هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

مشابهت مقاله شما بالاتر از 90% است؟

نگران نباشید! ایرنتکام اینجاست تا این مشکل را حل کند...

بازنویسی مقالهاگر میزان مشابهت مقاله شما بالای ۹۰% است، برای رفع آن تنها یک شانس دارید، که اینجا با شماست!

بازنویسی مقاله سرویس ویژه رفع سرقت ادبی برای مقالات تخصصی انگلیسی با میزان مشابهت بالای ۹۰% است.

ممکن است شما در هنگام نگارش مقاله تان نیاز به استفاده از متون و مقالات دیگران داشته اید، اما نحوه انتقال صحیح آنها به مقاله تان را نمی دانستید؛

یا محتوای مقاله شما بطور چاره ناپذیری با مقالات دیگران مشابهت بالا پیدا می کند؛

در بسیاری موارد اینطور است. به عنوان مثال، در فرآیندهای رشته شیمی یا پزشکی این مشابهت بالا ایجاد می شود. در رشته های دیگر هم همینطور.

در اینطور مواقع چکار باید کرد؟ شاید فکر می کنید که مقاله شما حتما توسط مجله تخصصی مورد نظرتان برای چاپ پذیرفته نخواهد شد؟

راهکار مناسب برای مقاله شما بازنویسی کامل مقاله از ابتدا تا انتها با بکارگیری تکنیک های پیشرفته پارافریز و جمله پردازی جدید جهت ارتقاء سطح مقاله علمی شماست. با ما تماس بگیرید!

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

یک سرو گردن بالاتر از رقبا بایستید، با سرویس بازنویسی مقاله ایرنتکام!  بیشتر بدانید

فرآیند توسعه ماتمرکز بر ۳ عنصر کلیدی هر استراتژی پرفورمنس علمی موفق

crosshair

1. خلاقیت

ارائه (presentation) شگفتی ایجاد کنید که توجه مخاطبان شما اعم از دانشگاه برای ادامه تحصیل یا شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید را جلب و آنها را به آنچه ارائه می دهید علاقه مند کند.

۲٫ هدف گیری

دانشگاه یا شرکت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید، با افراد موثر آنها مانند استادان دانشکده یا مدیر نیروی انسانی شرکت ارتباط برقرار و رزومه خود را برایشان ارسال کنید تا برای کمک به شما علاقه مند شوند.

algorithm

3. بهینه سازی

کارشناسان ما در هر مرحله آماده اند تا انگیزه نامه تحصیلی (SOP) موثری برایتان بنویسند یا رزومه کاری شما را نوشته یا آن را بهینه کنند تا از موفقیت در تحقق اهدافتان اطمینان حاصل کنید.

ما با ارائه بهترین راه حل های موفقیت تحصیلی و کاری به مشتریان خدمت می کنیم. بیشتر بدانید

نمونه کارهای ما را بررسی کنیدبرخی از نمونه کارهای ما

p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

Desk Psd Ringed Notepad

An original flipped open psd ringed notepad mockup

View Project
p6

دفترچه یادداشت حلقه دار Psd رومیزی

یک مدل دفترچه یادداشت حلقه دار psd باز و چرخانده شده اصلی

View Project

سوالات متداولسوالات متداول خدمات بازنویسی مقاله

جلوگیری از گسترش یافتن سرقت ادبی (plagiarism) از طریق کپی مستقیم از آثار دیگران و طرق دیگر در تحقیقات علمی.

خدمات رفع مشابهت مقاله در موسسه ایرنتکام در دو سطح انجام می شود:

 • پارافریز مقاله: در صورتی که مشابهت مقاله به میزان حداکثر ۵۰% باشد تنها برای بخش هایی از مقاله انگلیسی که توسط نرم افزار مشخص شده دارای مشابهت (similarity) هستند انجام می شود.
 • بازنویسی کامل مقاله: اگر مشابهت مقاله بالاتر از ۵۰% باشد، در این صورت مقاله مذکور نیازمند بازنویسی کامل است تا از سوی ژورنال های علمی برای چاپ پذیرفته شده و یا در کنفرانس ها و سمینارهای تخصصی بین المللی قابلیت ارائه داشته باشد.

بنابر این در ابتدا بررسی مشابهت مقابله با نرم افزار ضرورت دارد. نویسنده اغلب گزارش میزان مشابهت توسط نرم افزار را در اختیار دارد و یا انجام یررسی مشابهت (similarity check) را به موسسه سفارش می دهد و پس از مشخص شدن میزان مشابهت، یکی از دو سرویس فوق الذکر برای مقاله اجرا می شود: پارافریز مقاله برای رفع پلجریسم قسمت های مشابهت دار، و یا بازنویسی کامل مقاله به منظور رفع سرقت ادبی مقاله.

باز نویسی کامل مقاله با یک هداف مشخص انجام می شود:

 • مقاله ای که بالاتر از ۹۰ درصد مشابهت دارد باید بطور کامل، از ابتدا تا انتها پارافریز و با جمله پردازی جدید بازنویسی شود تا میزان مشابهت ان تا حد قابل قبول مجلات علمی – تخصصی که قصد چاپ مقاله در آنها را دارید کاهش یابد.

از نرم افزارهای مشابهت سنج مانند آیتنتیکیت (Ithenticate) برای تعیین میزان مشابهت مقاله بر حسب درصد استفاده می شود. این نرم افزار کلیه موارد مشابه با مقالات دیگران مانند نام نویسند گان، سال انتشار و عنوان مقاله و محتوا و رسانه یا مجلات منتشر کننده را در گزارش خروجی خود به تفکیک درصد مشابهت تعیین و با رنگهای مختلف مشخص می کند.

مفاهیم تئوریک، شرح آزمایشات، استدلال و استنتاج و اصطلاحات خاص مقاله در بازنویسی کامل به هیچ وجه تغییر نمی کنند. 

خیر. فقط در صورتی که نیاز به ویرایش داشته باشد مطابق اسلوب رفرنس نویسی اصلاح می شود.

فردی که بازنویسی مقاله علمی را انجام می دهد، علاوه بر تسلط بر رشته مقاله و تسلط کامل بر زبان مقصد یعنی زبان انگلیسی، باید ذهنیت منظم و منسجمی داشته باشد تا بتواند همگنی و یکپارچگی (consistency) مقاله را حفظ کند. تسلط بر دایره وسیع واژگانی (vocabulary) علاوه بر آشنایی کامل با اصطلاحات علمی موضوع مقاله از اهمیتی تعیین کننده در کیفیت بازنویسی مقاله برخوردار است.

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به بازنویسی مقاله و ریوردینگ متن مقالات انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. اعتقاد به کیفیت در این موسسه یک اصل خدشه ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه مقاله ، پارافریر ، بازنویسی مقاله و ویرایش مقاله انگلیسی را درجه بندی نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات با پلان های طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که بابت خدمات می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم.

ابتدا برای تعیین میزان مشابهت مقاله یک گزارش توسط نرم افزارگرفته می شود که میزان مشابهت مقاله را مشخص می کند. سپس بر حسب اینکه میزان مشابهت آن کمتر یا بیشتر از ۵۰ درصد باشد پیشفاکتور پارافریز مقاله یا بازنویسی کامل مقاله صادر شده و همراه با گزارش مشابهتی که گرفته شده برای مشتری ارسال می شود. زمان تحویل مقاله پارافریز شده در پیشفاکتور قید می گردد.

سپس مشتری از طریق فروشگاه ایرنتکام نسبت به خرید و پرداخت بهای اعلام شده در پیشفاکتور اقدام می کند که نتیجه آن در حساب کاربری وی درج و اجرای پارافریز مقاله مشتری شروع می شود.

پس از انجام کار پارافریز مقاله، یک بار دیگر گزارش مشابهت توسط نرم افزار توسط موسسه گرفته می شود و در صورتی که گزارش مذکور نشان دهد که مشابهت مقاله تا حد قابل قبول کاهش یافته است، مقاله پارافریز شده برای مشتری ارسال می شود و در حساب کاربری وی نیز برای دانلود در دسترس خواهد بود.

در صورتی که میزان مشابهت مقاله پس از پارافریز هنوز هم تا حد قابل قبول مجللا علمی (۸ تا ۱۲ درصد) کاهش نیافته باشد، مراتب به مشتری اطلاع داده شده و بار دیگر نسبت به پارافریز مقاله اقدام می شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

بله. پس از انجام خدمات پارافریز مقاله یا بازنویسی مقاله، هنگام تحویل کار، گزارش میزان مشابهت کاهش یافته و قابل قبول مجله نیز برای مشتری ارسال می شود.

در صورتی که مجله ای که مقاله را برای آن ارسال کرده اید از شما گواهی ویرایش مقاله توسط یک موسسه صلاحیت دار را درخواست کرده باشد، بله این گواهی پس از انجام خدمات بازنویسی مقاله برای شما صادر و به ایمیل شما ارسال می گردد.

لطفا به صفحه تعرفه ها از منوی بالا مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید برای استفاده از بسته های اعتباری خدمات ترجمه تخصصی، ویرایش نیتیو، پارافریز و بازنویسی مقاله به فروشگاه ایرنتکام مراجعه فرمایید.

در باره خدمات بازنویسی مقاله ISI هنوز هم سوالی دارید؟ از ما بپرسید.

  درخواست پاسخ دادن

  استراتژی برند یک لیست آرزو نیست. این یک نقشه راه است که راه را به سوی نسخه بهتری از نام تجاری شما هدایت می کند، راهنمای موفقیت آمیز برندسازی شرکت شما.

  و ما درباره شما نمی دانیم، اما فکر می کنیم زمان شروع سفر فرا رسیده است. زیرا وقتی می دانید که نام تجاری شما می تواند بسیار بیشتر باشد، زمانی برای تلف کردن وجود ندارد.

  اگر آماده هستید نام تجاری خود را به هر چیزی که قرار بود تبدیل کنید، ما اینجا هستیم تا آن را محقق کنیم. یک صندلی بکشید، تماس بگیرید، و بیایید تغییر نام تجاری شما را شروع کنیم.

  توجه: طبق خط مشی رازداری شما، جزئیات شما کاملاً محرمانه نگه داشته شده است.


  چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

  آیا باید ایده های خود را برای یک پروژه یا کمپین دیجیتالی آینده مطرح کنید؟ به دنبال متحول کردن کسب و کار خود با اجرای بازاریابی دیجیتال بالقوه کامل هستید؟

  برای هرگونه سوال شغلی، لطفاً از صفحه مشاغل ما اینجا دیدن کنید.
   
   چه خدماتی می توانیم به شما ارائه دهیم؟