• سعید سعیدی - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۳ ارد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹:۴۶ )
  • h hasannejad - سفارش پارافریز انگلیسی شما ثبت شد. به زودی توسط اپراتور بررسی خواهد شد - ( ۸ فرو ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳:۴۱ )
  • مصطفی پارسائی - سفارش ترجمه فیلمنامه به انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۵ فرو ۱۳۹۷ ۱۹:۱۲:۱۵ )
  • jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
  • اطلاعات تماس
    021-44425713
  • پست الکترونیک
    support@irnetcom.com
ویرایش مقاله انگلیسی

ویرایش مقاله – ویراستاری نیتیو انگلیسی

ویرایش مقاله و متون انگلیسی

ویرایش مقاله و متون انگلیسی ویژه دانشجویان دوره های دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی تمام رشته ها ارائه می شود. بسیاری از دانشجویان و محققان گرامی تمایل به انجام ترجمه مقالات علمی توسط خودشان را دارند. این امر یک مزیت مهم در بر دارد و آن اینکه موجب تقویت توان نگارش و ترجمه فارسی به انگلیسی در آنان می شود. اما بایستی در نظر داشت که ترجمه مقالات علمی به انگلیسی در صورتی که مطابق با اصول و قواعد و ساختار نگارش جملات در زبان انگلیسی، نکات گرامری، علامت گذاری و غیره انجام نشود موجب تولید مقاله ای با کیفیت ضعیف و غیرقابل ارائه به جامعه علمی از طریق نشریات علمی و کنفرانس ها می گردد. بنابراین ویرایش مقاله نقش مهمی در بالا بردن کیفیت متن انگلیسی ایفا می کند.

با سرویس ویرایش مقاله و متون انگلیسی ایرنتکام، ویرایش مقالات تخصصی و بویژه ویرایش مقاله isi خود را توسط ویراستاران متخصص ایرانی و یا نیتیو آمریکایی ویرایش نمایید.

ویرایش مقاله توسط ویراستاران داخلی:

ویراستاران ایرانی که افتخار همکاری به ما داده اند از بالاترین مدارج و صلاحیت علمی برای انجام این خدمات برخوردارند. ضمانت کیفیت هفت روزه ایرنتکام برای خدمات خود نیز پشتیبان شما برای دریافت بالاترین کیفیت خواهد بود. 

ویرایش مقاله توسط ویراستاران آمریکایی (ویرایش نیتیو):

همچنین این امکان را داریم تا مقاله انگلیسی شما را توسط ویراستاران آمریکایی در خارج از کشور ویرایش نماییم. همچنین گواهی انجام خدمات توسط ویراستاران خارجی به شما ارائه می گردد. در این حالت هزینه ویرایش نیتیو بر اساس قیمت روز دلار تعیین شده و شما تنها معادل ریالی آن را پرداخت خواهید کرد. در صورتی که شما از هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم خارج از کشور هسنید و مایلید با استفاده از ارز خارجی از خدمات ما استفاده کنید می توانید به سایت انگلیسی زبان خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش ما به آدرس ISIpapers.com مراجعه کنید. شما می توانید ویرایش مقاله و متون انگلیسی خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که این خدمات با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. با ما تماس بگیرید. تلفن تماس :

۰۲۱-۴۴۴۲۵۷۱۳

 سفارش خدمات ترجمه تخصصی، پارافریز، ویرایش مقالات 

آیا می دانید:

ایرنتکام به راستی اولین سایت ترجمه فنی- تخصصی ایران است!

شبکه ایرنتکام، نخستین بار با تاسیس سایت خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه فنی مهندسی و ترجمه حقوقی در اسفند ۱۳۸۰ (۱۴ مارس ۲۰۰۲) ارائه خدمات به صنایع، جامعه تحقیقاتی و دانشگاهیان ایران را آغاز نمود. سایت هوایز دات کام تاریخچه ثبت دامنه های اینترنتی را نشان می دهد. با کلیک بر روی لینک زیر، تاریخ ثبت دامنه و آغاز فعالیت ایرنتکام را چک کنید: Whois Irnetcom.com

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان