• حدیث رضایی - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۹ دی ۱۳۹۶ ۱۸:۲۴:۵۹ )
 • mansour baziar - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹:۰۶ )
 • باران دیبا - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲ اسف ۱۳۹۶ ۱۵:۲۱:۴۰ )
 • سمیه شهرکی - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۳ بهم ۱۳۹۶ ۱۸:۰۳:۲۸ )
 • محمد مصطفوی - سفارش ترجمه تخصصی در حال انجام می باشد. - ( ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰:۲۴ )
 • منا فنایی - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲۲ بهم ۱۳۹۶ ۰۹:۵۱:۳۳ )
 • مجتبی حمید - سفارش پارافریز انگلیسی شما با موفقیت انجام شده است. میتوانید آن را دریافت کنید. - ( ۱۱ اسف ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷:۵۹ )
 • محمد مصطفوی - سفارش ترجمه تخصصی در حال انجام می باشد. - ( ۲۶ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲:۰۷ )
 • Omid Niknam - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۲۲ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۵۰:۰۱ )
 • jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
 • اطلاعات تماس
  021-44425713
 • پست الکترونیک
  support@irnetcom.com
پارافریز متن مقالات انگلیسی، پارافریز مقاله

پارافریز متن مقالات انگلیسی ، کنترل سرقت ادبی پس از پارافریز مقاله

پارافریز متن مقالات انگلیسی 

پارافریز متن مقالات انگلیسی : واژه پارافریز /ˈpærəfrz/ در عبارت پارافریز متن مقالات انگلیسی در معنای ساده خود عبارت است از بیان مجدد معنا یا معانی یک نوشته با استفاده از کلمانی دیگر. این واژه مشتق از واژه لاتین paraphrasis است که خود مشتق از کلمه یونانی παράφρασις به معنی “نحو دیگری از بیان” می باشد. در آثار تحقیقی اما، پارافریز متن گستره وسیعتری از مفاهیم و ابزارها را در بر می گیرد و می تواند عبارت از بازنویسی یا تدوین یک نوشته اعم از مقاله ، رساله یا کتاب با استفاده از متون مقالات یا کتاب های دیگر با بکارگیری سبک و واژگان و جمله پردازی جدید باشد، به نحوی که نوشته جدید توضیح، تشریح یا تفسیر آثار پیشین بوده و می تواند حاوی نقد و نظرات تدوین کننده یا فاقد آن باشد. در این معنا، پارافریز خود یک اثر تحقیقی است، چنانکه بسیاری آثار بزرگ فلسفی و اجتماعی و ادبی از این رهگذر پدید آمده اند. این واژه بویژه در باره ژانر “پارافریز انجیلی” بکار می رود، ژانری ادبی که تحت آن نسخ انجیل در قرون وسطای اروپا بطور گسترده دست بدست می شد و هدف از آن ارائه معنای دقیق آیات و متن کامل انجیل (که گاه دور از ذهن می نمود) نبود، بلکه هدف ارائه موادی از انجیل در قالب نسخه هایی بود که به لحاظ نظری ارتودکس بوده و در عین حال از تعابیر بدعت گذارانه بدور باشد، و یا استخراج موادی خواندنی از انجیل برای عموم جامعه به نحوی که سرگرم کننده و جالب و از لحاظ روحی و ایمانی معنادار باشد.

شبکه ایرنتکام، نخستین ارائه دهنده خدمات پارافریز متن مقالات انگلیسی

همانطور که گفته شد، پارافریز متن مقالات انگلیسی یک نیاز جامعه علمی نیز هست، چنانکه بسیاری پژوهش های مروری که بر روش تحقیق کتابخانه ای استوارند ناچار به رجوع به منابع انگلیسی و نگارش رساله های خود با استفاده از پارافریز متن انگلیسی آنها هستند. پارافریز مقاله بویژه از آن نظر حائز اهمیت است که از مردود (ریجکت) شدن مقاله به علت شائبه سرقت ادبی (پلجریسم) توسط داوران ارزیابی مقالات در مجلات علمی و کنفرانس ها جلوگیری کند. اما… 

 پارافریز مقاله باید توسط چه کسی انجام شود؟

پارافربر مقاله نیازمند تسلط همه جانبه به زبان انگلیسی، تبحر در جمله پردازی، دایره واژگانی وسیع و تسلط به موضوعی که پارافریز مقاله برای آن انجام می شود می باشد. در مقایسه با ویرایش مقاله ، می توان گفت که پارافریز مقاله کاری به مراتب دشوارتر است. چه آنکه بسته به رشته ای که مقاله در آن نگارش شده است، کار پارافریز مقاله باید به متخصص همان رشته سپرده شود، فردی که علاوه بر تسلط در آن رشته، از توان و تسلط کامل به ادبیات آن رشته برخوردار باشد.    

ما در شبکه داده های دانش فنی به عنوان نخستین ارائه دهنده خدمات پارافریز متن مقالات انگلیسی قادر به ارائه بالاترین کیفیت ها برای پروژه پارافریز انگلیسی مقالات شما هستیم. همچنین خدمات کنترل سرقت ادبی مقاله و تعیین میزان مشابهت توسط تورنیتین توسط این موسسه ارائه می شود. این خدمات برای متقاضیانی که رفع سرقت ادبی (پلجریسیم) مقاله خود را به ما سفارش دهند با تخفیف ویژه انجام می شود. شما می توانید فایل مقاله های مورد نظر برای کنترل میزان مشابهت و پارافریز انگلیسی را هم اکنون برای ما ارسال کنید و اطمینان داشته باشید که این خدمت با طراز بالایی از کیفیت و امانت داری برای شما انجام خواهد شد.

 سفارش خدمات ترجمه تخصصی، پارافریز، ویرایش مقالات

همچنین خدمات بازنویسی و پارافریز انگلیسی و ویرایش نیتیو مقاله در سایت انگلیسی زبان ما به آدرس www.isipapers.com برای هموطنان فارسی زبان و کلیه مشتریان دیگر در سراسر جهان که مایل به پرداخت دلاری برای خدمات دریافتی می باشند فراهم شده است.

خدمات ویرایش مقاله isi

 

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان