ترجمه فنی و مهندسی

ترجمه فنی

“برای ترجمه فنی مهندسی صنعتی و عمرانی فنی خود به موسسه ای با پشتوانه 18 ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است. شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی ایران (تاسیس: 1380)”

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

ترجمه فنی مهندسی صنعتی ، عمرانی و تجاری

خدمات ترجمه فنی مهندسی صنعتی و عمرانی حاصل سالها تحربه عملی ما در عرصه صنعت و سازندگی می باشد که برای طرح های انتقال تکنولوژی با کیفیت بالا و سرویس دهی مطلوب به گروه های صنعتی، عمرانی و تجاری، مهندسین مشاور و بنگاه های چاپ و نشر متون تخصصی ارائه می دهیم:

  • ترجمه فنی مهندسی مدارک فنی کارخانه
  • ترجمه پروسس های تولیدی و استانداردهای فنی
  • ترجمه گزارشات فنی طرح های عمرانی از قبیل راه، سد، پل، تونل، خطوط ریلی، تاسیسات احداث خطوط نیرو، مخابراتی، ارتباطات و دیتا
  • ترجمه مناقصه و مزایده بین المللی، ترجمه اسناد حقوقی و مدارک فنی قراردادها
  • ترجمه کاتالوگ ، بروشور و مانوال به زبانهای انگلیسی، عربی، کردی، روسی تا ۱۱ زبان.
  • خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور با بهترین کیفیت و سرویس دهی مطلوب.

سرویس ترجمه فنی مهندسی برای کلیه رشته ها و مقاطع دانشگاهی

دانشجویان گرامی کلیه رشته ها و گرایش های آموزش عالی با خیال آسوده می توانند ترجمه فنی مهندسی متون و مقالات رشته تحصیلی خود از فارسی به انگلیسی و بالعکس را به ما بسپارند. ضمانت ۷۲ ساعته کلیه سرویس های ضامن تعهد ما برای ارائه خدمات با کیفیت بالا می باشد. همچنین قادر به ارائه خدمات مشاوره دستیاری پایان نامه و خدمات تکمیلی آماده سازی فرمت مقالات، چک پلجریسم و رفع سرقت ادبی ، سابمیت و پذیرش مقاله برای چاپ در ژورنال های معتبر علمی می باشیم.

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

فهرست