خاص و رضایت مشتری تاثیر بگذارد. بنابراین مدارک فنی دستگاه ها در حقیقت گواهی هویت آنها و جزئی جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روند.

ترجمه بروشور، کاتالوگ و همچنین نگارش مانوال و هندبوک به انگلیسی برای تولیدات ساخت داخل از اهمیت زیادی برخودار است و بایستی با نهایت دقت و کیفیت انجام شود. طراحی زیبا و جذاب کاتالوگ چند زبانه هنگامی کامل می گردد که با یک ترجمه فنی مهندسی صحیح همراه باشد. 

ترجمه کاتالوگ و بروشور ، نگارش فنی مانوال به ۱۱ زبان 

ترجمه کاتالوگ و بروشور، نگارش فنی دستورالعمل های نصب، راه اندازی و تعمیرات و نگهداری (مانوال) به انگلیسی و ۱۱ زبان بین المللی و چاپ کاتالوگ، بروشور و  مانوال چندزبانه برای محصولات و خدمات شرکتهای صنعتی، تولیدی و تجاری تخصص ماست.

همچنین برای طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و مانوال چند زبانه با تضمین کیفیت با ما مشورت کنید. ما برای برآورده کردن نیازهای شما راه حل های جامعی داریم. تجارب طولانی ما در این زمینه این امکان را به ما می دهد تا خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور و سایر مدارک فنی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی را با بهترین کیفیت به شرکت شرکت شما ارائه دهیم.

لینک کوتاه مطلب: http://tinyurl.com/y3j55oru

https://www.irnetcom.com/catalog-translation

, , , , , ,

فهرست