• سعید سعیدی - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۳ ارد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹:۴۶ )
 • مصطفی پارسائی - سفارش ترجمه فیلمنامه به انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۵ فرو ۱۳۹۷ ۱۹:۱۲:۱۵ )
 • jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
 • h hasannejad - سفارش پارافریز انگلیسی شما ثبت شد. به زودی توسط اپراتور بررسی خواهد شد - ( ۸ فرو ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳:۴۱ )
 • اطلاعات تماس
  021-44425713
 • پست الکترونیک
  support@irnetcom.com
ترجمه کاتالوگ

ترجمه کاتالوگ و بروشور ، نگارش فنی مانوال چندزبانه

ترجمه کاتالوگ ، نگارش فنی بروشور و مانوال به ۱۱ زبان 

ترجمه کاتالوگ ، نگارش فنی و چاپ بروشور و مانوال چندزبانه شرکتهای صنعتی، ترجمه بروشوز محصولات و خدمات به ۱۱ زبان بین المللی تخصص ماست. این خدمات برای ترجمه کاتالوگ ، نگارش بروشور محصولات و دستورالعمل های نصب، راه اندازی و تعمیرات و نگهداری (مانوال) به زبانهای انگلیسی، عربی، روسی، کردی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی و ترکی استانبولی انجام می شود.

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. با ما تماس بگیرید. تلفن تماس :

۰۲۱-۴۴۴۲۵۷۱۳

 سفارش خدمات ترجمه تخصصی، پارافریز، ویرایش مقالات

ترجمه کاتالوگ و بروشور ، یک ضرورت واقعی برای تبلیغ صحیح محصولات و خدمات 

مدارک فنی دستگاه ها در حقیقت گواهی هویت آنها و جزئی جدایی ناپذیر از آنها به شمار می روند. ترجمه کاتالوگ و بروشور، مانوال و هندبوک برای تولیدات ساخت داخل از اهمیت زیادی برخودار است و بایستی با نهایت دقت و کیفیت انجام شود. زیرا طراحی زیبا و جذاب کاتالوگ چند زبانه هنگامی کامل می گردد که با یک ترجمه فنی مهندسی صحیح همراه باشد. تجارب طولانی ما در این زمینه این امکان را به ما می دهد تا خدمات ترجمه کاتالوگ و بروشور و سایر مدارک فنی دستگاه ها و ماشین الات صنعتی را به شرکت های ایرانی ازائه دهیم. برای ترجمه، طراحی و چاپ دستورالعمل های نصب، تعمیرات و نگهداری به زبانهای انگلیسی، عربی، روسی، کردی و آلمانی و سایر زبانها با ما تماس بگیرید. 

همچنین می توانید با خرید بسته های ترجمه کاتالوگ و بروشور اعتباری که با انعقاد قرارداد رسمی همراه است از مزیت های آن برخوردار شوید؛

  مزیت ها:

 • مدت اعتبار بسته های ترجمه اعتباری خریداری شده تا مصرف آخرین کلمه نامحدود است.
 • قیمت بسته های ترجمه اعتباری خریداری شده تا مصرف آخرین کلمه اعتبار خود را حفظ می کند و تابع افزایش های تورمی نیست.
 • برای هر بسته ترجمه اعتباری یک قرارداد رسمی پیش بینی شده است.
 • مشتری هر یک از بسته های ترجمه اعتباری در صورت معرفی هر مشتری جدید معادل ۱۰% از بهای فروش به اعتبار خود می افزاید.

برای مشورت با ما جهت استفاده از این خدمات لطفا فرم ارتباط با ما را پر کرده و ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و مقدمات اجرای خدمات ترجمه فنی و نگارش انگلیسی کاتالوگ، بروشور، مانوال و هندبوک مورد نیاز شما را فراهم می آورند.

ترجمه کاتالوگ ، بروشور و مانوال
ترجمه کاتالوگ

——————————-
آیا می دانید:

ایرنتکام به راستی اولین سایت ترجمه فنی- تخصصی ایران است!

شبکه ایرنتکام نخستین بار با تاسیس سایت خدمات ترجمه تخصصی، ترجمه فنی مهندسی و ترجمه متون حقوقی در اسفند ۱۳۸۰ (۱۴ مارس ۲۰۰۲) ارائه خدمات  به صنایع، جامعه تحقیقاتی و دانشگاهیان ایران را آغاز نمود. در طول ۱۵ سال از آغاز فعالیت ایرنتکام سایت های متعددی از مطالب سایت ایرنتکام کپی برداری غیرمجار نموده اند. لطفا قبل از ارجاع هرگونه سفارش به آنها صحت ادعاهای آنها بخصوص در زمینه ترجمه فنی را بیازمایید! سایت هوایز دات کام تاریخچه ثبت دامنه های اینترنتی را نشان می دهد. با کلیک بر روی لینک زیر، تاریخ ثبت دامنه و آغاز فعالیت ایرنتکام را چک کنید: Whois Irnetcom.com

——————–

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان