هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

ویرایش نیتیو مقالهویرایش نیتیو ، تضمین ۱۰۰ درصدی پذیرش چاپ مقاله

ویرایش نیتیو مقاله به عنوان یکی از خدمات تخصصی مقالات ISI از سال ۱۳۹۳ توسط موسسه ایرنتکام برای ویرایش متون و مقالات تخصصی انگلیسی دایر گردید.

هدف از این سرویس ویرایش نیتیو مقاله رفع اشکالات متن انگلیسی مقالات علمی توسط ویراستاران انگلیسی زبان بر طبق اسلوب نگارش علمی تخصصی بزبان انگلیسی می باشد؛

مقاله ای که متن انگلیسی آن ضعیف (poor English)  است، نیاز به ادیت متن انگلیسی از نظر غلط های املایی یا ویرایش گرامری مقاله از نظر دستور زبان انگلیسی دارد.

با استفاده از خدمات ویرایش نیتیو مقاله، شما می توانید ویراستاری متن انگلیسی مقالات خود را توسط ویراستاران انگلستان و آمریکا و یا آکادمیسین های  ایرانی تبار مقیم در کشورهای انگلیسی زبان انجام دهید.

ضمانت و صدور گواهی ویرایش نیتیو مقاله توسط موسسه ایرنتکام

ضمانت کیفیت مادام العمر ایرنتکام پشتیبان شما برای دریافت بالاترین کیفیت ویرایش مقالات خواهد بود. همچنین گواهی انجام خدمات ویرایش نیتیو مقاله توسط موسسه صادر و به متقاضی ارائه می گردد. 

فرآیند استفاده از سرویس ویرایش نیتیو

چنانکه گفته شد، موسسه ایرنتکام این امکان را دارد تا سفارشات ویرایش متون انگلیسی مقالات شما را توسط ویراستاران آمریکایی و انگلیسی در خارج از کشور انجام دهد. 

برای استفاده از سرویس ویرایش نیتیو مقاله، تنها کافیست اینجا کلیک کنید و با انتخاب سرویس ویرایش نیتیو، تعداد کلمات انگلیسی متن مورد نظرتان را در سبد خرید وارد و دکمه بروزرسانی را کلیک کنید.

با این کار، سیستم هزینه ویرایش نیتیو مقله را اعلام می کند که در ادامه، ابتدا باید فرم کوتاه ثبت نام را پرکنید تا حساب کاربری شما بطور خودکار ساخته شود. در مرحله بعد هزینه ویرایش نیتیو را بصورت ریالی پرداخت خواهید کرد. 

در صورتی که شما از هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم داخل یا خارج از کشور هسنید می توانید با آسودگی خاطر، ویرایش نیتیو مقاله isi خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که این خدمات با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته

همچنین می توانید هر گونه سوالات و ابهام یا اشکالات سفارشات در حال انجام یا  انجام شده را از طریق شماره تلفن پشتیبانی و یا ارسال فرم مربوطه با بخش پشتیبانی در میان بگذارید. برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم.

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

مقاله شما یک سرو گردن بالاتر از رقبا می ایستد، با کیفیت نیتیو ترجمه مقاله ایرنتکام! بیشتر بدانید

فرآیند توسعه و تقویت پرفرمنس علمی شماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی یک استراتژی پرفرمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفت انگیزی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید را جلب کند و آنها را به آنچه ارائه می دهید علاقه مند کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی شرکت ارتباط برقرار کرده و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم بیشتر بدانید

نمونه کار های ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول در باره خدمات ویرایش نیتیو

توضیحات

ما از خدمات ویراستاران انگلیسی و آمریکایی یا آکادمیسین های ایرانی تبار مقیم کشورهای انگلیسی زبان برای ویرایش نیتیو مقالات تخصصی استفاده می کنیم. به همین دلیل کیفیت این خدمات با زبان علمی نیتیو انگلیسی تطابق کامل دارد.

مضافا بر اینکه گواهی ویرایش نیتیو نیز برای شما صادر می کردد که می توانید در صورت لزوم آن را برای مجله یا ژورنال تخصصی مورد نظر ارسال نمایید. با استفاده از این سرویس، مقاله شما هرگز به علت انگلیسی ضعیف (poor English) رد (reject) نمی شود! 

تنها راهی که انتشار مقاله و مشاهده‌ی آن توسط همتایان شما در سراسر جهان را تضمین می‌کند، اطمینان از کیفیت نگارش مقاله، پایان‌نامه و گزارشات علمی به زبان انگلیسی است. مقالات علمی باید به‌گونه‌ای دقیق، منسجم و با زبان انگلیسی آکادمیک نوشته شوند که در جامعه علمی بین‌المللی مورد احترام قرار گیرند.

اگر ترجمه مقالات علمی به انگلیسی و یا ویرایش آن‌ها به درستی انجام نشده باشد، اغلب در فرایند انتشار رد می‌شود. حتی اگر تحقیقی نوین ارائه داده باشید اما گزارش‌های علمی و پروپوزال‌های شما از نظر نگارشی ضعیف (poor English) باشند، در نگاه سردبیران ژورنال‌ها مقاله‌ای نامرتب و درهم تلقی می‌گردد. ژورنال‌های تخصصی سالانه صدها مقاله دریافت می‌کنند و رد کردن مقالاتی که به‌درستی نوشته نشده‌ اند، برایشان آسان است.

ارزیابان و داوران مقالات علمی در بیش از ۵۰ درصد از موارد، اگر تصور کنند که دقت کافی را در مقاله و یا در ترجمه مقاله به انگلیسی تخصصی رعایت نکرده‌اید، مطالبِ پس از عنوان و چکیده را نمی‌خوانند و در نتیجه تلاش شما برای انتشار پژوهش‌هایتان نتیجه‌ای نمی‌دهد.

ابتدا تعداد کلمات انگلیسی متن مقالات ارسالی مشتری کلمه شماری می شود که اینکار توسط برنامه مایکروسافت ورد انجام می شود. 

سپس بر حسب تعداد کلمات برآورد شده یک پیشفاکتور  صادر شده و توسط ایمیل برای مشتری ارسال می شود. زمان تحویل مقاله ترجمه شده نیز در پیشفاکتور قید می گردد.

سپس مشتری از طریق فروشگاه ایرنتکام نسبت به خرید و پرداخت بهای اعلام شده در پیشفاکتور اقدام می کند که نتیجه آن در حساب کاربری وی درج و اجرای ترجمه مقاله مشتری شروع می شود.

در این مرحله ما مقاله مشتری را برای انجام ویرایش نیتیو برای یکی از همکارانمان که وقت ازاد دارد می فرستیم و زمان تحویل کار را نیز به ایشان ابلاغ می کنیم. 

پس از دریافت مقاله ویرایش شده، مراحل بازخوانی و کنترل کیفی مقاله یکبار دیگر توسط موسسه انجام می شود و در راس روز و ساعت اعلام شده در پیشفاکتور برای مشتری توسط ایمیل ارسال شده و یک نسخه آن نیز در حساب کاربری وی برای دانلود در دسترس خواهد بود.

ایرنتکام نسبت به ارائه ترکیبی از خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های جدید و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات خود معتقد است و هرگز آنها  را درجه بندی کیفیتی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت (طلایی، نقره ای، برنزی) خلاف علم و اخلاق است.

لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره خدمات ویرایش نیتیو مقاله ISI هنوز هم سوالی دارید؟ از ما بپرسید

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.