ترجمه سایت و مولتی مدیا

ترجمه سایت و مولتی مدیا

“برای انجام ترجمه سایت شرکت و سازمان خود به موسسه ای با پشتوانه 19 ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است.”

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

ترجمه سایت به انگلیسی و سایر زبانهای بین المللی سیمای شرکت و چهره کسب و کار شماست. برای اینکه کسب و کار شما در سطح جهانی شناخته شود شما نیاز به ترجمه سایت شرکت خود و همچنین نیاز به استفاده از ابزارهای دیگر مانند تهیه فیلم های مستند و تبلیغی به زبان انگلیسی تخصصی دارید به طوری که مخاطبان شما در سراسر جهان بتوانند با تماشای آنها با شما و محصولات یا خدماتتان آشنا شوند. گاه نیز لازم است که محصولات و خدمات شما به زبان مردم کشوری خاص شناسانده شود. به این کار بومی سازی یا محلی سازی (Localization) گفته می شود.

با آنکه امروزه در عصر جهانی شدن، کشورها و کمپانی های بزرگ چند ملیتی در بسیاری نقاط دنیا کارخانجات تولیدی راه اندازی کرده و بازارها را به تسخیر در آورده اند اما آنان نیز برای معرفی و فروش محصولات و خدمات خود نیاز به ترجمه سایت و محلی سازی شرکت خود دارند و بودجه های هنگفتی را برای معرفی خود به زبان مردم مناطق مختلف دنیا صرف می کنند.

شرکت های ایرانی نیز نباید در این صحنه عقب بمانند و باید در بازارهای جهانی حضور یابند و محصولات صادراتی خود را “محلی سازی یا بومی سازی” کنند. همانطور که گفته شد، ترجمه سایت یکی از راه های بومی سازی شرکت ها و محصولاتشان در سطح جهانی است.

موسسه ایرنتکام ، طیف گسترده ای از خدمات ترجمه سایت های فارسی به انگلیسی، روسی، آلمانی، ترکی و عربی و سایر زبانهای بین المللی توسط زبده ترین مترجمان زبان تخصصی ارائه می نماید.

شما هم اکنون می توانید آدرس سایت و یا فایل های سایت خود برای ترجمه از فارسی به انگلیسی یا زبانهای دیگر را برای ما ارسال کنید.

ترجمه سایت فارسی به انگلیسی

عربی، کردی، روسی، آلمانی، چینی، فرانسه، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی

 معرفی و بومی سازی محصولات و خدمات شرکتها به زبانهای بین المللی

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

فهرست