• رضا افشاری - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۵:۴۰ )
 • فاطمه قارداشی - سفارش ترجمه تخصصی شما با موفقیت انجام شده است. میتوانید آن را دریافت کنید. - ( ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۴:۴۰:۵۶ )
 • باران دیبا - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱:۲۱ )
 • هادی درویشی خضری - سفارش پارافریز انگلیسی شما انجام شده و منتظر پرداخت مانده صورتحساب می باشد - ( ۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸:۰۱ )
 • امیر اسکندری - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲:۳۲ )
 • mansour baziar - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹:۰۶ )
 • jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
 • اطلاعات تماس
  021-66574743
 • پست الکترونیک
  support@irnetcom.com
تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال

تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال

تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال

تنظیم فرمت مقاله بر طبق فرمت ژورنال سرویس جدیدی است که نخستین بار توسط شبکه ایرنتکام (تاسیس: 1380) به دانشجویان و دانش پژوهان گرامی ارائه می گردد. تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال یکی از مراحل تهیه، ارسال و انتشار مقاله در نشریات تراز اول بین المللی (منتشره توسط Springer، Elsevier و غیره) می باشد.

دغدغه بسیاری از دانشجویان تحصیلات عالیه و محققان چگونگی نگارش، ویرایش، و تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال (ساختاربندی مقاله پژوهشی) و ارسال آنها به ژورنالهای معتبر علمی می­باشد. شاید بعضی از این موارد سبب صرفنظر از ارسال مقاله گردد و بهره ­مندی از انتشار مقاله در مجلات علمی رده بالا از آنان سلب شود. بنابراین، ضروریست که پژوهشگر ابتدا با رجوع به سامانه مجله مورد نظر، مقالات پژوهشی خود را برطبق فرمت مورد نیاز آن مجله (ساختار الزامی) تهیه و هر گونه تغییری که جزء الزامات مجله است را اعمال نماید.

لذا همه عزیزان دانشجو و پژوهشگر که به دنبال انتشار مقاله ای با ساختار دقیق و مناسب برای مجلات علمی بین المللی هستند، لازم است جهت ارسال مقاله به نشریات بین المللی (ISI و ISC) مراحل زیر را مورد عنایت قرار دهند:

 ترجمه تخصصی با کیفیت بالا و دقیق مقاله به انگلیسی، یافتن و پیشنهاد ژورنال درخور مقاله پژوهشی، تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال و آماده سازی آن جهت ارسال (Submit)، و پیگیری برای اصلاحات، اجرای نظرات داوران و اخذ پذیرش چاپ در ژورنال مذکور. این مراحل بسیار با اهمیت اند زیرا بررسی داوران و پذیرش مقاله منوط به انجام این کارهای مقدماتی و نیز تهیه نامه انگلیسی (cover letter) برای مقاله خطاب به ژورنال خواهد بود.

شبکه ایرنتکام آمادگی دارد تا به عنوان دستیار دانشجویان و محققان گرامی، تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال مورد نظرشان را بطور دقیق و با کیفیت بالا به انجام برساند. به این منظور کافیست با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش و ثبت نام ، مقاله خود و فرمت مورد را برای ما ارسال نمایند.

 سفارش خدمات ترجمه تخصصی، پارافریز، ویرایش مقالات

شبکه ایرنتکام، پیشرو در ارائه خدمات دستیاری دانش پژوهان: پارافریز مقاله ، ویرایش مقاله ، بازنویسی مقاله ، ترجمه تخصصی مقاله ، جستجو و گردآوری منابع مقاله ، یافتن ژورنال مناسب و سابمیت مقاله ، پیگیری رفع اشکالات فرمت مقاله ، خدمات تایپ فارسی و لاتین و صحافی. 

در صورتی که شما از هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم خارج از کشور هسنید یا مایلید با استفاده از ارز خارجی از خدمات ما استفاده کنید می توانید به سایت انگلیسی زبان ما به آدرس ISIpapers.com مراجعه کنید.

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان