شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی ایران (تاسیس: ۱۳۸۰)

پارافریز آنلاین – پارافریز رایگان ، دقیق و تخصصی جهت ارائه نمونه کار به مشتری : ۱۵۰ کلمه 

پارافریز آنلاین و ترجمه رایگان فارسی به انگلیسی به منظور ارائه نمونه پارافریز رایگان و ترجمه تخصصی به مشتریان گرامی ارائه می شود و هدف از راه اندازی آن در وحله اول جلب اطمینان از کیفیت کار برای کلیه دانش پژوهانی است که مایل به سپردن پروژه های ترجمه تخصصی ، پارافریز یا بازنویسی مقاله خود به یک موسسه زبان تخصصی صلاحیت دار هستند. ترجمه فارسی به انگلیسی و پارافریز آنلاین توسط متخصص انسانی انجام می شود. لذا تحویل پارافریز رایگان و نمونه ترجمه تخصصی با توجه به کثرت متقاضیان نیاز به یک زمان حداقل ۳۰ دقیقه ای دارد. بنابر این از مشتریان گرامی تقاضا می شود از ارسال تقاضاهای مکرر خودداری کرده و تا دریافت نتیجه کار صبر نمایند (سیستم قادر به رد تقاضاهای مکرر می باشد). 

راهنمای استفاده از سیستم ترجمه تخصصی و پارافریز آنلاین رایگان:

ابندا بر روی این لینک: سفارش پارافریز رایگان یا این لینک: سفارش ترجمه رایگان کلیک کنید و به بخش ثبت نام سایت ما بروید. سپس فرم کوتاه ثبت نام رایگان را پر کنید. با این کار شما بلافاصله وارد حساب کاربری خودتان می شوید. بعد از ورود، بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و سپس سرویسهای ” پارافریز رایگان ” یا ” ترجمه رایگان ” را انتخاب و سفارش دهید. با این کار این سرویس ها بلافاصله برای شما فعال می شود. برای ارسال متن انگلیسی برای انجام پارافربز یا متن فارسی برای ترجمه رایگان، بر روی آپلود فایل کلیک کنید و در فرم تیکتی که باز می شود، شما باید فایل حاوی ۱۵۰ کلمه متن انگلیسی (برای انجام پارافریز ) و یا ۱۵۰ کلمه متن فارسی (برای ترجمه رایگان ) را به فرم آپلود ضمیمه کنید. سپس توضیحاتی را که لازم می دانید در باکس متنی که در وسط فرم وجود دارد نوشته و فرم را ارسال کنید. 

فرم ارسالی شما بدست ما می رسد و در صف انتظار فرآیند پارافریز رایگان یا ترجمه رایگان فرار می گیرد که با توجه به پروژه های موجود معمولا ۳۰ دقیقه تا یک ساعت زمان لازم دارد. پس از انجام کار، ما فایل پارافریز شده یا ترجمه شده به انگلیسی را در حساب کاربری شما در پاسخ به همان تیکت اولبه قرار می دهیم و آماده بودن پروژه را توسط ایمیل و پیامک به شما اطلاع می دهبم.

لطفا دقت فرمایید: حداکثر ۱۵۰ کلمه از متن ارسالی شما پارافریز رایگان یا ترجمه رایگان می شود و به تقاضاهای مکرر ترتیب اثر داده نمی شود. همچنین فایل نمونه انجام شده به ایمیل شما ارسال می گردد. در نهایت، در صورتی که از نمونه کار انجام شده راضی بودید می توانید سرویس مورد نظرتان را سفارش داده و بطور آنلاین پرداخت نمایید. برای پرداخت هزینه سرویس ها نیز دو شیوه پرداخت یکجا و پرداخت قسطی (در ۲ قسط) در نظر گرفته شده است که بسته به مبلغ پروژه قابل اِعمال می باشد.

امید است بتوانیم با ارائه مطلوب خدمات، رضایت مشتریان گرامی را برآورده نماییم.

لینک کوتاه: https://www.irnetcom.com/online-free-paraphrasing/

phone

09907383500

تلفن پشتیبانی ۲۴ ساعته

پارافریر آنلاین ، آیا قابل اعتماد است؟

در این مقاله ما به بررسی پارافریز بطور کلی و پارافریز آنلاین پرداخته ایم. سایت های پارافریز آنلاین اگرچه به ظاهر پارافریز رایگان ارائه می دهند، در واقع نوعی ربات هستند که پایگاه داده ای دارند که سگمنت های زبان انگلیسی و معادل های واژگان در آن ذخیره شده است. همچنین از دیکشنری های آنلاین نیز برای اجرای پارافریز آنلاین استفاده کنند. اما پارافریز تنها جایگزینی مترادف های کلمات یک متن انگلیسی نیست. پارافریز آنلاین توسط ربات نه تنها نمی تواند پارافریز متون و مقالات انگلیسی را به شیوه اصولی انجام دهد بلکه حتی ممکن است برای مقاله به شدت مخرب باشد. جایگزینی سینونیم ها برای پارافریز انگلیسی باید با توجه به محتوا (contex) انجام شود، که یک ربات با نرم افزار قادر به تشخیص آن نیست. مانند سایت های ترجمه آنلاین که در حوره ترجمه متون تخصصی اعم از فنی، ادبی و غیره ضعف اساسی دارند. بنابراین استفاده از سایت های پارافریز آنلاین در اکثر موارد و بخصوص برای پارافریز مقاله تخصصی و از جمله پارافریز مقاله isi بی فایده و اتلاف وقت است.

ترجمه تخصصی مقاله isi ، ترجمه مقاله ،

ترجمه مقاله ISI ، ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

ترجمه مقالات isi و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از فارسی به انگلیسی

ویرایش مقاله انگلیسی ، ویرایش نیتیو

ویرایش مقاله انگلیسی، ویرایش نیتیو متن مقاله انگلیسی

ارائه خدمات ویرایش متون انگلیسی در دو سطح: ویرایش نیتیو ، ویرایش توسط متخصصان داخلی

ترجمه مقاله انگلیسی - ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه مقالات، متون و کتابهای انگلیسی به فارسی

ترجمه کتاب ها، متون علمی و مقالات تخصصی مجلات انگلیسی به فارسی

تنظیم فرمت مقاله طبق فرمت ژورنال

تنظیم فرمت مقاله بر طبق فرمت ژورنال های علمی

مقالات برای چاپ در مجلات علمی ملزم به رعایت فرمت صفحه بندی خاص آنها…

پارافریز ، پارافریز متن مقالات انگلیسی ، پارافریز مقاله

پارافریز مقاله، بازنویسی مقالات تخصصی

پارافریز و بازنویسی کلی مقاله به منظور کاهش مشابهت و رفع سرقت ادبی

ترجمه پروپوزال

ترجمه پروپوزال، انگیزه نامه و رزومه به انگلیسی

ترجمه پروپوزال، انگیزه نامه و روزمه تحصیلی و مطالعاتی فارسی به انگلیسی

رشته های تحت پوشش خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش مقالات انگلیسی

ترجمه علوم پایه و فنی مهندسی
ترجمه تخصصی پزشکی
ترجمه تخصصی علوم انسانی
فهرست
support
سوالات پیش از خرید
09907383500
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait