ترجمه تخصصی مهندسی عمران ، ترجمه مقاله عمران

ترجمه تخصصی مهندسی عمران | ترجمه مقاله عمران | ترجمه کاتالوگ محصولات ساختمانی

خدمات جامع ترجمه متون ایرنتکام ، ترجمه مقاله عمران از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی را در بر می گیرد. تخصص ما حول محور ترجمه تخصصی متون دانشگاهی، ترجمه متون فنی و ترجمه رسمی و حقوقی اسناد و مدارک شرکت ها و سازمانها می باشد.

ترجمه تخصصی مهندسی عمران ، ترجمه کاتالوگ تجهیزات و ماشین آلات عمران و سازه

ترجمه تخصصی مهندسی عمران و سازه طیف وسیعی از مطالب مرتبط با مهندسی عمران را در بر می گیرد. مهندسی عمران یکی از رشته های علوم مهندسی است که به طراحی، نگهداری و ساخت سازه‌های مصنوعی و طبیعی همچون جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و ساختمان‌ها می‌پردازد. مهندسی عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی به حساب می‌آید و امروزه مهندسی عمران، حد فاصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. ترجمه تخصصی مهندسی عمران که ( ترجمه مقاله عمران ) توسط شبکه ایرنتکام ارائه می شود شامل ترجمه مقالات عمران از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و نیز ترجمه کاتالوگ ، مانوال ، بروشور و استانداردهای مهندسی  عمران و سازه ، دستگاه ها، تجهیزات و مصالح ساختمانی می باشد. ما همچنین ترجمه ، پارافریز و ویرایش متون و مقالات مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی کنترل، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین، علوم جوی، مهندسی قانونی، مهندسی شهری، مهندسی هیدرولیک، علم مواد، مهندسی سازه‌های دریایی، مدیریت سواحل، نقشه‌برداری و مهندسی سازه را نیز که از جمله زیرشاخه‌های مهندسی عمران را توسط مترجمان زبده هر رشته انجام می دهیم. حداکثز کیفیت همواره سرلوحه فعالیت های ما در زمینه های مختلف ترجمه تخصصی بوده است و قادر به تضمین بالاترین کیفیت ها هستیم. ما هرگز ترجمه را درجه بندی کیفیتی نکرده ایم و اعتقادی به آن نداریم. ترجمه یک کیفیت بیشتر ندارد و آن همترازی با متن مبدا می باشد.

ترجمه مقاله عمران در موسسه ایرنتکام تضمین کننده پذیرش مقاله شما در مجلات و کنفرانس های علمی بین المللی

ما در شبکه اطلاع رسانی داده های دانش فنی از تخصص و تجربه ای ۱۹ ساله در ارائه خدمات ترجمه مقاله عمران و سایر متون و مدارک فنی مهندسی عمران و سازه برخورداریم. ما برای ارائه این خدمات از مترجمان زبده در هر رشته بهره گرفته ایم. دانشجویان تحصیلات عالیه در تمام  سطوح و رشته ها با اطمینان خاطر  می توانند ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات عمران خود برای ارسال به مجلات تخصصی و کنفرانس های علمی را به ما بسپارند. قیمت های خدمات ما همواره منصفانه ترین در عرصه ارائه خدمات ترجمه تخصصی بوده است.

شما هم اکنون می توانید فایل متن های مورد نظر خود برای ترجمه مقاله عمران یا ترجمه متون تخصصی مهندسی عمران همچون کاتالوگ دستگاه ها از فارسی به انگلیسی و بالعکس و نیز پارافریز و ویرایش مقالات انگلیسی رشته مهدسی عمران خود را برای ما ارسال کنید. به این منظور: اینجا کلیک کنید. 

برای پاسخگویی به هرگونه سوالات شما آماده ابم. با ما تماس بگیرید. تلفن تماس :

۰۲۱-۴۴۴۲۵۷۱۳

 

لینک کوتاه مطلب: https://www.irnetcom.com/civil-eng-translation

, ,

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست