• سعید سعیدی - سفارش پارافریز انگلیسی شما بررسی شده و منتظر پیش پرداخت می باشد - ( ۳ ارد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹:۴۶ )
  • jalil beyramzad - سفارش پارافریز انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۲۹:۴۸ )
  • مصطفی پارسائی - سفارش ترجمه فیلمنامه به انگلیسی در حال انجام می باشد. - ( ۱۵ فرو ۱۳۹۷ ۱۹:۱۲:۱۵ )
  • h hasannejad - سفارش پارافریز انگلیسی شما ثبت شد. به زودی توسط اپراتور بررسی خواهد شد - ( ۸ فرو ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳:۴۱ )
  • اطلاعات تماس
    021-44425713
  • پست الکترونیک
    support@irnetcom.com
تحقیق و توسعه صنعتی

تحقیق و توسعه صنعتی ، جستجوی منابع زنجیره تامین

تحقیق و توسعه صنعتی ، خدمات جستجوی منابع زنجیره تامین

تحقیق و توسعه صنعتی ، خدمات جستجوی منابع زنجیره تامین و بازاریابی بین المللی از جمله خدمات شبکه ایرنتکام است که با تکیه بر تجارب 17 ساله در خدمت صاحبان صنایع و بازرگانان محترم قرار دارد.

تحقیق و توسعه صنعتی

اگر به دنبال تحقیق و توسعه صنعتی برای خط تولید، فرآیند و ماشین آلات یا مواد اولیه خاصی هستید و یا قصد صدور فناوری خود به بازار و خریداران بین المللی هستید کافی است به ما اطلاع دهید. ما از توان بالایی برای برقراری ارتباطات، مکاتبات و مذاکرات تخصصی برای تامین نیازهای صنعنی و عمرانی شما برخودار هستیم. ما می توانیم کالای تولیدی شما را به بهترین نحو به متقاضیان آن در عرصه بین المللی معرفی کنیم. می توانیم برای محصولات شما مانوال و کاتالوگ یا بروشور به زبانهای بین المللی تهیه و چاپ کنیم. همچنین از توانایی ترجمه وبسایت تخصصی و فنی شما به زبانهای بین المللی برخورداریم.

تماس با ما

در صورتی که شما از هموطنان شاغل به کار و تحصیل یا مقیم خارج از کشور هسنید و مایلید با استفاده از ارز خارجی از خدمات ما استفاده کنید می توانید به سایت انگلیسی زبان ما به آدرس ISIpapers.com مراجعه کنید.

ایرنتکام نسبت به ترکیبی از ارائه خدمات در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، معرفی سرویس های نوین و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبند است. ایرنتکام به کیفیت یکتای خدمات ترجمه، پارافریز و ویرایش معتقد است و هرگز آن را درجه بندی نکرده است. ما معتقدیم، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی خلاف علم و اخلاق است.

قیمت گیری رایگان