سفارش فرمت بندی و چک میزان مشابهت (سیمیلاریتی) مقاله

مشتری گرامی، استفاده از خدمات این سایت مستلزم ثبت نام رایگان می باشد. مراحل ثبت نام بسیار آسان است؛ هیچگونه ایمیل تایید برای شما ارسال نمی شود و بلافاصله وارد حساب کاربری خود می شوید. پس از ورود به حساب کاربری، با کلیک بر روی “ثبت سفارش” یا “آپلود فایل می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

بدون ثبت نام نیز می توانید با کلیک برای درخواست هریک از خدمات زیر، فایل های خود را چهت ارزیابی قیمت برای ما ارسال نمایید. در این حالت ما برای شما حساب کاربری ایجاد کرده و پیشفاکتور خدمات را در حساب کاربریتان قرار می دهیم و اطلاعات ورود ان را توسط ایمیل برای شما ارسال می کنیم.

  سفارش تنظیم فرمت بندی مقاله طبق فرمت ژورنال

با کلیک روی لینک بالا شما به فرم درخواست خدمات هدایت می شوید. در انجا لطفا اطلاعات خواسته شده را به دقت پر کرده و باکس درخواست فرمت بندی مقاله را تیک بزنبد و سپس فایل مقاله مورد نظر را ضمیمه (آپلود) کنید و فرم را ارسال نمایید. ما ظرف مدت کوتاهی برای اجرای خدمات درخواست شده با شما تماس می گیریم.

  سفارش چک تعیین میزان مشابهت مقاله (سیمیلاریتی) توسط نرم افزار

با کلیک روی لینک بالا شما به فرم درخواست خدمات هدایت می شوید. در انجا لطفا اطلاعات خواسته شده را به دقت پر کرده و باکس درخواست چک مشابهت مقاله توسط نرم افزار را تیک بزنبد و سپس فایل مقاله مورد نظر را ضمیمه (آپلود) کنید و فرم را ارسال نمایید. ما ظرف مدت کوتاهی برای اجرای خدمات درخواست شده با شما تماس می گیریم.

فهرست
support
سوالات پیش از خرید
09907383500
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait