• jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
  • مصطفی پارسائی - سفارش ترجمه فیلمنامه به انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۵ فرو ۱۳۹۷ ۱۹:۱۲:۱۵ )
  • h hasannejad - سفارش پارافریز انگلیسی شما ثبت شد. به زودی توسط اپراتور بررسی خواهد شد - ( ۸ فرو ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳:۴۱ )
  • سعید سعیدی - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۳ ارد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹:۴۶ )
  • اطلاعات تماس
    021-44425713
  • پست الکترونیک
    support@irnetcom.com
تشخیص سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله ، تعیین پلجریسم با ترنیتین

تشخیص سرقت ادبی مقاله

تشخیص سرقت ادبی مقاله و میزان مشابهت یکی از ضروری ترین مراحل سابمیت مقاله isi و تحقیقاتی در وبسایت ژورنال های علمی است. با انجام این مرحله قبل از سابمیت نهایی از میزان مشابهت آن با ادبیات پیشین اطمینان حاصل شده و از به هدر رفتن وقت، پول و دوباره کاری جلوگیری می شود. به عبارت دیگر، از آنجا که بازه زمانی قابل توجهی بین مرحله سابمیت مقاله و پاسخ مجله وجود دارد، در صورتیکه مجله ای پس از بررسی، مقاله را به دلیل درصد مشابهت (similarity) بالا مردود (reject) نموده و یا موارد زیادی را به عنوان درصد مشابهت یا سرقت ادبی تعیین نماید، این مسئله موجب صزف وقت چندین ماهه و به هدر رفتن هزینه های پرداخت شده و چه بسا ایجاد مشکل در مراحل دفاع دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد می شود. لازم به ذکر است که اگرچه تفاوت ماهوی میان مشابهت مطالب یک مقاله با مقالات دیگر از یک سو و سرقت ادبی یا همان پلجریسم از سوی دیگر وجود دارد ولی نتیجه در هر حال یکسان است و بسته به رتبه علمی مجله انتخاب شده ، سخت گیری های متفاوتی در مورد مقاله مورد نظر اعمال می گردد. در اینگونه موارد، نویسندگان پس از تشخیص سرقت ادبی مقاله و تعیین مقدار پلجریسم ، اعلب باید با استفاده از خدمات پارافریز مقاله و یا بازنویسی مقاله از ابتدا، ضوابط مجله مورد نظر را براورده نمایند. 

تعیین مقدار پلجریسم با ترنیتین

خدمات تعیین مقدار پلجریسم با ترنیتین که برای اولین بار در ایران توسط موسسه ایرنتکام ارائه می گردد شما را در برابر خسارات ذکرشده مصون می نماید. شما می توانید با استفاده از این خدمات ابتدا مقدار مشابهت یا به اصطلاح سرقت ادبی (پلجریسم) آن را مشخص نموده و سپس با استفاده از خدمات پارافریزینگ پیشرفته ایرنتکام، درصد مشخص شده را تا سطح اطمینان کافی کاهش دهید و آنگاه با قابلیت اعتماد بالا ، مقاله خود را در مجله مورد نظر سابمیت کنید.

ترنیتین یا تورنیتین (Turnitin) که برای تعیین مقدار پلجریسم با ترنیتین بکار می رود یک سرویس تجاری پیشگیری از سرقت ادبی مبتنی بر اینترنت است که توسط شرکت iParadigms LLC تأسیس شده و نخستین بار در سال ۱۹۹۷ راه اندازی شد. به طور معمول، دانشگاه ها و دبیرستانها لایسنس سرویس ترنیتین را خریداری می کنند تا بتوانند مقالات مورد نظر خود را در وب سایت Turnitin سابمیت کنند. نتایج به دست آمده از آنالیز ترنیتین برای تشخیص شباهت ها یا سرقت ادبی با منابع موجود مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین می تواند در ارزیابی ساختاری مقالات نوشته شده توسط دانشجویان و دانش آموزان برای کمک به آنان در زمینه نحوه اجتناب از سرقت ادبی و بهبود توان نگارش آنان بکار رود.

در این فرایند از دانشچو خواسته می شود تا به عنوان یک روش بازدارنده از سرقت ادبی، مقالات خود را در وبسایت Turnitin سابمیت کند. این مقالات در یک پایگاه داده که برای بررسی سرقت ادبی استفاده می شود ذخیره می شوند. سپس Turnitin مقالات سابمیت شده را با استفاده از یک الگوریتم اختصاصی، با چندین پایگاه داده برای کشف احتمال محتوای تقلبی، مقایسه می کند. این سرویس علاوه بر اسکن پایگاه داده های خود، دارای توافق نامه های و مجوزهای لازم با پایگاه های داده های اختصاصی علمی بزرگ می باشد و آنها را نیز برای تشخیص درصد پلجریسم اسکن می کند.
این فرآیند دانشجویان یا هر فرد دیگری را از استفاده از مقاله شخصی دیگر با شناسایی متون همسان در محتوای مقالات، باز می دارد.
شرکت مذکور با استفاده از یک ربات خزنده بطور مداوم علاوه بر مقالات دانشجویی، یک کپی از مطالب قابل دسترس عمومی در اینترنت را نیز در آرشیو پایگاه داده تورنیتین ذخیره می کند و همچنین دارای صفحات محتوای تجاری و یا کپی رایت شده از کتاب ها، روزنامه ها، نشریات و غیره می باشد.

شبکه ایرنتکام آمادگی دارد تا به عنوان دستیار دانشجویان و محققان گرامی، خدمات تشخیص سرقت ادبی مقاله با ترنیتین را بطور دقیق و با کیفیت بالا به انجام رسانده و گزارش نرم افزار را برای متقاضی ارسال نماید. به این منظور کافیست با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش و ثبت نام ، مقاله خود و فرمت مورد را برای ما ارسال نمایند.

 سفارش خدمات ترجمه تخصصی، پارافریز، ویرایش مقالات

شبکه ایرنتکام، پیشرو در ارائه خدمات دستیاری دانش پژوهان: تعیین میزان پلجریسم با ترنیتین ، پارافریز مقاله ، ویرایش مقاله ، بازنویسی مقاله ، ترجمه تخصصی مقاله ، جستجو و گردآوری منابع مقاله ، یافتن ژورنال مناسب و سابمیت مقاله ، تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال ، خدمات تایپ فارسی و لاتین و صحافی. 

 

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان