ترجمه مقاله مکانیک

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک | ترجمه مقاله مکانیک | ترجمه کاتالوگ تجهیزات مکانیکی

خدمات جامع ترجمه متون ایرنتکام ، ترجمه مقاله مکانیک از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را در بر می گیرد. تخصص ما حول محور ترجمه تخصصی متون دانشگاهی، ترجمه متون فنی و ترجمه رسمی و حقوقی اسناد و مدارک شرکت ها و سازمانها می باشد.

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک ، ترجمه کاتالوگ قطعات و تجهیزات مکانیکی؛

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک ( ترجمه مقاله مکانیک ) نیز از جمله رشته های فنی مهندسی است که در شبکه ایرنتکام با کیفیت بالا انجام می شود. مهندسی مکانیک  (Mechanical engineering) شاخه‌ای از مهندسی است که با طراحی، ساخت و راه‌اندازی دستگاه‌ها و ماشین‌ها سروکار دارد. تهیه و ساخت دستگاه‌هایی که انرژی‌های مختلف نظیر انرژی خورشیدی، انرژی هسته‌ای و انرژی شیمیایی را به کار می‌گیرند نیز در حوزهٔ این شاخه از دانش است و بنابر این مستلزم دانش و اشراف کافی مترجم برای انجام  پروژه های ترجمه تخصصی مهندسی مکانبک و بخصوص برای ترجمه مقاله مکانیک و نیز ترجمه کاتالوگ ، بروشورهای فنی و مانوال های دستگاه ها و ماشین آلات می باشد. این رشته یکی از قدیمی ترین و گسترده ترین رشته‌های مهندسی است.

ترجمه تخصصی مهندسی مکانیک ( ترجمه مقاله مکانیک ) به انگلیسی نیازمند درک مفاهیمی همانند مکانیک، سینماتیک، ترمودینامیک، دانش مواد، تحلیل سازه‌ها و الکتریسیته است و به میزان زیادی، هم‌پوشانی‌ با رشته هایی همچون مهندسی هوافضا، مهندسی دریا، مهندسی خودرو، مهندسی راه آهن (ماشینهای ریلی)، مهندسی کشاورزی (ماشینهای کشاورزی)، مهندسی پزشکی (بیومکانیک)، مهندسی مکاترونیک و به میزان کمی با مهندسی رباتیک، مهندسی صنایع، مهندسی معدن، مهندسی متالورژی، مهندسی عمران، مهندسی برق، مهندسی هسته‌ای، مهندسی شیمی و مهندسی نفت دارد.

مهندسان مکانیک، اصول اساسی نیرو، انرژی، حرکت و گرما را به کار برده و با دانش تخصصی خود، سیستم‌های مکانیکی و دستگاه‌ها و فرایندهای گرمایی را طراحی کرده و می‌سازند. مهندسان مکانیک، گسترهٔ وسیعی از دستگاه‌ها، فراورده‌ها و فرایندها را تولید می‌کنند؛ از آن جمله می‌توان به موتورها و سیستم‌های کنترل، نیروگاه‌های الکتریکی، دستگاه‌های پزشکی، چرخ‌دنده‌ها، فناوری لیزر، طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و تولید به کمک رایانه، خودکارسازی و رباتیک، دستگاه‌های تهویهٔ مطبوع و تجهیزات کارخانه‌ها اشاره کرد.

مهندسی مکانیک ابتدا در طی انقلاب صنعتی در اروپا در قرن ۱۸ میلادی به عنوان یک شاخهٔ مجزا شناخته شد؛ با این وجود این شاخهٔ دانش در طی هزاران سال توسعه پیدا کرده است. دانش مهندسی مکانیک در قرن ۱۹ میلادی درنتیجهٔ پیشرفت‌های فیزیک نشأت گرفت. این شاخه به طور پیوسته‌ای تکامل یافته تا پیشرفت‌های فناوری را به‌کار گیرد و امروزه مهندسان مکانیک به دنبال گسترش دانش در رشته‌هایی چون مواد مرکب، مکاترونیک و نانوتکنولوژی هستند.

ترجمه مقاله مکانیک از تخصص های ویژه موسسه ایرنتکام است!

ما در شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی از تخصص و تجربه ای ۱۹ ساله در ارائه خدمات ترجمه مقاله مکانیک و سایر متون و مدارک فنی مهندسی صنایع گوناگون برخورداریم. 

شما هم اکنون می توانید فایل متن های مورد نظر خود برای ترجمه مقاله مکانیک یا ترجمه متون تخصصی مهندسی مکانیک همچون کاتالوگ دستگاه ها از فارسی به انگلیسی و بالعکس و نیز پارافریز و ویرایش مقالات انگلیسی رشته مهدسی مکانیک خود را برای ما ارسال کنید. به این منظور: اینجا کلیک کنید. 

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. با ما تماس بگیرید. تلفن تماس :

۰۲۱-۴۴۴۲۵۷۱۳

 

لینک مطلب: https://www.irnetcom.com/mechanics-translation

, ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست