ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش مقاله ISI | ویرایش متون انگلیسی

برای انجام ویرایش مقاله و متون انگلیسی خود، ازجمله ویرایش مقالات isi به موسسه ای با پشتوانه ۱۸ ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است.

ویرایش مقاله چیست؟ چرا ویرایش متن مقالات انگلیسی مهم است؟

ویرایش مقاله و اهمیت آن: ویرایش (editing) ممکن است شامل تصحیح، خلاصه سازی، سازماندهی، و بسیاری اصلاحات دیگر بر روی یک نوشته یا رسانه با هدف تولید یک اثر صحیح، یکدست، دقیق و کامل باشد. ویرایش مقاله و متن آنگاه که به انجام عمل تصحیح نوشته در زبان دیگری مربوط می شود جساسیتی ویژه می یاید. در این حالت اغلب اوقات ویرایش نیتیو مورد نیاز است؛ ویرایش مقاله isi اغلب مستلزم ویرایش توسط فردی انگلیسی زبان یا مترجمی زبده با تحصیلات آکادمیک مرتبط با رشته مقاله است. به این ترتیب، هدف از ویرایش مقاله (paper editing) در زبان انگلیسی، رفع کلیه اشکالات بیانی (سبک، استایل)، زبانی (دستوری) و نگارشی (دیکته) با انجام ویرایش نیتیو می باشد.

ویرایش مقاله ISI ، ویرایش نیتیو متن مقاله انگلیسی

موسسه ایرنتکام، از سالها پیش سرویس ویرایش نیتیو برای ویرایش متون و مقالات انگلیسی بویژه ویرایش مقاله isi توسط ویراستار انگلیسی زبان (ویرایش نیتیو) را دایر نموده است که به منظور ویرایش و رفع اشکالات متن انگلیسی مقاله اجرا می شود؛ مقاله ای که متن انگلیسی آن ضعیف (poor english) است، نیاز به ادیت متن انگلیسی از نظر غلط های املایی یا ویرایس گرامری مقاله از نظر دستور زبان انگلیسی دارد. با استفاده از این سرویس، شما می توانید ویراستاری متن انگلیسی مقالات خود از قبیل ویرایش مقاله isi را توسط ویراستاران متخصص ایرانی انجام دهید و یا از سرویس ویرایش نیتیو آمریکایی استفاده نمایید.

ویرایش مقاله توسط بخش ویراستاری موسسه ایرنتکام

ویراستاران ایرانی که افتخار همکاری به ما داده اند از بالاترین مدارج و صلاحیت علمی برای انجام خدمات ویرایش متن و مقاله انگلیسی برخوردارند. ضمانت کیفیت هفت روزه ایرنتکام برای خدمات نیز پشتیبان شما برای دریافت بالاترین کیفیت ویرایش مقالات خواهد بود و می توانید هر گونه سوالات و ابهام یا اشکالات سفارش انجام شده را از طریق شماره تلفن پشتیبانی که در صفحه تماس با ما درج شده است با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

ویرایش مقاله با استفاده از سرویس ویرایش نیتیو :

چنانکه گفته شد، موسسه ایرنتکام این امکان را دارد تا سفارشات ویرایش متون انگلیسی مقالات شما را با استفاده از سرویس ویرایش نیتیو توسط ویراستاران آمریکایی در خارج از کشور انجام دهد. همچنین گواهی انجام خدمات ویرایش نیتیو توسط ویراستاران خارجی به متقاضی ارائه می گردد. در این حالت هزینه ویرایش نیتیو بر اساس قیمت روز دلار تعیین شده و شما تنها معادل ریالی آن را پرداخت خواهید کرد. در صورتی که شما از هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم خارج یا داخل کشور هسنید می توانید با آسودگی خاطر، ویرایش مقاله isi و متون انگلیسی خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که این خدمات با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. برای سفارش ویرایش مقالات انگلیسی لطفا در سایت ثبت نام کنید.

لینک کوتاه: https://www.irnetcom.com/paper-editing

فرم ارسال

divider

پس از ثبت مشخصات و ارسال فایل کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست
support
سوالات پیش از خرید
09907383500
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait