تنظیم فرمت مقاله

تنظیم فرمت مقاله طبق فرمت ژورنال

“خدمات تنظیم فرمت مقاله طبق فرمت ژورنال توسط متخصص صفحه بندی ما انجام می شود. همچنین می توانید نگارش کاور لتر مقاله خود را نیز به به موسسه ما سفارش دهید.”

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

تنظیم فرمت مقاله طبق فرمت ژورنال

تنظیم فرمت مقاله بر طبق فرمت ژورنال یکی از مراحل تهیه، ارسال و انتشار مقاله در نشریات تراز اول بین المللی (منتشره توسط Springer، Elsevier و غیره) می باشد.

یکی از دغدغه های بسیاری از دانشجویان تحصیلات عالیه و محققان در باره چگونگی نگارش، ویرایش، و تنظیم فرمت مقاله مطابق با ضوابط فرمت بندی مجله علمی مورد نظر می باشد. حتی بعضی از این موارد ممکن است سبب صرفنظر از ارسال مقاله برای مجله گردد و بهره مندی از انتشار مقاله در مجلات علمی با رتبه بالا از نویسنده سلب شود.

بنابراین، ضروریست که ابتدا با رجوع به تارنمای ژورنال مورد نظر، مقالات آماده شده با فرمت بندی آن مجله تطبیق داده شده و هر گونه تغییری که جزء الزامات هر مجله است، از جمله نوع و اندازه فونت ها، چیدمان پاراگرافها و غیره اعمال گردد.

لذا دانشجویان و پژوهشگران گرامی که در پی انتشار مقاله ای با ساختار دقیق و مناسب برای مجلات علمی بین المللی هستند، لازم است جهت ارسال مقاله به نشریات بین المللی (ISI و ISC) مراحل زیر را رعایت نمایند:

یافتن ژورنال درخور مقاله پژوهشی، تنظیم فرمت مقاله بر طبق فرمت ژورنال و آماده سازی آن جهت ارسال (Submit)، نگارش کاور لتر (Cover letter) به زبان انگلیسی و پیگیری برای اصلاحات و اجرای نظرات داوران و اخذ پذیرش چاپ مقاله در ژورنال مذکور. این مراحل اهمیت زیادی دارند زیرا بررسی داوران و پذیرش مقاله منوط به انجام این کارهای مقدماتی و غالبا تهیه نامه (cover letter) برای مقاله خطاب به ژورنال خواهد بود.

سایت ایرنتکام آمادگی دارد تا به عنوان دستیار دانشجویان و محققان گرامی، تنظیم فرمت مقاله برطبق فرمت ژورنال مورد نظرشان را بطور دقیق و با کیفیت بالا به انجام برساند. به این منظور کافیست با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش، مقاله خود و آدرس صفحه راهنمای نویسندگان مجله مورد نظر را برای ما ارسال نمایید.

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

فهرست