هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

می خواهید مقاله ISI رشته مهندسی صنایع خود را چاپ کنید؟

قبل از آن باید آن را به انگلیسی تخصصی ترجمه کنید. درست آمدید. موسسه ایرنتکام همینجاست.

ترجمه مقاله ISI صنایع و ترجمه مقاله ISI مدیریت صنعتی از فارسی به انگلیسی
که در: خدمات،مقالات آموزشی

ترجمه مقاله ISI صنایع و مدیریت صنعتی

از رشته های تحصیلی پرطرفدار در تمام دنیا می توان از رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی نام برد. با توجه به اینکه دانشجویان ایرانی داوطلب ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور ناگزیر از نگارش مقالات پژوهشی و اخذ پذیرش جاپ آنها در مجلات تخصصی معتبر بین المللی هستند، موسسه ایرنتکام از بدو تاسیس ارائه خدمات ترجمه مقاله ISI صنایع و مدیریت صنعتی، و نیز ترجمه مقالات تخصصی مهندسی الکترونیک، مکانیک و مهندسی صنایع از فارسی به انگلیسی را در دستور کار خود قرار داده است. 

خدمات ترجمه مقاله ISI صنایع و مدیریت صنعتی به انگلیسی
IrNetCom
خدمات ترجمه مقاله ISI صنایع و مدیریت صنعتی به انگلیسی در موسسه ایرنتکام شامل ترجمه مقالات تحقیقاتی رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی از فارسی به انگلیسی جهت اخذ پذیرش چاپ در ژورنال های تخصصی می باشد. برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI با کیفیت نیتیو، از لطفا فرم ثبت سفارش را پر و ارسال کنید.
Thursday, August 31, 2017

ترجمه مقاله ISI صنایع و مقالات مذیریت صنعتی  از جمله رشته هایی هستند که شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی ایران (ایرنتکام) از سالها تجربه در انجام آن برخوردار است بطوریکه همواره ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی از پروژهای روتین ما بوده است.

رشته مهندسی صنایع شاخه ای از علوم مهندسی است که به پیاده سازی سیستم های یکپارچه صنعتی، بهینه سازی فرآیندها و همچنین توسعه و بهبود آنها با ترکیبی از افراد، منابع مالی، دانش، اطلاعات، تجهیزات، انرژی، مواد، تجزیه و تحلیل می پردازد. همچنین از علوم ریاضی، فیزیک و علوم اجتماعی همراه با اصول و روش های طراحی و مهندسی جهت پیش بینی، و ارزیابی نتایجی که باید از چنین سیستم ها و فرآیندهایی حاصل شود استفاده می کند.

در حالی که مهندسی صنایع از جمله موضوع های سنتی و دیرینه رشته های مهندسی (و واجد شرایط برای) اخذ مجوز های مهندسی کارشناسی در بسیاری از حوزه های قضایی است، با اینحال مفاهیم اساسی آن بطور قابل توجهی با رشته های کسب و کار خاص مانند مدیریت صنعتی و عملیات همپوشانی دارند.

بسته به تخصص های فرعی مرتبط و دیدگاه یا انگیزه های افرادی که رشته مهندسی صنایع را انتخاب می کنند، این رشته را می توان دارای هم پوشانی با مدیریت عملیات، مدیریت صنعتی، تحقیق در عملیات، مهندسی سیستم، مهندسی مدیریت، مهندسی ساخت و تولید، ارگونومی دانست. همچنین با مهندسی ایمنی و رشته های مشابه نیز مرتبط است. به عنوان مثال، در مراقبت های بهداشتی، مهندسان شناخته شده با عنوان مهندس مدیریت بهداشت و درمان و یا سیستم های بهداشتی در اصل  مهندسان صنعتی هستند که با نام های دیگر خوانده می شوند.

ترجمه تخصصی مقالات مهندسی صنایع

ترجمه مقاله ISI صنایع  فارسی به انگلیسی نیز به طَبَع زیر شاخه های گسترده و متعدد آن مستلزم اشراف و تسلط مترجمانی است که در این زمینه کار می کنند. علاوه بر تسلط بر واژگان خاص رشته مهندسی صنایع که تعداد آنها کم نیست، ترجمه متون مهندسی صنایع به انگلیسی باید سبکی رسا و روان داشته باشد تا بتواند مفاهیم پیچیده فنی مهندسی را به خواننده منتقل نماید. این امر بخصوص در خدمات ترجمه مقالات isi ارسالی به مجلات تخصصی مهندسی صنایع و مقالاتی که در کنفرانس های تخصصی علمی ارائه می شوند از اهمیت بسزایی برخوردار است.

ترجمه مقاله ISI مدیریت صنعتی

ما در شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی ایران از تخصص و تجربه ای ۲۳ ساله در ارائه خدمات ترجمه مقاله ISI مدیریت صنعتی برخورداریم و برای ارائه این خدمات از مترجمان زبده در هر رشته بهره گرفته ایم. دانشجویان تحصیلات عالیه در تمام  سطوح و رشته ها با اطمینان خاطر  می توانند ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع خود برای ارسال به مجلات تخصصی ISI و کنفرانس های علمی را به ما بسپارند. قیمت های خدمات ما همواره منصفانه ترین در عرصه ارائه خدمات ترجمه مقاله تخصصی فارسی به انگلیسی بوده است.

همچنین جهت دریافت خدمات تکمیلی مقالات ISI مانند پارافریز مقاله ، ویرایش نیتیو، بررسی مشابهت مقاله با نرم افزار و فرمت بندی مقاله طبق فورمت ژورنال با ما تماس بگیرید.

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

اشتراک خبرنامه

ثبت نام برای آگاهی از آخرین نوشته ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.