پارافریز مقاله

پارافریز مقاله انگلیسی

در پاسخ به سوال پارافریز مقاله چیست؟ باید گفت، پارافریز مشتق از واژه لاتین paraphrasis است که خود مشتق از کلمه یونانی παράφρασις به معنی “نحو دیگری از بیان” می باشد.

پارافریز در معنای ساده خود عبارت است از بیان مجدد معنا یا معانی یک نوشته با استفاده از کلمانی دیگر. پارافریز مقاله ( paraphrasing ) فرآیندی است که در آن بازنویسی متن انگلیسی با واژگان و جمله پردازی جدید انجام می شود و هدف از پارافریز مقاله (یا پارافرایز که برخی به اشتباه تلفظ می کنند) برطرف کردن مشابهت(similarity)  محتوای مقاله با سایر مقالات منتشره پیشین و رفع سرقت ادبی (plagiarism) از آن می باشد.

سایت ایرنتکام نخستین بار خدمات پارافریز مقاله را در سال ۱۳۹۳ ارائه داد. کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به پذیرش سفارش پارافریز متون انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. جهت استعلام قیمت بر روس دکمه زیر کلیک کنید.

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

divider
لیست محتوا پنهان کردن

پارافریز مقاله چیست؟

در آثار تحقیقی اما، پارافریز گستره وسیعتری از مفاهیم و ابزارها را در بر می گیرد و می تواند عبارت از بازنویسی یا تدوین یک نوشته اعم از مقاله ، رساله یا کتاب با استفاده از متون مقالات یا کتاب های دیگر با بکارگیری سبک و واژگان و جمله پردازی جدید باشد، به نحوی که نوشته جدید توضیح، تشریح یا تفسیر آثار پیشین بوده و می تواند حاوی نقد و نظرات تدوین کننده یا فاقد آن باشد.

در این معنا، پارافریز ، خود یک اثر تحقیقی است، چنانکه بسیاری آثار بزرگ فلسفی و اجتماعی و ادبی از این رهگذر پدید آمده اند. این واژه بویژه در باره ژانر “پارافریز انجیلی” بکار می رود، ژانری ادبی که تحت آن نُسَخ انجیل در قرون وسطای اروپا بطور گسترده دست بدست می شد و هدف از آن ارائه معنای دقیق آیات و متن کامل انجیل (که گاه دور از ذهن می نمود) نبود، بلکه هدف ارائه موادی از انجیل در قالب نسخه هایی بود که به لحاظ نظری ارتودکس بوده و در عین حال از تعابیر بدعت گزارانه بدور باشد، و یا استخراج موادی خواندنی از انجیل برای عموم جامعه به نحوی که سرگرم کننده و جالب و از لحاظ روحی و ایمانی معنادار باشد.

همانطور که گفته شد، پارافریز متن انگلیسی یک نیاز جامعه علمی نیز هست، چنانکه بسیاری پژوهش های مروری که بر روش تحقیق کتابخانه ای استوارند ناچار به رجوع به منابع انگلیسی و نگارش رساله های خود با استفاده از روش پارافریز هستند. پارافریز مقاله در موسسه ایرنتکام از مردود شدن (ریجکت) مقاله توسط مجلات علمی به علت مشابهت (سیمیلاریتی) بالا جلوگیری می کند (هم اکنون سفارش دهید!)

زیرا با این کار، ما همخوانی یا تباین و تضاد مطالب پارافریز شده را با مقاله خودمان به‌ خواننده نشان می‌دهیم، که خود نشان از درک بالای ما از کل موضوع دارد. بنابراین یکی از وجوه مهم پارافریز مقاله بالا بردن سطح ارائه آن است به نحوی که متن پارافریز شده به صورت یک پشتیبان قوی از تئوری مطرح شده در مقاله عمل کند.

پلاجریسم (plagiarism) یا سرقت ادبی چیست؟

هر مقاله انگلیسی که یک دانشجو  یا محقق می نویسد به این علت که از مبانی مندرج در رفرنس های یکسانی با سایر محققان هم رشته خود استفاده می کند، به ناچار مقداری تشابه با مقالات سایر محققان همان رشته و اغلب با درصد کمتری، دارای مشابهت با مقالات منتشر شده در رشته های دیگر است.

پلاجریسم (plagiarism) یا سرقت ادبی چیست؟

اما این مشابهت وقتی از میزان معینی بالاتر می رود خواه ناخواه شاعبه کپی بودن تمامی یا بخشی از مطالب آن با مقالات دیگر و به عبارتی “سرقت ادبی” یا همان پلاجریسم یا پلاگیاریسم را در اذهان خوانندگان پدید می آورد. بخصوص در عصر حاضر که امکان دسترسی سریع به بسیاری مقالات و گزارشات تحقیقی از طریق اینترنت وجود دارد، هم امکانات بیشتری برای نسخه برداری نویسندگان از روی نوشتجات دیگران وجود دارد و هم امکان آگاه شدن سریع خوانندگان از این امر در نزد خوانندگان بوجود آمده است.

لذا به چند دلیل لزوم جلوگیری از اشاعه کپی نویسندگان از روی مقالات یکدیگر ضرورت یافته است: نخستین دلیل، جلوگیری و پیشگیری از عادت به تقلّب است، آنهم در دنیای علم که در صورت گسترش یافتن تقلب می تواند عواقب جبران ناپذیری بر ابعاد گوناگون اقتصادی، زیست محیطی و سلامت فردی و اجتماعی انسانها در پی داشته باشد.

دومین دلیل مهم برای جلوگیری از تقلّب در دنیای علم و تحقیق، جلوگیری از تضییع حقوق نویسندگان و محققانی است که عمر و سرمایه خود را صرف تحقیق علمی نموده و رنج بسیار بر خود هموار می کنند.

بسیاری سرقت ادبی را کپی کردن کار دیگران و یا قرض کردن ایده اصلی دیگران می دانند. اما واژگانی مانند “کپی کردن” و “قرض گرفتن” می تواند جدی بودن این جرم را پنهان کند:

بر طبق تعریف فرهنگ لغت آنلاین مریام وبستر (Merriam-Webster)، معنی واژه “plagiarize” عبارت است از:

 • به سرقت بردن (ایده ها یا کلمات دیگران) و طرح و انتشار آنها به عنوان کلمات و ایده های خود
 • استفاده از (تولید فکری فردی دیگر) بدون ذکر منبع
 • ارتکاب سرقت ادبی
 • ارائه ایده یا محصولی مشتق از یک منبع موجود تحت عنوان ایده یا محصولی جدید و اصل

میزان مشابهت مقاله چگونه تشخیص داده می شود؟

هنگامی که شما متنی را به منظور چاپ برای یک مجله تخصصی  ارسال می کنید، این مقاله مقدمتا اگر برای چاپ در مجله جالب تشخیص داده شد، باید ۱۰ مرحله ارزیابی مقاله پیش از چاپ در مجلات ISI و تخصصی را طی کند تا سرانجام سرویراستار مجله برای چاپ آن تصمیم بگیرد، که از مهمترینِ این مراحل همانا چک و کنترل میزان تشابه مقاله با مقالات سایر نویسندگان است.

این مشابهت می تواند از طیفی از همپوشانی تصادفی مطالب در میان مقالات مرتبط تا پلاجریسم یا سرقت ادبی را در بر بگیرد.

میزان مشابهت مقاله چگونه تشخیص داده می شود؟

سرقت ادبی طبق تعریف بالا، به سرقت عمدی (با قصد و پنهانی) یا غیر عمدی (تصادفی) مالکیت معنوی نشر شده یا نشده (یعنی کلمات یا ایده ها) اطلاق می شود، در حالی که شاخص شباهت (سیمیلاریتی ایندکس) به میزان همپوشانی یا همخوانی یا همانندی بین آثار یک نویسنده در مقایسه با سایر آثار مندرج در منابع موجود (کتاب ها ، وب سایت ها، پایان نامه های دانشجویی و مقالات پژوهشی) که در پایگاه داده های ابزارهای بررسی تشابه ذخیره شده اند گفته می شود.

ابزارها و در واقع نرم افزارهای بررسی و تشخیص شباهت مطالب نوشتاری بسیارند که برخی رایگان و برخی قابل خریداری هستند. نوع سوم ابزارهای تشخیص مشابهت از نوع برخط (آنلاین) هستند که خدمات خود را مبتنی بر اشتراک (آبونمان) عرضه می کنند که مهمترین آنها عبارت از سیستم های تشخیص تشابه iThenticate و Turnitin هستند.

بسیاری از سردبیران ژورنال ها و مجلات علمی و تخصصی برای غربالگری مقالات دریافتی از سیستم های تشخیص مشابهت برخط iThenticate استفاده می کنند، در حالی که سیستم آنلاین Turnitin معمولاً توسط دانشگاه ها و اساتید برای ارزیابی تشابه متن در کار دانشجویان استفاده می شود.

به عنوان مثال ما نیز در موسسه ایرنتکام از ابزار برخط iThenticate برای تشخیص میزان مشابهت مقالات مشتریان دو بار برای هر مقاله استفاده می کنیم؛ یکبار پیش از انجام پارافریز مقاله و بار دوم بعد از انجام پارافریز متن و ویرایش های دیگر که رایگان انجام می شود و هیچ هزینه ای برای مشتری در بر ندارد.

مشکلی که در این باره وجود دارد، شیوه ی نامگذاری و اشاره به آنها توسط اشخاص است، یعنی نام هایی که معمولاً به این ابزارها داده می شود، به عنوان مثال، ابزار تشخیص سرقت ادبی، نرم افزار بررسی سرقت ادبی، یا برنامه های تشخیص سرقت ادبی.

اما، بر اساس عملکردی که انجام می دهند، مناسب است که آنها را با نام های متفاوت بخوانیم، مانند ابزاربررسی شباهت، جستجوگرشباهت، ابزارهای تطبیق متن، یا فقط ابزار تشخیص متغیر متن. این بدان معنی است که این ابزارها بدون آنکه سرقت ادبی (پلاگیاریسم) را مستقیما مشخص کنند، به تعیین متن همسان یا همپوشانی (مشابهت) در اثر ارسالی با مقالات منتشره پیشین که در پایگاه داده هایشان ذخیره کرده اند کمک می کنند.

با استفاده از iThenticate به عنوان مثال، این ابزار شباهت متن را با رنگ های مختلف نشان می دهد، به نحوی که هر کدرنگ به منبع آنلاین خاص آن نوشته مربوط می شود.

پارافرایز آنلاین رایگانتوضیحات: تصویر سمت چپ نمای صفحه اول از فایل pdf گزارش تشابه یک مقاله است که توسط ابزار تشخیص مشابهت آنلاین iThenticate تهیه شده و جملات دارای مشابهت با مقالات دیگر را با رنگ های مختلف نشان می دهد. در تصویر سمت راست، همان رنگ ها و میزان درصد مشابهت آنها و منبعی که جملات آن رنگ با مطالب آن مشابهت دارند را نشان می دهد. درصد مشابهت کل مقاله (۳۸%) نیز در گوشه بالا سمت راست گزارش مشابهت درج شده است.

سردبیران مجلات ، دانشگاه ها و برخی سازمان ها متونی که درصد مشابهت آنها بالاتر از مقادیر خاصی که تعیین کرده اند باشد را مشکل دار می دانند و از پذیرش آنها برای چاپ یا طرح در کنفرانس های علمی خودداری می کنند.

طبق براوردهای یک مطالعه، تشابه متن به میزان ۵٪ یا کمتر (همپوشانی متن مقاله با متن موجود در ادبیات آنلاین) برای برخی از سردبیران مجلات علمی قابل قبول است، در حالی که اگر تشابه متن بیش از ۲۰ درصد باشد، ممکن است از داوران همکار یا متخصصان آزاد نقد و ارزیابی مقالات بخواهند این نسخه را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند.

مقاله دیگری در بررسی های خود نتیجه گیری کرده است که سردبیران مجلات اکثر تمایل دارند که مقالاتی را که درصد شباهت متن آنها بالاتر از ۱۰٪ باشد را رد کنند.

البته این رویکرد نیز پاره ای معایب خود را دارد که فرصت بحث آن در اینجا نیست. مثلا ممکن است مواردی که شباهت قابل قبول تا ۱۰٪ به یک منبع خاص مربوط است مورد اغماض قرار گیرد، به خصوص اگر ویراستاران فقط به اعداد اکتفا کنند. از سوی دیگر، این روش امکان مجازات کردن نویسندگانی را دارد که به هیچ وجه مرتکب سرقت ادبی نشده اند.

آیا کلمات و ایده ها واقعا می توانند سرقت شوند؟

طبق قوانین اکثر کشورهایی که قانون کپی رایت را پذیرفته اند، پاسخ مثبت است. بیان ایده های اصلی به عنوان مالکیت معنوی محسوب می شود و تحت قوانین مالکیت حق تکثیر (کپی رایت) قرار می گیرد، درست مثل اختراعات اصلی. تقریبا تمام اَشکال محتوا در صورتی که به نحوی ثبت شوند تحت حفاظت از حق کپی رایت قرار می گیرند (مانند یک کتاب یا یک فایل کامپیوتری).

همه موارد زیر سرقت ادبی محسوب می شوند:

 • تبدیل کردن کار شخص دیگری به عنوان کار خود
 • کپی کردن کلمات یا ایده های دیگران بدون ذکر منبع
 • قرار ندادن نقل قول در علامت نقل قول
 • ارائه اطلاعات نادرست در باره منبع نقل قول
 • کپی کردن ساختار جمله از یک منبع و فقط تغییر دادن کلمات بدون ارجاع به آن
 • کپی کردن بسیاری از کلمات یا ایده ها از یک منبع به نحوی که بخش اعظم اثر (کتاب، مقاله…) شما را تشکیل دهد، با ذکر یا بدون ذکر منبع.

با این حال، اغلب می توان با از نو نوشتن یا پارافریز متن انگلیسی و ارجاع به منابع از سرقت ادبی جلوگیری کرد. خیلی راحت، تصدیق اینکه یک مطلب از یک منبع خاص قرض گرفته شده و دادن اطلاعات لازم به مخاطبان برای یافتن منبع مذکور معمولا برای جلوگیری از سرقت ادبی کافی است. ما در مقاله دیگری نحوه استناد به منابع را توضیح خواهیم داد.

مفاهیمی چون پارافریز مقاله ، پارافریز متون انگلیسی و بازنویسی مقاله نخستین بار در این صفحه از سایت ایرنتکام در سال ۱۳۹۳ در سطح اینترنت فارسی مطرح و مورد بحث قرار گرفته و به عنوان یک سرویس در صنعت ترجمه ارائه شده اند. بنابراین کلیه اشخاص و بخصوص وبسایت های فارسی خدمات ترجمه که با توسل به صنعت کپی – چسبان مطالب این صفحه را به صفحات سایت خود چسبانده و یا با تغییرات اندک و بدون ذکر منبع مورد استفاده قرار داده اند مرتکب سرقت ادبی شده اند!

چرا باید متن خود را پارافریز کنیم؟

انتشار مقالات ISI و …  اگر بطور مستقیم از مطالب استفاده شود در مقالات و مراجع دیگر، مطلب شما قابل قبول نمی باشد و حتما باید توسط یک نویسنده در مقاله شما عبارات جدیدی بکار برده شود. به همین علت، باید متن خود را پارافریز کنید تا به مشکل بر نخورید.

پارافریز مقاله انگلیسی با چه هدفی انجام می شود؟

 • توضیح یک مطلب پیچیده به کمک هم خانواده واژگان برای فهم بهتر مطلب
 • اجتناب از سرقت ادبی
 • خلاصه کردن متون بلند به زبانی ساده تر

روش پارافریز متن انگلیسی

فرض کنید می خواهید اطلاعاتی را از یک منبع دیگر (مانند کتاب، مقاله، مجله یا وب سایت) به مقاله خود اضافه کنید. سه راه برای این کار وجود دارد:

۱) خلاصه‌نویسی

همان‌طور که از نامش پیداست، مفهوم کلی متن مورد نظر را بطور خلاصه در مقاله می آوریم که این کار هم می تواند با استفاده از جملات و کلمات متن مبدا انجام شود و یا با استفاده از کلمات و جملات دیگر.

اما در هر حال خلاصه نویسی معادل پارافریز متن انگلیسی نیست. هنگام ارجاع دادن و استناد به متن اصلی باید از عبارت “نقل به مضمون” استفاده کنیم.

۲) نقل مستقیم

یعنی با استفاده از نقل قول مستقیم، عینا مطالب متن اصلی را در مقاله خود بیاورید و سپس ارجاع یا استناد آن را در ذیل همان صفحه یا در انتهای مطلب ذکر کنید.

۳) انجام پارافریز مقاله

یعنی سعی کنید اطلاعات را از منبع اصلی  با استفاده از کلمات خودتان بازنویسی (rewording) کنید و به مقاله خود انتقال دهید. به این روش سوم، روش پارافریز کردن گفته می شود. پارافریز متون انگلیسی اگر به طور صحیح و با ذکر منابع استفاده شده در مقاله انجام شود یکی از راه های کاهش شباهت متون با مقالات منتشر شده از نویسندگان دیگر است.

حال چند لحظه ای به تمایز مشخص بین این دو بپردازیم:

نقل قول: نقل قول آن است که عبارت را عینا از منبع اصلی در مقاله خود وارد کنید. مطالب نقل شده در مقاله شما باید با استفاده از علائم نقل قول (” “) و یا در صورتی که طولانی باشد، با نقل آن در اول سطر با ایجاد تورفتگی (indention) ذکر شود. علاوه بر علائم نقل قول یا تورفتگی، تمام جملات نقل قول شده باید با استفاده از پانوشت یا پایان نوشت با ذکر استناد در متن به منبع اصلی ارجاع داده شود.

پارافریز کردن:  عبارتست از وارد کردن ایده ها یا اطلاعات از یک منبع اصلی در مقاله خود، با اصلاح این ایده ها یا اطلاعات با استفاده از کلمات خودتان که به این کار پارافریز متن انگلیسی گفته می شود.

کلید موفقیت این روش، حداقل استفاده از کلمات متن اصلی – بدون تغییر دادن معنا و مفاهیمی که قصد انتقال آن را دارید – و سپس ذکر استناد و ارجاع به سند اصلی بازنویسی شده می باشد. بدون استناد صریح، پارافریز متونی که شما انجام داده اید به احتمال زیاد به عنوان سرقت ادبی تعبیر می شود. به خاطر داشته باشید: پارافریز متون انگلیسی همچون پارافریز مقاله isi صرفا جابجایی کلمات یا استفاده از معادل های آنها نیست!

۲ نمونه ساده از متون پارافریز شده

در پارافریز کلمات می توان از لغات مترادف استفاده کرد. به مثال های زیر توجه کنید.

۱) It is sometimes difficult to select a suitable place to learn English

حال پارافریز این جمله :

It can be hard to choose an appropriate place to study English

 

۲) To improve your English،  you should learn new words

حال پارافریز این جمله :

To improve your English، new words should be learned

پارافریز مقاله باید توسط چه کسی انجام شود؟

پارافریز مقاله نیازمند تسلط همه جانبه به زبان انگلیسی، تبحر در جمله پردازی، دایره واژگانی وسیع و تسلط به موضوعی که پارافریز برای آن انجام می شود می باشد. در مقایسه با ویرایش مقاله ، می توان گفت که پارافریز مقاله کاری به مراتب دشوارتر است.

چه آنکه بسته به رشته ای که مقاله در آن نگارش شده است، کار پارافریز متون انگلیسی باید به متخصص همان رشته سپرده شود، فردی که علاوه بر تسلط بر آن رشته خاص، از توان و تسلط کامل به ادبیات آن رشته برخوردار باشد تا بتواند بازنویسی متن انگلیسی را به خوبی انجام دهد.

لطفا جهت دریافت خدمات از قبیل پارافریز مقاله ، ترجمه مقاله ، ترجمه کاتالوگ ، ویرایش مقاله و …. فرم زیر را پرکنید.

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

divider

سوالات متداول و پرتکرار درباره پارافریز مقاله :

پارافریز مقاله چیست؟

هر مقاله علمی که توسط هر محققی نوشته می شود کم و بیش بامقالات دیگر مشابهت (similarity)دارد. اگر این مشابهت از حد مشخصی بیشتر باشد شاعبه سرقت علمی که سرقت ادبی یا پِلَجریسم نیز گفته می شود توسط نویسنده را پدید می آورد. در این حالت مجلات علمی از پذیرش مقاله برای چاپ خود داری می کنند. بنابراین نویسندگان باید از سرویس رفع سرقت ادبی مقاله که توسط یک موسسه زبان تخصصی صلاحیت دار ارائه می شود استفاده و میزان مشابهت مقاله خود را حتی الامکان تا کمترین حد ممکن کاهش دهند.

پارافریز مقاله چه کاربردی دارد؟

پارافریز مقاله توسط یک کارشناس متخصص یا توسط یک موسسه زبان تخصصی صلاحیت دار به منظور کاهش مشابهت مقاله (سیمیلاریتی) با مقالات نویسندگان دیگر با حفظ محتوای علمی و اصطلاحات تخصصی انجام می شود تا شاعبه سرقت علمی مقاله را رفع نماید.

میزان مشابهت مقاله با مقالات دیگر چگونه تشخیص داده شده و معین می شود؟

میزان مشابهت مقاله با مقالات دیگر توسط نرم افزارهای تشخیص مشابهت مانند آتنتیکیت (Authenticate) یا ترنیتین (Turnit In) بر حسب درصد انجام می شود. این نرم افزارها مقاله انگلیسی را با پایگاه داده عظیم خود که مرکب از کلیه مقالات منتشر شده در اینترنت است مقایسه کرده و کلیه موارد مشابه مانند نام نویسنده گان، سال انتشارو عنوان مقاله و رسانه منتشر کننده را به تفکیک درصد مشابهت در هر رسانه مشخص می کنند.

پارافریز با بازنویسی مقاله چه تفاوتی دارد؟

در مواردی که میزان مشابهت مقاله در حدی باشد (کمتر از 50 درصد) که بتوان آن را تا حد قابل قبول کاهش داد، پارافریز مقاله انجام می شود. اما در مواردی که میزان مشابهت مقاله با مقالات سایز نویسندگان بسیار زیاد باشد (بیشتر از 50 درصد)، در این حالت بازنویسی مقاله (rewording, rephrasing) انجام می شود. به عبارت دیگر، کل مقاله پارافریز می شود.

پارافریز مقاله چقدر محتوا را تغیر میدهد؟ (چند درصد)

پارافریز مقاله باید تا حد قابل قبول توسط مجلات علمی و ژورنال های تخصصی که قصد چاپ مقاله در آنها را داریم انجام شود که میزان میانگین آن بر حسب پژوهش های انجام شده از ۸ تا ۱۲ درصد مشابهت می باشد. البته در موارد محدودی کاهش سیمیلاریتی به کمتر از حد میانگین نیز وجود دارد. نکته مهم آن است که محتوای علمی و اصطلاحات تخصصی مقاله تغییر نکند.

هزینه پارافریز مقاله و بازنویسی مقاله در موسسه ایرنتکام چگونه محاسبه میشود؟

خدمات پارافریز مقاله برای رفع مشابهت مقالاتی که کمتر از ۵۰ درصد مشابهت دارند، باهزینه کلمه ای ۱۵۰ تومان انجام می شود. خدمات بازنویسی مقاله برای رفع مشابهت مقالاتی که بالاتر از 50 درصد مشابهت دارند: بازنویسی Rewording (پارافریز کلی) برای تمام مقاله از ابتدا تا انتها محتوای اصلی مقاله با هزینه کلمه ای 200 تومان انجام می شود.

فرآیند انجام سفارش پارافریز مقاله یا بازنویسی مقاله چگونه است؟

برای تعیین میزان مشابهت ابتدا باید یک گزارش مشابهت توسط نرم افزارگرفته شود که میزان مشابهت مقاله را مشخص می کند. سپس بر حسب اینکه میزان مشابهت آن کمتر یا بیشتر از ۵۰ درصد باشد پیشفاکتور پارافریز مقاله یا بازنویسی مقاله صادر کرده و همراه با گزارش مشابهت برای مشتری ارسال می کنیم.

نظرات کاربران:

33 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام .من یک مقاله در حوزه کشاورزی دارم که می خوام در مجله isi ثبت بشه تا بتونم بوسیله این پژوهشم مهاجرت کنم . الان سوالم اینه که شما دقیقا چند درصد متن رو پارافریز می کنید؟ بعد از پارافریز شما میتونم مقاله هم رو پاپ کنم؟

  پاسخ
 • سلام. بله می تونید. در خدمتیم. کلیه خدمات زبان تخصصی ایرنتکام از ضمانت دائم برخوردارند و در صورت درخواست مشتری، برای آنها گواهی ویرایش نیتبو صادر می شود.

  پاسخ
 • سلام. بله اتفاقا بهترین مجری پارافریز مقالات مهندسی ژئوتکنیک را داریم. زمان تحویل هر پروژه به تعداد کلمات مقاله شما بستگی داره ولی مسلما از طرف ما سعی بر انجام پارافریز مقاله در کمترین زمان ممکن خواهد بود.

  پاسخ
 • نازنین
  09/17/2021 12:22 ب.ظ

  سلام. ممنون از شما و سایت خوبتون. کاملا راجع به اینکه پارافریز مقاله چیست بطور کامل توضیح دادید و به تمام جواب سوالاتم رسیدم.

  پاسخ
 • المیرا
  09/15/2021 10:26 ق.ظ

  سلام . من ۲ تا مقاله دارم که در حوزه روانشناسی هستن هر دوتا مقاله نیاز به رفع سرقت ادبی دارن و میخواستم بپرسم که انجام رفع سرقت ادبی این مقالات چقدر زمان میبرن؟

  پاسخ
  • مسلما تلاش ما در تحویل پارافریز مقالات شما در کمترین مدت خواهد بود. ولی ابتدا باید مقاله ها را جهت ارزیابی ارسال فرمایید. به فاصله کوتاهی در حد چند دقیقه، قیمت انجام بازنویسی مقاله و زمان تحویل با ارسال پیشفاکتور به ایمیلتان به اطلاع شما می رسد.

   پاسخ
 • سلام . وقت بخیر
  می خواستم بدونم هزینه تقریبا ۵۰۰۰ کلمه انگلیسی برای پارافریز چقدر میشه؟

  پاسخ
  • سلام. همانطور که در صفحه تعرفه ها ملاحظه می کنید قیمت پایه پارافریز هر کلمه ۲۰۰ تومان است. بنابراین می تونید قیمت پارافریز رو برای هر تعداد کلمات مقاله هاتون محاسبه کنبد. اما برای مقالات بالاتر ار ۵۰۰۰ کلمه یک تخفیف به میزان ۱۰% و برای متون بالاتر ار ۱۰۰۰۰ کلمه تخفیفات حجمی در نظر گرفته میشه.

   پاسخ
 • سلام .هزینه پارافریز مقاله که انجام میدید چقدره؟
  ممنون میشم اگر جوابمو بدید

  پاسخ
 • سلام .من یک مقاله ای را میخوام برام پارافریز کنید فقط مشکلی هست اینه که مقاله ای که مدنظرم هست خودش نقل قوله .حالا شما باید برای رفرنس کردن اسم این مقاله نقل قول را بیارید یا مقاله اصلی را پیدا کنم؟

  پاسخ
 • سلام . خسته نباشید . جناب شما هر متنی را در موسسه پارافریز میکنید؟

  پاسخ
 • سلام .خسته نباشید.میخواستم بدونم پارافریز مقاله تا چند درصد انجام میشه؟

  پاسخ
  • سلام. میزان مشابهت مورد قبول مجلات علمی متفاوت و اغلب بین ۱۰ تا ۲۰ درصد است. ولی ما در موسسه ایرنتکام، مشابهت مقاله را بطور میانگین بین ۸ تا ۱۲ درصد کاهش می دهیم.

   پاسخ
 • سلام. وقتتون بخیر .می خواستم برام یک مقاله پارافریز کنید فقط من برای تهیه این مقاله از منابع و مطالب مختلفی استفاده کردم برای پارافریز متون فارسی باید کل منابعی که استفاده کردم را ذکر کنیم؟

  پاسخ
  • سلام. وقت شما به خیر. در حال حاضر پارافریز متون و مقالات فارسی ارائه نمی شود. فقط برای پارافریز و بازنویسی مقالات انگلیسی در خدمت هستیم.

   پاسخ
 • میثم مجی پور
  05/01/2021 5:52 ب.ظ

  سلام خسته نباشید. آیا سفارش پارافریز شما شامل ضمانت و گارانتی هم هست؟

  پاسخ
  • سلام. وقت شما به خیر. مقالات کاملی که پارافریز آنها برای کاهش سیمیلاریتی سفارش داده می شود و یا سرویس بازنویسی کامل مقالات فقط از لحاظ کیفیت زبان تخصصی از ضمانت مادام العمر برخوردارند. تئوری مقالات نویسندگان شامل ضمانت نمی باشد. بطور خلاصه، فقط زبان انگلیسی مقاله بطور دائم و مادام العمر ضمانت رایگان می شود.

   پاسخ
 • سلام.ببخشید یه سوالی داشتم؟
  توی سرویس پارافریز مقاله درصد سرقت ادبی تا چه میزانی کاهش پیدا می کنه؟

  پاسخ
  • سلام. وقت به خیر. پارافریز مقاله باید تا حد قابل قبول توسط مجلات علمی و ژورنال های تخصصی انجام شود که میزان میانگین آن از ۸ تا ۱۲ درصد مشابهت می باشد. سعی ما این است که میزان مشابهت مفاله را تا جایی که امکان دارد به کمتر از ۱۰ درصد کاهش دهیم یا آنکه حد اقل در رنج میانگین ۸ تا ۱۲ برسانیم. نهایتا این به مقاله شما بستگی دارد که میزان تراکم واژگان و اصطلاحات تخصصی مقاله چه میزان باشد. چون واژگان تخصصی و اضطلاحات و اسامی محققانی که مطالعات پیشین را انجام داده اند و سال های انتشار مقالاتشان که در مقاله به آنها استتاد کرده اید قابل تغییر نیستند.

   پاسخ
   • سلام من میخوام پارافریز مقاله انگلیسی رو بهتون سفارش بدم جهت انجام فقط ی فرمت خاصی مد نظرم هست امکانش هست طبق همون فرمت انجام بشه؟

    پاسخ
    • سلام. لطفا فرم ثبت سفارش را پر کنید و توضیحات فرمت مورد نظرتان را در فیلد توضیحات در فرم سفارش وارد کنیدو سپس فایل ورد مقاله را ضمیمه و ارسال کنید تا بررسی شود.
     در صورتی که فرمت مورد نطرتان انجام شدنی باشد حتما انجام می شود. با سپاس از تماس شما

     پاسخ
 • سلام . من میخوام پارافریز متن انگلیسی را برام انجام بدید . فقط یک سوال داشتم
  مقالات مال سالهای گذشته بهتره یا مقاله انگلیسی مال سال جدید ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • سلام. مسلما مقالات جدیدتر بهتر هستند. چون هر چه مقاله شما قدیمی تر باشد احتمال بیشتری وجود دارد که دیگران به تعداد بیشتری از روی آن کپی کرده باشند , و کاهش سیمیلاریتی مقاله شما مشکل تر می شود. ضمن آنکه مقالات جدیدتر از نظر محتوا هم به روز تر هستند.

   پاسخ
 • سلام.ببخشید مگه پارافریز همون بازنویسی مقاله نمیشه؟

  پاسخ
  • سلام. در موسسه ما (ایرنتکام) بازنويسی به پارافريز کامل يک مقاله از ابتدا تا انتها گفته مي شود. اگر مقاله ای بالاتر از ۵۰ درصد مشابهت (پلاجريسم) با مقالات ديگر داشته باشد ما بازنويسی مقاله را به مشتری پيشنهاد می دهيم به اين معنا که کل مقاله بايد پارافريز شود. اما در مواردی که گزارش میزان مشابهت توسط نزم افزار کمتر از ۵۰ درصد باشد، به خواست و موافقت مشتری می توانیم فقط آن بخش هایی از مقاله را که نرم افزار به عنوان مشابهت تعیین و مشخص کرده پارافریز کنیم. به این ترتیب با آنکه قیمت پایه کلمه ای برای هر دو حالت بکسان است اما در حالت دوم مشتری قیمت نسبتا کمتری می پردازد.
   پس بطور کلی این یک ضابطه موسسه ایرنتکام است: کمتر ار ۵۰% مشابهت: پارافریز جزئی جهت رفع مشابهت و سرقت ادبی: بالاتر از ۵۰% مشابهت: پارافریز کلی (بازنویسی) مقاله بطور کامل.
   با تشکر از تماس شما.

   پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر. ببخشید شما پارافریز مقاله عربی هم انجام میدید؟

  پاسخ
 • سلام. زمان تحویل پارافریز بستگی به تعداد کلمات متن شما دارد نه تعداد صفحات. مثلا اگر ۱۰ صفحه A4 شما ۱۰ هزار کلمه داشته باشد تحویل پروژه شما حدودا ۷ الی ۸ روز وقت لازم دارد ولی اگر درهمان ۱۰ صفحه ۵۰۰۰ کلمه مطلب داشته باشید پروژه پارافریز شما نهایتا ۴-۵ روزه آماده تحویل می شود.
  با تشکر از تماس شما
  پشتیبانی مشتریان

  پاسخ
 • حمید مبلغیان
  03/14/2021 1:34 ب.ظ

  سلام و وقت بخیر. فکر میکنید که ۱۰ صفحه برگه A4 اگر من بخوام که زحمت پارافریز رو بکشید چقدر زمان می بره؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست