ترجمه تخصصی پارافریز بازنویسی مقاله
خانه / خدمات ترجمه تخصصی / ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ، ویرایش نیتیو
ویرایش مقاله ، ویرایش نیتیو

ویرایش مقاله | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات انگلیسی

ویرایش مقاله چیست؟ چرا ویرایش متن مقالات انگلیسی مهم است؟

ویرایش مقاله و اهمیت آن: ویرایش (editing) می تواند شامل تصحیح، خلاصه سازی، سازماندهی، و بسیاری اصلاحات دیگر بر روی یک نوشته یا رسانه با هدف تولید یک اثر صحیح، یکدست، دقیق و کامل باشد. ویرایش مقاله و متن آنگاه که به انجام عمل تصحیح نوشته در زبان دیگری مربوط می شود جساسیتی ویژه می یاید. در این حالت اغلب اوقات ویرایش نیتیو مورد نیاز است؛ ویرایشی که توسط فردی انگلیسی زبان با تحصیلات آکادمیک مرتیط با رشته مقاله انجام شود. به این ترتیب، هدف از ویرایش مقاله (paper editing) در زبان انگلیسی، رفع کلیه اشکالات بیانی (سبک، استایل)، زبانی (دستوری) و نگارشی (دیکته) با انجام ویرایش نیتیو می باشد.

ویرایش مقاله انگلیسی ، ویرایش نیتیو متن مقاله انگلیسی

موسسه ایرنتکام، از سالها پیش سرویس ویرایش نیتیو برای ویرایش متون و مقالات انگلیسی توسط ویراستار انگلیسی زبان (ویرایش نیتیو) را دایر نموده است که به منظور ویرایش و رفع اشکالات متن انگلیسی مقاله اجرا می شود؛ مقاله ای که متن انگلیسی آن ضعیف (poor english) است، نیاز به ادیت متن انگلیسی از نظر غلط های املایی یا ویرایس گرامری مقاله از نظر دستور زبان انگلیسی دارد. با استفاده از سرویس ویرایش مقاله ، شما می توانید ویراستاری متن انگلیسی مقاله از قبیل مقالات isi و سایر متون انگلیسی را توسط ویراستاران متخصص ایرانی انجام دهید و یا از سرویس ویرایش نیتیو آمریکایی استفاده نمایید.

ویرایش مقاله توسط بخش ویراستاری موسسه ایرنتکام

ویراستاران ایرانی که افتخار همکاری به ما داده اند از بالاترین مدارج و صلاحیت علمی برای انجام خدمات ویرایش متن و مقاله انگلیسی برخوردارند. ضمانت کیفیت هفت روزه ایرنتکام برای خدمات نیز پشتیبان شما برای دریافت بالاترین کیفیت ویرایش مقاله خواهد بود و می توانید هر گونه سوالات و ابهام یا اشکالات سفارش انجام شده را از طریق شماره تلفن پشتیبانی که در صفحه تماس با ما درج شده است با بخش پشتیبانی در میان بگذارید.

ویرایش مقاله با استفاده از سرویس ویرایش نیتیو :

چنانکه گفته شد، موسسه ایرنتکام این امکان را دارد تا ویرایش متن انگلیسی مقاله شما را با استفاده از سرویس ویرایش نیتیو توسط ویراستاران آمریکایی در خارج از کشور ویرایش نماید. همچنین گواهی انجام خدمات ویرایش نیتیو توسط ویراستاران خارجی به متقاضی ارائه می گردد. در این حالت هزینه ویرایش نیتیو بر اساس قیمت روز دلار تعیین شده و شما تنها معادل ریالی آن را پرداخت خواهید کرد. در صورتی که شما از هموطنان شاغل به تحصیل یا مقیم خارج یا داخل کشور هسنید می توانید با آسودگی خاطر، ویرایش متون انگلیسی خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که این خدمات با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. برای سفارش ویرایش مقالات انگلیسی لطفا در سایت ثبت نام کنید. 

لینک کوتاه: https://www.irnetcom.com/paper-editing

 

مطلب پیشنهادی

ترجمه تخصصی مقاله ، ترجمه مقاله isi

ترجمه تخصصی مقاله ISI | ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

ترجمه مقاله isi ویژه خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، پروپوزال، انگیزه نامه (SOP)، پایان نامه و کتاب فارسی به انگلیسی و بطور کلی ترجمه متون و مقالات دانشگاهی به فارسی و انگلیسی توسط این موسسه ارائه می گردد. همچنین ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی جهت ارائه در کنفرانس ها و سمینارها و مجلات علمی با تضمین کیفیت از دیگر خدمات ماست.

پارافریز متن مقالات انگلیسی

پارافریز متن مقالات انگلیسی | سفارش پارافریز مقاله | پارافریز و بازنویسی

پارافریر فرآیندی است که در آن بازنویسی مقاله انگلیسی با واژگان و جمله پردازی جدید انجام می شود. هدف از پارافریز برطرف کردن مشابهت محتوای مقاله با سایر مقالات منتشره پیشین و رفع سرقت ادبی از آن می باشد. پارافریز /ˈpærəfreɪz/ در معنای ساده خود عبارت است از بیان مجدد معنا یا معانی یک نوشته با استفاده از کلمانی دیگر. در پاسخ به سوال پارافریز چیست؟ باید گفت، پارافریز مشتق