پارافریز آنلاین – ترجمه رایگان : دقیق و تخصصی جهت ارائه نمونه کار به مشتری

یک مقاله علمی-پژوهشی چرا به ترجمه تخصصی نیاز دارد؟

پارافریز آنلاین ، پارافریز رایگان

پارافریز آنلاین – ترجمه رایگان : دقیق و تخصصی جهت ارائه نمونه کار به مشتری

پارافریز آنلاین – ترجمه رایگان : رایگان برای ارائه نمونه کار به مشتری: ۱۵۰ کلمه 

پارافریز رایگان و ترجمه رایگان متن انگلیسی به منظور ارائه نمونه پارافریز و ترجمه به مشتریان گرامی ارائه می شود و هدف از راه اندازی آن در وحله اول کمک به کلیه دانش پژوهانی است که مایل به سپردن پروژه های ترجمه تخصصی ، پارافریز یا بازنویسی مقاله خود به یک موسسه زبان تخصصی صلاحیت دار هستند. ترجمه فارسی به انگلیسی و پارافریز آنلاین توسط متخصص انسانی انجام می شود و جهت تحویل با توجه به کثرت متقاضیان نیاز به یک زمان حداقل ۳۰ دقیقه ایی دارد. بنابر این از مشتریان گرامی تقاضا می شود از ارسال تقاضاهای مکرر خودداری کرده و تا دریافت نتیجه کار صبر نمایند (سیستم قادر به رد تقاضاهای مکرر می باشد). 

راهنمای استفاده از سیستم ترجمه تخصصی و پارافریز آنلاین رایگان:

ابندا بر روی این لینک یا کلید ثبت سفارش در ذیل این مطلب کلیک کنید و به بخش استعلام سایت ما بروید. سپس فرم کوتاه استعلام قیمت را پر کنید و باکس “درخواست پارافریز رایگان” یا “درخواست ترجمه رایگان” را تیک بزنید. در مورد پارافربز یا ترجمه رایگان ، برای ارسال متن ۱۵۰ کلمه ای مورد نظرتان ۲ راه وجود دارد: ۱) متن خود را در باکس بزرگ متنی درج کنید. ۲) همچنین می توانید متن مورد نظر خود را در یک فایل ورد ذخیره کرده و با استفاده از ابزار آپلود پیوست ها که در زیر باکس متنی قرار دارد آپلود کنید.در انتها بر روی لبنک “ارسال” کلیک کنید.

لطفا دقت فرمایید: حداکثر ۱۵۰ کلمه از متن ارسالی شما پارافریز یا ترجمه رایگان می شود و به تقاضاهای مکرر ترتیب اثر داده نمی شود. پس از آماده شدن نمونه کار، به همان فرم تیکت که ارسال کرده اید پاسخ داده می شود. همچنین فایل نمونه انجام شده به ایمیل شما ارسال می گردد. در نهایت، در صورتی که از نمونه کار انجام شده راضی بودید می توانید در سیستم ثبت نام کنید و سرویس مورد نظرتان را سفارش داده و بطور آنلاین پرداخت نمایید. برای پرداخت هزینه سرویس ها نیز دو شیوه پرداخت یکجا و پرداخت قسطی (در ۲ قسط) در نظر گرفته شده است که بنا به خواست مشتری قابل اعمال می باشد.

امید است بتوانیم با ارائه مطلوب خدمات، رضایت مشتریان گرامی را برآورده نماییم.

لینک کوتاه مطلب: https://www.irnetcom.com/specialized-free-translation

, ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست