خدمات

از جستجو برای یافتن یک موسسه زبان تخصصی قابل اعتماد خسته اید؟ ایرنتکام به جستجوی شما پایان می دهد: ترجمه تخصصی ، پارافریز ، بازنویسی مقاله ، ویرایش تخصصی مقالات ISI – سفارش آسان و مقرون به صرفه با کیفیت ممتاز و بی همتا ایرنتکام.”

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

IrNetCom: اولین سایت ترجمه تخصصی در ایران (تاسیس: 1380)

سایت ترجمه تخصصی و ترجمه فنی (ایرنتکام) نخستین بار در اسفند ماه 1380 با هدف عرضه خدمات ترجمه فنی و تخصصی شروع به کار کرد. مشتریان این شبکه با ثبت سفارش ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی و یا درخواست ترجمه انگلیسی به فارسی به موسسه ای اطمینان می کنند که تجربه گرانبهای یک سابقه 18 ساله را پشت سر دارد. ما در سایت ترجمه  تخصصی نسبت به ارائه ترکیبی از خدمات صنعت ترجمه در طراز بین المللی، دقت و کیفیت ممتاز، تنوع و معرفی سرویس های جدید و رضایت بی چون و چرای مشتریان متعهد و پایبندیم. سرویس های جدید سایت ترجمه تخصصی در موسسه ایرنتکام عبارتند از ترجمه کتاب انگلیسی به فارسی و چاپ آن به تیراژ دلخواه مشتری با مجوز وزارت ارشاد، خدمات تشخیص میزان مشابهت مقاله (پلجریسم) با نرم افزار و تنظیم فرمت مقاله طبق فرمت ژورنال. سایت ترجمه تخصصی و ترجمه فنی ایرنتکام با گردآوری یک پایگاه داده عظیم مرکب از واژگان و اصطلاحات تخصصی در جریان اجرای قراردادهای ترجمه متون و مدارک فنی پروژه های صنعتی، تحقیقاتی و آکادمیک قادر به ارائه مجموعه خدمات ترجمه با کیفیت بالا و ضمانت شده می باشد.

ما اولین بودیم – هنوز هم بهترینیم!    

اصول اخلاقی:  سایت ترجمه تخصصی و ترجمه فنی (ایرنتکام) بعنوان بنیانگذار خدمات ترجمه آنلاین در ایران، فروش خدمات ترجمه براساس درجه بندی کیفیت: طلایی، نقره ای، برنزی را خلاف علم و اخلاق و مردود می داند. ما کیفیت یکتای ترجمه و زیر مجموعه آنرا تضمین می کنیم و کلیه خدمات از ضمانت برخوردارند. پشتیبانی موسسه ایرنتکام 24 ساعته در کنار شماست.

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

تازه های وبلاگ: مقالات ترجمه تخصصی

divider
فهرست
support
سوالات پیش از خرید
09907383500
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait