بازنویسی مقاله

بازنویسی مقاله

“برای انجام بازنویسی مقاله و متون انگلیسی خود، ازجمله بازنویسی مقاله isi به موسسه ای با پشتوانه 18 ساله به عنوان اولین مرکز ترجمه تخصصی کشور اعتماد کنید، موسسه ای که از صلاحیت لازم برای اجرای پروژه های شما با کیفیت ضمانت شده، سرویس دهی مطلوب و پشتیبانی 24 ساعته در تمام ایام هفته برخوردار است.”

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

بازنویسی مقاله (rewriting) : چرا و چگونه بازنویسی مقاله isi را انجام دهیم؟

بازنویسی مقاله انگلیسی و بویژه بازنویسی مقاله isi کاربردهای متعددی دارد که عبارتند از:

  • در مواردی که داوران (reviewers) تصمیم گیرنده در باره پذیرش مقاله برای چاپ نحوه ارائه آن را مناسب ندانسته و مقاله را به منظور بازنویسی (rewording) مردود یا ریجکت (reject) نمایند.
  • در مواردی که بخش های زیادی از مقاله انگلیسی از مقالات منتشره قبلی خود نویسنده و یا منابع دیگر کپی شده باشد و نویسنده از درصد بالای مشایهت (similarity index) مقاله که سرقت ادبی (plagiarism) نامیده می شود مطمئن باشد و بخواهد میزان مشابهت آن با مقالات دیگر را کاهش داده و سرقت ادبی مقاله را رفع نماید.
  • در مواردی که نویسنده بخواهد مقاله پیشین خود را با افزودن مطالب جدید بروز رسانی (update) کرده و نسخه جدیدی از مقاله را ارائه دهد.
  • در مواردی که قرار است یک مقاله انگلیسی همراه با گروهی از مقالات از سایر نویسندگان در یک یا چند مُجلّد به صورت کتاب چاپ شود و الزامات چاپ مقاله در قالب یک کتاب بازنویسی آن را ضروری نماید.

در کلیه این موارد یک پارافریز کامل (through paraphrasing) برای مقاله بدون توجه به گزارش میزان مشابهت که توسط نرم افزار Turnitin یا Authenticate تعیین شده است انجام می شود. نکته مهم، لزوم تسلط زبانی (fluency) کامل فردی که بازنویسی مقاله isi را انجام می دهد بر زبان آکادمیک است که تبحری دوچندان نسبت به حتی ترجمه به زبان انگلیسی را می طلبد.

در بازنویسی مقاله انگلیسی که ریوردینگ مقاله یا ریفریسینگ (rephrasing) نیز گفته می شود، ضمن رعایت دستور زبان مقصد، حفظ کیفیت علمی (scientific quality) مقاله بسیار مهم است. واژگان انتخاب شده و جمله پردازی نباید هیچگونه تغییری در محتوای تئوریک (theoretical content) مقاله ایجاد، بلکه باید آن را به نحو کامل و موثری پرورده و ارائه دهد.

بازنویسی مقاله (ریوردینگ) و بویژه بازنویسی مقاله isi توسط چه کسی باید انجام شود؟

فردی که بازنویسی مقاله انگلیسی را انجام می دهد، علاوه بر تسلط بر رشته مقاله و تسلط کامل بر زبان مقصد یعنی زبان انگلیسی که در بالا اشاره شد، باید ذهنیت منظم و منسجمی داشته باشد تا بتواند همگنی و یکپارچگی (consistency) مقاله را حفظ کند. تسلط بر دایره وسیع واژگانی (vocabulary) علاوه بر آشنایی کامل با اصطلاحات علمی موضوع مقاله از اهمیتی تعیین کننده در کیفیت بازنویسی مقاله isi برخوردار است.

بازنویسی مقاله isi چه تفاوتی با پارافریز مقاله isi دارد؟

پارافریز مقاله برای بخش هایی از مقاله انگلیسی که توسط نرم افزار مشخص شده دارای پلجریسم یا مشابهت بالا هستند انجام می شود. با این توضیح که برخی مقالات نویسندگان که به زبان انگلیسی نگاشته شده اند به علت درصد مشابهت بالا با مقالات سایر نویسندگان، از سوی ژورنال های علمی برای چاپ پذیرفته نمی شود و یا کنفرانس های بین المللی از پذیرش آن در سمینار علمی سرباز می زنند. بنابر این در پارافریز مقاله، نویسنده اغلب گزارش میزان مشابهت توسط نرم افزار را در اختیار دارد و یا انجام چک مشابهت (similarity check) را به موسسه سفارش می دهد و پس از مشخص شدن میزان مشابهت، نسبت به رفع مشابهت یا همان رفع سرقت ادبی مقاله اقدام می نماید. بدنبال آن، مسئله نیاز به بازنویسی کامل مقاله مطرح می شود که علل نیاز به آن در بالا توضیح داده شد.

بازنویسی مقاله انگلیسی در موسسه ایرنتکام

مانند سایر خدمات زیر مجموعه صنعت ترجمه، موسسه ایرنتکام در این زمینه نیز پیشتاز و اولین بوده است. موسسه ایرنتکام (تاسیس: 1380) نخستین بار در سال 1393 خدمات پارافریز مقاله انگلیسی و سپس بازنویسی مقاله isi بطور کامل را در ایران ارائه کرد. با سرویس بازنویسی مقاله ، یک مقاله یا متن انگلیسی بطور کامل از ابتدا تا انتها پارافریز شده و نگارش می شود.

موسسه ایرنتکام قادر به ارائه بالاترین کیفیت ها برای بازنویسی مقاله و پارافریز متن انگلیسی مقالات علمی و تحقیقاتی به زبان انگلیسی می باشد. همچنین خدمات کنترل سرقت ادبی مقاله (پلجریسم) و تعیین میزان مشابهت توسط نرم افزار در این موسسه ارائه می شود. این خدمات برای متقاضیانی که بازنویسی مقاله isi و رفع سرقت ادبی مقاله (رفع پلجریسم مقاله) خود را به ما سفارش دهند با تخفیف ویژه انجام می شود. اطمینان داشته باشید که این خدمات با طراز بالایی از کیفیت و امانت داری انجام خواهد شد.

کادر ورزیده موسسه ایرنتکام قادر به بازنویسی مقاله و ریوردینگ متن مقالات انگلیسی در تمام رشته های تخصصی دانشگاهی و علمی می باشد. اعتقاد به کیفیت در این موسسه یک اصل خدشه ناپذیر است. به همین دلیل است که ما هرگز کیفیت خدمات ترجمه ، پارافریر ، بازنویسی مقاله و ویرایش مقاله انگلیسی را درجه بندی نکرده ایم و اعتقادی به فروش خدمات با پلان های طلایی، نقره ای و برنزی نداریم. مشتریان ما حق دارند به ازای هر مقدار وجهی که بابت خدمات می پردازند، حداکثر کیفیت را از ما انتظار داشته باشند. ما نسبت به آن متعهد و پاسخگو هستیم.

divider

پس از ارسال فرم کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

فهرست