هر سوالی دارید:

تلفن تماس 02166578184

آدرس ایمیل irnetcom@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

می خواهید مقاله ISI رشته مهندسی شیمی خود را چاپ کنید؟

قبل از آن باید آن را به انگلیسی تخصصی ترجمه کنید. درست آمدید. موسسه ایرنتکام همینجاست.

ترجمه مقاله ISI شیمی ، ترجمه کاتالوگ شیمی
که در: خدمات،مقالات آموزشی

ترجمه مقاله ISI شیمی

یکی از رشته های تحصیلی پرطرفدار در تمام دنیا رشته مهندسی شیمی است. با توجه به اینکه دانشجویان ایرانی داوطلب ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور ناگزیر از نگارش مقالات پژوهشی و اخذ پذیرش جاپ آنها در مجلات تخصصی معتبر بین المللی هستند، موسسه ایرنتکام از بدو تاسیس ارائه خدمات ترجمه مقاله ISI شیمی و زیرمجموعه آن را در دستور کار خود قرار داده است.

خدمات ترجمه مقاله ISI شیمی به انگلیسی
IrNetCom
خدمات ترجمه مقاله ISI شیمی به انگلیسی در موسسه ایرنتکام شامل ترجمه مقالات تحقیقاتی رشته مهندسی شیمی از فارسی به انگلیسی جهت اخذ پذیرش چاپ در ژورنال های تخصصی می باشد. برای استفاده از خدمات ترجمه مقاله ISI با کیفیت نیتیو، از لطفا فرم ثبت سفارش را پر و ارسال کنید.
Thursday, August 31, 2017

رشته مهندسی شیمی (Chemical engineering) شاخه ای از علوم مهندسی است که علوم فیزیکی (فیزیک و شیمی) و علوم زیستی (میکروب شناسی و بیوشیمی) همراه با ریاضیات کاربردی و اقتصاد را به منظور تولید، تبدیل، حمل و استفاده صحیح از مواد شیمیایی در بر می گیرد.

اساسا مهندسان شیمی به طراحی فرآیندهای بزرگ-مقیاس که مواد شیمیایی، مواد اولیه، سلول های زنده، میکروارگانیسم ها و انرژی را به محصولات مفید تبدیل می کنند می پردازند.

ترجمه تخصصی شیمی مشتمل بر ترجمه مقاله ISI شیمی و متون مهندسی شیمی از جمله سنتز مواد، شیمی صنعتی، علوم زیستی (بیوشیمی) و کلیه زمینه های مهندسی شیمی از جمله مقالات و گزارشات تحقیقاتی برای کنفرانس های تخصصی، ترجمه پروپورال های دکتری مهندسی شیمی، مقالات ارسالی به مجلات isi ، و همچنین ترجمه کتاب ها و فصلنامه ها مهندسی شیمی، وبسایت های تخصصی شرکتها و صنایع شیمیایی، فیلم های مستند و تبلیغاتی در باره پروسس های صنایع شیمیایی و همچنین ترجمه کاتالوگ شیمی و طراحی بروشور های محصولات صنایع شیمیایی می گردد.

هدف اصلی رشته مهندسی شیمی استفاده از دانش شیمی، فیزیک و ریاضیات در خلق مواد و محصولات بهتر برای دنیای امروز است. امروزه مهندسان شیمی علاوه بر فرایندهای تولید مواد اولیه‌ی پایه، در توسعه و تولید محصولات باارزش و متنوع نیز شرکت دارند. این محصولات شامل مواد ویژه و کارآمد برای صنایعی همچون تجهیزات پالایشگاهی ، خودروسازی، پزشکی، صنایع الکترونیک، کاربردهای محیط زیست، صنایع نظامی و هوافضا است.

به عنوان مثال‌هایی از این محصولات می‌توان به الیاف مصنوعی، منسوجات و چسب‌های بسیار قوی، مواد زیست‌سازگار و داروهای جدید اشاره کرد. امروزه مهندسی شیمی ارتباط تنگاتنگی با علوم زیست‌شناسی، مهندسی پزشکی و اغلب شاخه‌های مهندسی دارد.

لذا گسترش و عمومیت بخشیدن به علوم شیمی در سطح جامعه علاوه بر ارتقاء کلی سطح اگاهی اجتماعی راجع به فرآیندهای شیمیایی موجب تقویت زیر بنای علمی و تحقیقاتی در رشته مهندسی شیمی شده و استعدادهای فراوانی را برای تحصیل و کار در این رشته برمی انگیزد.

واحدهای فرایندهای شیمیایی در رشته مهندسی شیمی برای تولید انبوه مواد و محصولات شیمیایی به کار می‌رود. به این بخش از مهندسی شیمی، مهندسی فرایند گفته می‌شود. فرایندهای مجزایی که توسط مهندسان شیمی به کار گرفته می‌شوند (مانند تقطیر، میعان، استخراج و …) عملیات واحد نام داشته و شامل واکنش شیمیایی، عملیات انتقال جرم، انتقال حرارت و انتقال اندازه حرکت هستند. این فرایندها برای سنتز شیمیایی یاجداسازی شیمیایی با هم ترکیب می‌شوند.

سه قانون فیزیکی اساسی در مهندسی شیمی، اصل بقای جرم، اصل بقای انرژی و اصل بقای اندازه حرکت هستند. انتقال ماده و انرژی در یک فرایند شیمیایی با استفاده از موازنه‌ی جرم و انرژی برای کل واحد، عملیات واحد یا بخشی از آن ارزیابی می‌شود. مهندسین شیمی اصول ترمودینامیک، سینتیک واکنش و پدیده‌های انتقال را به کار می‌گیرند.

برای ذکر مثال هایی در زمینه فرایندهای شیمیایی رشته مهندسی شیمی می توان از واحدهای مختلف پالایشگاه ها، پتروشیمی، صنایع چوب و کاغذ، صنایع غذایی، صنایع سلولزی، صنایع پلیمر، صنایع شیمیایی معدنی و غیره نام برد.

ترجمه مقاله ISI شیمی و گرایش های زیرمجموعه آن در موسسه ایرنتکام :

 • ترجمه مقاله ISI شیمی فرایند: فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی
 • ترجمه مقاله ISI شیمی ترموسنتیک
 • ترجمه مقاله ISI شیمی کاتالیست
 • ترجمه مقاله ISI شیمی نانو
 • ترجمه مقاله ISI شیمی پالایش
 • ترجمه مقاله ISI شیمی صنایع پتروشیمی
 • ترجمه مقاله ISI شیمی صنایع گاز
 • ترجمه مقاله ISI شیمی پلیمر

ترجمه کاتالوگ شیمی محصولات صنایع شیمیایی

 • ترجمه کاتالوگ شیمی محصولات غذایی
 • ترجمه کاتالوگ شیمی محصولات سلولزی
 • ترجمه کاتالوگ شیمی محصولات معدنی
 • ترجمه کاتالوگ شیمی مشتقات نفتی
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی بیوتکنولوژی
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی داروسازی
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی مخازن هیدروکربوری
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی بیوتکنولوژی
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی هسته ای
 • ترجمه تخصصی مهندسی شیمی مهمات و تسلیحات

ترجمه مقاله ISI شیمی فارسی به انگلیسی تنها باید توسط مترجمی با اشراف کافی و آشنا با همه زمینه های رشته مهندسی شیمی انجام شود.

ترجمه مقاله ISI شیمی در شبکه ایرنتکام

سایت ترجمه ایرنتکام بعنوان بنیانگذار و اولین مرکز ترجمه تخصصی در ایران، ضمن ارائه خدمات با قیمت مناسب، کیفیت یکتای ترجمه مقاله ISI شیمی و زیر مجموعه آن را تضمین می کند و کلیه خدمات از ضمانت مادام العمر برخوردارند. پشتیبانی بی همتای سایت و موسسه ترجمه ایرنتکام همواره بصورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته در کنار شماست.

برخی از خدمات زبان تخصصی که ما ارائه می دهیم:

اشتراک خبرنامه

ثبت نام برای آگاهی از آخرین نوشته ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین در تاسیس (1380)، یکتا در کیفیت

با هر یک از خدماتمان، از ترجمه مقاله ISI تا پارافریز و بازنویسی کامل مقاله یا ویرایش نیتیو مقالات isi یک گام شما را به خواسته تان که فارغ التحصیلی در تحصیلات عالیه است نزدیگتر می کنیم. قویترین پروپوزال نیتیو و انگیزه نامه تحصیلی (SOP) را برایتان می نویسیم و کلیه خدمات را با ضمانت مادام العمر تضمین می کنیم. در این موسسه فقط به دنبال کیفیت باشید. در اینجا از سطوح کیفیت طلایی، نقره ای، برنزی خبری نیست. تمام خدمات زبان تخصصی IrNetCom در اشل نیتیو ارائه می شوند.

همچنین برای ارائه خدمات ترجمه فنی – تخصصی ویژه صنایع و طراحی و چاپ کاتالوگ چند زبانه در خدمت شرکت های صنعتی، تجاری و خدماتی هستیم.

برای ثبت سفارش خدمات زبان تخصصی مورد نیازتان اینجا کلیک کنید.