هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

می خواهید مقاله ISI رشته عمران خود را چاپ کنید؟

قبل از آن باید آن را به انگلیسی تخصصی ترجمه کنید. درست آمدید. موسسه ایرنتکام همینجاست.

ترجمه تخصصی مهندسی عمران ، ترجمه مقاله isi عمران
که در: مقالات آموزشی

ترجمه مقاله ISI عمران و سازه

یکی از رشته های تحصیلی پرطرفدار در تمام دنیا رشته مهندسی عمران و سازه است. با توجه به اینکه دانشجویان ایرانی داوطلب ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور ناگزیر از نگارش مقالات پژوهشی و اخذ پذیرش جاپ آنها در مجلات تخصصی معتبر بین المللی هستند، موسسه ایرنتکام از بدو تاسیس ارائه خدمات ترجمه مقاله ISI عمران و سازه، و نیز ترجمه مقالات تخصصی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مهندسی صنایع از فارسی به انگلیسی را در دستور کار خود قرار داده است. 

خدمات ترجمه مقاله ISI عمران به انگلیسی
IrNetCom
خدمات ترجمه مقاله ISI عمران به انگلیسی در موسسه ایرنتکام شامل ترجمه مقالات تحقیقاتی رشته مهندسی عمران از فارسی به انگلیسی جهت اخذ پذیرش چاپ در ژورنال های تخصصی می باشد. برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI با کیفیت نیتیو، از لطفا فرم ثبت سفارش را پر و ارسال کنید.
Thursday, August 31, 2017

ترجمه مقاله ISI عمران و سازه (civil paper translation ) طیف وسیعی از مطالب مرتبط با مهندسی عمران و ساخت و ساز را در بر می گیرد. مهندسی عمران یکی از تخصص های مهندسی است که به طراحی، نگهداری و ساخت سازه‌های مصنوعی و طبیعی همچون جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و ساختمان‌ها می‌پردازد.

مهندسی عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی مهم به حساب می‌آید و امروزه مهندسی عمران، حد فاصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. ترجمه تخصصی عمران که توسط شبکه داده های دانش فنی (ایرنتکام) ارائه می شود شامل ترجمه مقاله ISI عمران، ترجمه کاتالوگ ، مانوال، بروشور ابزارها، ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و استانداردهای مهندسی  عمران و سازه ، دستگاه ها و مصالح ساختمانی رمی باشد. 

همچنین ترجمه مقاله ISI عمران مرتبط با مهندسی عمران در زمینه های  زمینه مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی کنترل، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین، علوم جوی، مهندسی قانونی، مهندسی شهری، مهندسی هیدرولیک، علوم مواد، مهندسی سازه‌های دریایی، مدیریت سواحل ، نقشه‌برداری و مهندسی سازه که از جمله زیرشاخه‌های مهندسی عمران هستند را در بر می گیرد.

 حداکثز کیفیت همواره سرلوحه فعالیت های ما در زمینه های مختلف ترجمه تخصصی بوده است. در رمینه ترجمه مقاله ISI عمران قادر به تضمین بالاترین کیفیت ها هستیم. ما هرگز کیفیت خدمات را درجه بندی (طلایی، نقره ای، برنزی) نکرده ایم و اعتقادی به آن نداریم. ترجمه یک کیفیت بیشتر ندارد و آن همترازی با متن مبدا می باشد.

با استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI عمران در موسسه ایرنتکام،  پذیرش مقاله برای چاپ در مجلات و کنفرانس های علمی بین المللی را تضمین کنید. ما برای ارائه خدمات ترجمه تخصصی مقالات مهندسی عمران از مترجمان زبده در هر رشته بهره گرفته ایم. دانشجویان تحصیلات عالیه در تمام  سطوح و رشته ها با اطمینان خاطر  می توانند ترجمه مقاله ISI عمران و متون تخصصی دیگر را برای ترجمه به انگلیسی و فارسی برای ارسال به مجلات تخصصی و کنفرانس های علمی را به ما بسپارند.

 قیمت های خدمات ما همواره منصفانه ترین در عرصه ارائه خدمات ترجمه تخصصی بوده است.

ضمن ارائه خدمات با قیمت مناسب، کیفیت یکتای ترجمه مقاله ISI عمران و خدمات تکمیلی آن تضمین می شود و کلیه خدمات از ضمانت مادام العمر برخوردارند. پشتیبانی بی همتای موسسه ترجمه ایرنتکام همواره بصورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته در کنار شماست.

جهت دریافت خدمات ترجمه مقاله ISI عمران، ویرایش نیتیو ، پارافریز مقاله ، بازنویسی کامل مقاله  با ما تماس بگیرید.

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

اشتراک خبرنامه

ثبت نام برای آگاهی از آخرین نوشته ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.