هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

پارافریز رایگان ، دقیق و تخصصی جهت ارائه نمونه کار به مشتریان قطعی : ۱۵۰ کلمه

پارافریز آنلاین رایگان به منظور ارائه نمونه رایگان به مشتریان قطعی ارائه می شود، یعنی مشتریانی که مقاله اصلی خود را با استفاده از فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کرده و برای آن پیشفاکتور دریافت کرده اند. هدف از راه اندازی سرویس پارافریز رایگان در وحله اول جلب اطمینان از کیفیت کار برای کلیه دانش پژوهانی است که مایل به سپردن پروژه های پارافریز یا بازنویسی مقاله خود به یک سایت زبان تخصصی صلاحیت دار هستند.  پارافریز رایگان توسط متخصص انسانی انجام می شود. بنابر این از مشتریان گرامی تقاضا می شود از ارسال تقاضاهای مکرر خودداری کرده و تا دریافت نتیجه کار تامل نمایند (سیستم قادر به رد تقاضاهای مکرر می باشد).

راهنمای استفاده از سیستم پارافریز رایگان

مشتریانی که سفارش های پارافریز مقاله و یا بازنویسی مقاله خود را ثبت کرده و پیش پرداخت کرده اند: ابتدا پس از ورود به ناحیه کاربری برای ارسال فایل و سفارش پارافریز رایگان، بر روی آپلود فایل کلیک کنید. در فرم تیکتی که باز می شود، شما باید یک فایل حاوی ۱۵۰ کلمه از متن انگلیسی مقاله اصلی را که قبلا آماده کرده اید به فرم آپلود ضمیمه کنید. سپس توضیحاتی را که لازم می دانید در باکس متنی که در وسط فرم وجود دارد نوشته و فرم را ارسال کنید.

پس از انجام کار، ما فایل پارافریز شده را در حساب کاربری شما در پاسخ به همان تیکت اولیه قرار می دهیم و آماده بودن آن جهت دانلود را توسط ایمیل و پیامک به شما اطلاع می دهیم.

در نهایت، در صورتی که از کیفیت نمونه کار انجام شده راضی بودید می توانید با پرداخت مبلغ پیشفاکتور صادر شده، سفارش پارافریز یا بازنویسی مقاله مورد نظرتان را قطعی کنید.

لطفا دقت فرمایید: حداکثر ۱۵۰ کلمه از متن مقاله اصلی شما پارافریز رایگان می شود و به تقاضاهای مکرر ترتیب اثر داده نمی شود.

[sc name=”form” ]

سایت های پارافریز نرم افزاری آنلاین ، آیا قابل اعتمادند؟

پارافریز آنلاین (برخط) نیز موضوعی است که خوب است در اینجا به آن اشاره کنیم. مانند بسیاری زمینه های دیگر همچون ترجمه آنلاین، پارافریز آنلاین (برخط) نیز در فضای مجازی توسط برخی وب سایت های خارجی ارائه می شود. این قبیل وبسایت ها که در واقع نوعی ربات هستند، پایگاه داده ای دارند که معادل های واژگان انگلیسی در آن ذخیره شده و یا حتی اغلب از دیکشنری های آنلاین وب سایت های دیگر برای انجام پارافریز آنلاین استفاده می کنند.

آنچه مهم است، این است که چنانچه گفته شد، پارافریز ، تنها جایگزینی مترادف های کلمات یک متن با معادل های آنها نیست. پارافریز آنلاین برخط توسط ربات نه تنها قادر به پارافریز متن مقالات تخصصی انگلیسی به شیوه اصولی نیست حتی می تواند به شدت مخرب برای متن مقاله ما باشد. زیرا انتخاب واژگان مترادف برای پارافریز متون انگلیسی باید با توجه به محتوا (contex) انجام شود، که یک ربات با نرم افزار فاقد قدرت تشخیص آن است.

از آن گذشته، در انجام پارافریز آنلاین با توجه به گستردگی حوزه ها و رشته های علمی، در بسیاری موارد ممکن است به انواع صنایع ادبی و استعاره ها بر بخوریم که یک ربات های برخط قادر به پارافریز آنها نیستند، درست مانند سایت های ترجمه آنلاین که در حوره متون تخصصی اعم از تکنیکال، ادبی و سایر زمینه ها (خوشبختانه!) ضعف اساسی دارند. بنابراین استفاده از سایت های پارافریز آنلاین در اکثر موارد و بخصوص برای پارافریز کردن متون تخصصی انگلیسی و از جمله پارافریز مقاله isi بی فایده و هدر دادن وقت است.

سایت ایرنتکام، اولین سایت ارائه خدمات پارافریز مقاله ISI در کشور

مانند سایر خدمات زیر مجموعه صنعت ترجمه، شبکه ایرنتکام در این زمینه نیز پیشتاز و اولین بوده است. سایت ایرنتکام نخستین بار خدمات پارافریز را در سال ۱۳۹۳ ارائه داد. کادر ورزیده مترجمان ایرنتکام قادر به پذیرش سفارش پارافریز و بازنویسی مقالات انگلیسی  در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد.

هنگامی که شما پارافریز متن فارسی و یا انگلیسی را  به شبکه ایرنتکام ارجاع می دهید، ما ابتدا میزان مشابهت آن را توسط ابزار آنلاین تشخیص مشابهت iThenticate مشخص می کنیم. اگر میزان مشابهت مقاله شما کمتر از ۵۰ درصد باشد، پیشفاکتور مربوطه با توجه به آن و لحاظ کردن تعداد صفحات مقاله تعیین و همراه پیشفاکتور برای شما ارسال می شود. و پس از انجام پارافریز نیز یک بار دیگر برای مقاله پارافریز شده  آنلاین رایگان درصد مشابهت انجام می شود و همراه مقاله به مشتری تحویل می شود.

اما مقالاتی که در چک مشابهت اولیه بالاتر از ۵۰ درصد مشابهت نشان بدهند باید بازنویسی شوند که در این حالت، پیش فاکتور براساس قیمت پایه و تعداد کلمات کل مقاله تعیین می شود. در این حالت نیز پس از انجام ، یک بار دیگر برای متن پارافریز شده درصد مشابهت رایگان گرفته می شود و همراه مقاله پارافریز شده به مشتری تحویل داده می شود.

به عنوان همیاری بیشتر با مشتریان گرامی، پرداخت مبلغ سفارشات پارافریز بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان در دو فاکتور مجزّا بصورت قسطی تنظیم و بطور آنلاین دریافت می شود: یک پیش پرداخت و یک پرداخت نهایی پس از آماده شدن.

اعتقاد به کیفیت در شبکه مترجمان ایرنتکام یک اصل تخلف ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه کاتالوگ ، پارافریز مقاله و ویرایش متون و مقالات انگلیسی را درجه بندی نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات بصورت طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم. ضمانت خدمات ایرنتکام مادام العمر و بی قید شرط است و با صدور گواهی ویرایش نیتیو تعهد می شود.

[sc name=”form” ]

پارافریز متن فارسی و یا انگلیسی در وحله اول از جمله خدماتی است که متقاضیان در هنگام سفارش آن به یک سایت پارافریز آنلاین (به معنای “سایت اینترنتی سفارش انجام پارافریز”) اغلب دچار تشویش و دغدغه می شوند؛ نگرانی با توجه به هزینه ای که در بر دارد و زمانی که صرف آن می شود، با چه کیفیتی به دستشان می رسد؟

این نگرانی وقتی تشدید می شود که دانشجو یا محقق وقت محدودی برای ارسال مقاله اش به یک مجله تخصصی برای چاپ یا ارائه در یک کنفرانس تخصصی در اختیار داشته باشد. مبادا مقاله ارسالی به مجله به علت انگلیسی ضعیف (Poor English) یا بخاطر نگارش غیر حرفه ای، از سوی داوران مجله مردود (reject) شود و یا کنفرانس از پذیرش آن برای طرح در جلسات خود خودداری کند؟

سایت ایرنتکام به عنوان اولین سایت ترجمه تخصصی ایران (تاسیس: ۱۳۸۰) و همچنین به عنوان نخستین سایت ارائه خدمات پارافریز مقاله در کشور از سال ۱۳۹۳ راه حلی برای رفع نگرانی های دانشجویان گرامی در این زمینه پیش بینی کرده است:

شما می توانید پس از سفارش پارافریز و پیش پرداخت مربوطه، از خدمات پارافریز رایگان ایرنتکام به تعداد ۱۵۰ کلمه به عنوان نمونه کار استفاده کنید. در صورتی که از نمونه پارافریز انجام شده راضی نباشید، مبلغ پیش پرداخت شما بلافاصله عودت داده می شود.

امید است بتوانیم با ارائه مطلوب خدمات، رضایت مشتریان گرامی را برآورده نماییم.

چه خدمتی از دست ما ساخته است؟

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.